Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (725. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bulutsuzgece
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce gümrükten çıktı ürün. 18inde geldi ülkeye. 9. günde çıktı..buna göre aşağı yukarı hesap yapabilirsiniz geliş tarihi ile ilgili
  • benim ayın 16 da giriş yaptı 11 gündür bekletiliyor delirecem ya başka kargolar çıkmasa hepsi bekliyor diyecem ama kaç tane paket çıktı şimdiye kadar bizim hala duruyor orda ulaşmanın bir yolu yokmu unuttular harhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart cevabı verirler paketinizin kontrolleri tamamlanmamış en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır diye.. Beklemekten başka çare yok

• Merhabalar aliexpresten 5 gün önce sipariş geçtim ürünler İstanbul’a gelir mi bilgisi olan var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23/03/2020 - 15:23:00 Item Is Ready for Ship -/- Origin Origin
    24/03/2020 - 18:30:00 Item is at agent warehouse -/- Origin
    26/03/2020 - 23:22:00 Item departed from origin -/- Origin
    28/03/2020 - 10:57:12 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    28/03/2020 - 10:57:14 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    28/03/2020 - 11:00:14 Torba Kapandı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

çok hızlı bir şekilde çıktı gümrükten. Şaşırdım açıkcası.
  • benim merak ettiğim mevzu şu bir şekilde ilimde ki ptt şubesine ulaştı kargom nerden haberim olacak eve getireceklerini zannetmiyorum ben mi gidip öğrenicem
  • "RH122139415TR" Yanwen sitesinden çevirdim kodu fakat PTT ye girdiğimde barkod hatalı diyor arkadaşlar
  • jeffogu kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gün sonra ptt sisteminde gözükür, benimde aynı şekilde oldu.
  • dün pttyi aradım şikayette bulundum gümrükte kargom 20 güne yakındır tutuluyor dedim bakalım yarın sonuç alabilecekmiyim

• 10021997 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• Var mı bir gelişme hocam,benimki hala aynı,hiçbir kıpırdama yok.

• MurNesPc kullanıcısına yanıt
    dostum ptt yi az önce yine aradım şuan ptt ile ilgi bir işlem yok gümrük işlemlerinden geçtikten sonra ptt işlem yapabilir diyor yani şikayetlerimiz boşa bu durumda. bizim bir şekilde gümrük ile iletişim kurmamız gerek bu kadar bekletilmesi normal değil çünkü çok sonra bile gelen kargolar gümrükten geçti hatta teslim edildi. hangi gümrükte tutuluyor bizim iletişim bilgilerinü bulmamız gerek burdan bilgisi olan varsa yardımcı olsun ben biraz araştırdım ama hangi gümrüğe geliyor kargolar bilmiyorum

• UKİM i de aradım bekleyeceksiniz dediler yani yapacak hiçbirşey yok beklemekten başka verdiğimiz vegiler haram zıkkım olsun sabahtan beri küfrediyorum dünya kadar vergi alıp sonrada mağdur ediyorlar o.ç. ları.

• Şuan china post takipli ve yanwen takipsizlerde sorun mu var bu kargolardan son dönemde teslimat alan oldumu

• Arkadaşlar 13 Mart 2020 tarihli Aliexpress kargomu yaklaşık 10 gündür resimdeki gibi ilk defa alım yapıyorum aldığım ürün işlemci küçük zarfın içine koyup gönderiyorlar zaten gümrüğe takılma durumu da söz konusu değil bu kadar üzün süre gümrük girişi yapılmamış olması normal mi acaba benden çok sonra ki alımları teslim bile etmişler.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsukishiro -- 31 Mart 2020; 2:12:42 >

• Bu işte bir iş var arkadaş. ePacket uçak yoluyla getirmiyor mu kargoları? 1 aydır nasıl hala taşınıyor kargom? Ne gümrüğe girdi ne bir şey oldu bıktım usandım artık. Satıcıyla görüştüm o da bir bilgi vermiyor. Çileden çıktım artık!

• Arkadaşlar bu Zhangzhou şehrinden son dönemde kargosu gelen var mı ? Oradan kargoya verilenlerde sorun var sanırım benimde ayın 3 ünden beri sürekli transit durumda olduğu tarih güncelleniyor. Aynı durumu yaşayan var mı ?
  • MurNesPc kullanıcısına yanıt
    benim bu sabah gümrükten geçti 102 lira da vergi çıktı. senin ne durumda ?

• E-packet benimde var sanırım bu firmayla ilgili bir sorun var benimde gelmedi bayadir aynı şekilde takılıp kaldi

• Tarih ve Saat	İşlem Türü	Açıklama	İşlemi Yapan
    PTT İşyeri/Şube İlçe İl
    23/03/2020 - 15:23:00 Item Is Ready for Ship -/- Origin Origin
    24/03/2020 - 18:30:00 Item is at agent warehouse -/- Origin
    26/03/2020 - 23:22:00 Item departed from origin -/- Origin
    28/03/2020 - 10:57:12 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    28/03/2020 - 10:57:14 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    28/03/2020 - 14:46:50 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    30/03/2020 - 13:37:36 PTT İşyerine Sevk Edildi ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M. YENİMAHALLE ANKARA
    31/03/2020 - 07:36:48 PTT İşyerine Geldi YENİMAHALLE PDM/YENİMAHALLE PDM YENİMAHALLE ANKARA
    31/03/2020 - 08:44:50 Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:***** YENİMAHALLE PDM/YENİMAHALLE PDM YENİMAHALLE ANKARA
    31/03/2020 - 11:48:55 Teslim Edildi YENİMAHALLE PDM/YENİMAHALLE PDM YENİMAHALLE ANKARA

baya hızlı geldi.

AliExpress Standard Shipping

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 31 Mart 2020; 11:59:41 >

• 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.