Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim paket açılmış olarak geldi bugün. mor ukim bandı vardı üzerinde.

gearbest tam fiyat belirttiği için 16 euro üzerinden işlem yapmışlar ne hikmetse paketin üzerini de 18 euro olarak düzelmiş itneler.. ürün kulaklık idi. kz zs10 pro. 245 liraya almıştım. kulaklığın kutusu da açılmış.sanırım içine bakıldı. üzerinde beyaz üzerine mavi yazıyla CY yazan bir bant atmışlar ne demekse. çin gümrüğünde de atılmış olabilir. 26.75 tl vergi çıktı. mebla olarak gene düşük hesaplanmış ancak değinmek istediğim nokta bana kalırsa paketin ebadı ve üzerinde yazan miktar çok önemli (çokomelli) :)
  • Son zamanlarda drone siparişi veren oldu mu ?
    30 dolarlık bir drone sipariş vermeyi düşünüyorum fakat drone yükümlülükleri nedir? ne kadar vergi çıkar az çok tahmini olabilen var mı?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam geldimi sonunda kargon. Kargo takipte en son durumu neydi ve guncelleme olmadimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 24 Haziran 2019; 18:6:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Hocam geldimi sonunda kargon. Kargo takipte en son durumu neydi ve guncelleme olmadimi ?
    yok hocam bu belçika postası geçen hafta başında gelmişti rg ile başlayan

rh hala ortada yok. en sonunda cimer'e yazdım. bakalım ne olacak. b.ku çıktı iyice..
    Cin'den gelenler gelmiyor galiba sanirim bosuna bekliyoruz. Cimerle ilgili bir gelisme olursa bilgilendir lutfen :)
  • evoevi E kullanıcısına yanıt
    var bi b.kluk da çözemedik bakalım.. 2 tane singapore post var onlar gelsin de gerisi önemli değil.
    haber veririm tabiki
  • benim bunlar kayıp takipli verdim bilerek garanti olsun dedim 2 dolar daha verdim beni pişman ediyorlar
    RP589171342CN
    RP590554605CN
    Diğer kargoda ptt ye kadar gelmiş ama hala dağıtıma çıkmamış artık ne yapacaklarsa bekletiyorlar şubede
    Zamanında Fedex ile Amerigadan power supply almıştım 10 günde geldiydi gözünü sevem ya

• Toplu halde gidim uluslararasi posta isleme merkezinimi bassak ne yapsak. Bu PTT beni hayattan soguttu. Bari birtanesi gelse moralim duzelecek en azindan digerlerininde gelmesi icin bir umut var diyecegim.
    hala bayramda gelenleri eritiyorlarsa eğer bir süre daha bekleyeceğiz sanırım biz.
    Eksi sozlukte de birsuru sikayet var. Herkes ayni durumda PTT Cin'den gelen kargolari gondermiyor..https://eksisozluk.com/aliexpressten-alinan-urunlerin-gelmemesi--5962311?p=32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 24 Haziran 2019; 22:54:40 >
    herkes aynı durumda demek..benim bugün bahsettiğim belçika kargosu 37 günde teslim edilmiş..normalde 10-12 günde gelirdi bak. süreler ikiye üçe katlandı birden..
    Isimiz zor artik aliexpress devri kapanmistir.......Hocam amac tamamen doviz cikisina engel olmak. Herkes odemelerini iade almaya basladi. Guya ekonomiyi bu sekilde duzeltebileceklerini zannediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 24 Haziran 2019; 22:59:36 >
    öyle gibi görünüyor..bu kadar bekleyemem artık..paralar yanmasa bari..gelmeyenleri de iade alırız umarım sıkıntısız..
    PTT sistemine giris yapmadan sure dolarsa sikintisiz aliriz. Fakat gercekten cok can sikici bir durum. Tam Muz Cumhuriyeti olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 24 Haziran 2019; 23:17:18 >
    hiç sorma ya. süre dolduktan sonra açıyoruz dispute herhalde?

az önce singapore post'un ülkeye ulaştığı bilgisi geldi ae üzerinden..artık ne zaman girişi yapılır allah bilir
  • Bayadır alışveriş yapmıyorum şimdi sipariş verme mevzusu nedir? Kısaca bi özetleyebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet sure dolduktan sonra 60 gun dolmadan olmuyor. Benimki ulkeye geleli 25 gun oldu toplamda 36 gun ama hala PTT'de tik yok. 7 siparisten 1 tanesi gelmezmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 25 Haziran 2019; 0:41:11 >
  • Benim bi hafta sonra 60 gün olacak sanırım. Takip de yok. Ne olacak? Vergi nasıl istiyorlar? Mail falan mı gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Paketin üstüne yapıştırılmış vergi yazılı kağıt var ya postacıya ya da evde bulamazsa pttye gidip ödeyip alıyorsun gümrük memuru vergiyi istediği gibi oynayabiliyor her pakette 5.20 tl gümrüğe sunma ücreti sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SORGUMEMURU -- 25 Haziran 2019; 11:37:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

satıcıdan böyle bir resim geldi az önce. onların kayıdına göre paket 21 haziran'da istanbul'a yeni ulaşmış. valla bu kayıt daha tutarlı geliyor bana. bizim ekranlardaki sallamasyon olabilir. item is under customs clearance falan sıkma portakal bence.
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.