Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
236
Favori
1.238.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tek bir ürün alacağım hangi satıcıya baksam bu kargolar var hızlı gelmesi için hangisini seçmeliyim

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • templarx T kullanıcısına yanıt
    LZ091695305CN Aynı bagajda dünyayı geziyorlar galiba. Yanwen de iş değil. Hangi koda döneceğini bilmek lazım LZ dönen herkes bekliyor sanırım.

• emreaavci kullanıcısına yanıt
    Evet yanwen s ile alsanda buna verebiliyorlar. İki farklı ürün almıştım biri haziran başında geldi. Lz kodlu. Bu gelmedi ilginç bir şekilde

• Evet arkadaşlar benim de yanwen ile aldığım LZ kodlu ürünü 19 mayıstan beri bekliyorum hala ülkeye bile girmiş görünmüyor

• ooo yandık desene bende komşu ilçedeki kargoyu 2 3 güne gelir diye bekliyorum

• RBxxxxxxxxxSG ben de takip bu şekilde hangisi oluyor bu.
  • Selamlar;
    Elimde PR089793520YP şeklinde bir takip kodu var.
    Önceki mesajlarda Çin'e ait bir site vardı, oraya yukarıdaki kodu girdiğimde LZ129115705CN kodunu aldım.
    Şimdi hangi koda güvenmem lazım? Üstteki koda bakınca bir de teslim edildi diyor, anlayamadım. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    singapur postası bu. çok yavaş pandemiden bu yana
  • CrasHh kullanıcısına yanıt
    24/07/2020 - 10:33:22 Torba Kapandı BAHÇELİEVLER KDTM/BAHÇELİEVLER KDTM BAHÇELİEVLER İSTANBUL(AVR) .. paket 15.62 bedellle gümrükten çıkmış . şu an bahçelievler de paket. birkaç güne size ulaşır
  • CrasHh kullanıcısına yanıt
    LZ129115705CN bu koddan ptt sitesinden takibini yapabilirsiniz
  • Arkadaslar uzun bir süre hand over to airline kaldıktan sonra son halı asagıdakı resimde görüldüğü gibi oldu gene cok uzun bir süre bu sekılde beklermıyım PTT sistemini düstü kargom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkn000 G kullanıcısına yanıt
    en az 8 günde gümrüğe gelir ondan sonrası şansına bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaavci

LZ091695305CN Aynı bagajda dünyayı geziyorlar galiba. Yanwen de iş değil. Hangi koda döneceğini bilmek lazım LZ dönen herkes bekliyor sanırım.
    Benimde LZ kargom var 2 tane 1 aydır çinde geziyor hep aynı yerlerde gidip geliyor sizde de durum aynı China Post(epacket) bu kargo verme bununla gönderme dedim Turkey Post RH ile gönder dedim lojistik firmaya bağlı o gönderiyor dedi hayır dispute süreside 90 gün böyle işin

• 16 temmuzda verdiğim sipariş 17 temmuzda kargoya verildi. 24 temmuz tsi 12:30 civarı gibi uçak kalktı. Hadi bakalım ptt ne kadar süre sonra sisteme işleyecek görcez bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

Evet arkadaşlar benim de yanwen ile aldığım LZ kodlu ürünü 19 mayıstan beri bekliyorum hala ülkeye bile girmiş görünmüyor
    Bende bekliyorum geleceği yok LZ'lerin çinde dönüp duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: templarx

Evet yanwen s ile alsanda buna verebiliyorlar. İki farklı ürün almıştım biri haziran başında geldi. Lz kodlu. Bu gelmedi ilginç bir şekilde
    50 gündür bekliyor bir tanıdığım LZ kodlu kargoyu kargo çindeki her yeri gezdi

• SMutlut S kullanıcısına yanıt
    Sagol kardesim

• 1 Haziranda verdiğim sipariş lz ile başlayıp cn ile biten koda dönüştükten sonra 10 haziranda edi received olmuştu. 10 temmuzda Airline departure olarak güncellendikten sonra 23 temmuzda tekrar Airline departure olarak güncellenip bugün 53. günde türkiye'ye ayak bastı kargom. Bayram gelmeden ptt getirir inşallah. Darısı diğer bekleyenlerin başına. Mesai saati dışında gümrükten aynı gün kargom geçti. tvbox almıştım 530 tl ye. Sanırım satıcı düşük fiyat yazmış 19.65 tl gümrük vergisi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun26180 -- 24 Temmuz 2020; 20:39:35 >
  • Evet BlitzWolf BW-FYE8 kulaklığıma çıkan vergi Singapur Post mağdurluğumun bitmesine az kaldı :)

• ferkolnikov kullanıcısına yanıt
    Hocam kuru üstünde kendi fiyatı mı yazıyor, bende 120 tl lik kulaklık aldım, takribi ne kadar gümrük vergisi çıkar?

Not: satıcıya pakdin üstüne fiyatı düşük yazmasını söyledim ve onayladı bu isteğimi sağolsun :)

• 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.