Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (879. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum hayal kırıklığına uğratmak istemem ama Edi-Received dış ülkeden sevk edildiğini belirtir taşıma durumundadır yani daha benim ürün de Singapur Posttu ayın 10 unda o güncellemeyi aldı ama 22 sinde ülkeye giriş yaptı normal şartlarda bu güncellemeyi aldıktan 2-3 gün sonra ülkeye girişi yapılıyor ama şuan normal bir zamanda değiliz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ferkolnikov kullanıcısına yanıt
    Haydaaaaa 😂😂 ama olsun yine de erken hareket gördü ya buna da şükür 🤲🏼😅 ben aylarca Hand over to airline kısmında bekleyecek sandım umudu kesmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mister.J kullanıcısına yanıt
    Gönderimlere başladılar zaten Haziran 19'unda tam faliyete geçti Singapur Post umarım kısa sürede ülkeye giriş yapar :)

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, special yanwen bayağı hızlı

En kısa sürede alırız umarım kargolarımızı 🙏

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Birazda gerçekler :D LZ ile başlayan kargo mayıs 20 den beri gelmedi.
  • Şiir gibi vallahi. Son 2-3 aydır yanwen harici hepsi yalan. Alışverişte yanweni özellikle sormak lazım. Gerçi standart shipler genelde yanwen oluyor.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• saitates kullanıcısına yanıt
    Evet öyle sanırım, aliexpress standart shipping ile aldığım ürün yanwen ile gelecek mesela şuan.

• zimmet alındı dağıtımda olduğu anlamına mı geliyor ?
  • Singapore Post, EDI received olan kargo ortalama ne kadar sürede ulaşır?
  • [web=https://hizliresim.com/pJuPzK]
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    [/url]

Bir günde gümrükten çıktı 15 tl vergi geldi

• UçanAdamTR99 U kullanıcısına yanıt
    Edi-Received yurt dışından gönderiminin yapıldığı anlamına geliyor ürünün zimmet alınması farklı bir olay dostum. Mesela ürün postacıya teslim edildiğinde postacı ürünü zimmet almış olur. Bu olayın belirli aşamaları var ürün postaneye kabulünde posta memuru ürünü teslim aldığında da da zimmet almış olur. Gümrük bir ürünü yasaklı olarak belirlerse de zimmet olarak alabilir. Postacı ya dağıtım için verildiğinde zimmet olarak verilir. Hangi kısımda ürün zimmet alınırsa zaten bilgilerde yazar Postane, Gümrük, Dağıtım vb.

• Benim ürün neden gümrüğe geçmiyor kabulde kaldı asla tası bi işlemci ayın 20 sinden beri bi ilerleme kaydedemedik. Takip kodu RH127876482TR.

aydınlattığın için teşekkür ederim hocam
  • Mr.Qwerty kullanıcısına yanıt
    Yığılma var galiba benimde 18inde girmişti bu gün çıktı. Sizinde 1 2 güne çıkar muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferkolnikov

Gönderimlere başladılar zaten Haziran 19'unda tam faliyete geçti Singapur Post umarım kısa sürede ülkeye giriş yapar :)
    Hocam sonunda benimkisi de an itibariyla geldi.
    Her şey için teşekkür ederim sana da
    10 günde getirebildi PTT bana.
    ilçemdeki şubeye gitsem 1 saat de alıp çıkacağım şeyi
    10 günde getirdiler. Singapur Post ile ağırlık konusunda yarışır PTT
    Allah bekleyenlere sabır versin fakat bizim kadar sabra gerek kalmayacak galiba artık
    en rezil döneme biz şahit olduk

• nazik2626 N kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam evde PC atıl durumda bekliyorum kargoyu. Çin'den çok hızlı gelen kargolar nedense pttde takılıyor. Memurlar çay-sigara yapıyorlar mesai saatlerinde galiba 😀

• Rica ederim dostum ne demek dediğin gibi postanenin de Singapur Posttan aşağı kalır yanı yok maalesef ben genelde kendim gidip teslim alıyorum gelen ürünleri :)

• Bayramda gümrük çalışıyor mu bilgisi olan var mı

• Arkadaşlar yeni siparişler vereceğim. 3 haftadır falan takip etmiyordum konuyu. China registered air mail ve aliexpres standart kargonun durumu nasıl şu sıralar?
  • 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.