Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RC119476134MY koduylahttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/ sitesinden kontrol etmen lazım. 19 Ekim de Türkiye ye doğru yola çıkmış ve hala yolda. Malezya post ile geliyor ve bu posta biraz sorunlu. Türkiye ye geç giriş yapmasıyla bilinir.
  • Muhtemelen öyle oldu tam 1 ay sonunda kargom elime ulaştı. 28 inde siparişi vermiştim 29 unda kargolandı 28 i sabah kapımda oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • China post ordinary small packet turkiyede izlenemiyor bu kargo secenegi ile alisveris yapmayin en kotu china post registered air mail ile alin.
  • akva A kullanıcısına yanıt
    gonderitakip.ptt.gov.tr den RC119476134MY bu kod ile arat daha turkiyeye gelmemis.
  • gelmeyen bir kargom için satıcı 0.01 dolar öde, yeniden yollayayım dedi. takipli kargoyla yollarsan olur dedim ve bir hafta içinde tr'ye gelmiş. gelmeyen bir kargomu da dispute açarak iade aldım.

sonuç olarak china post registered air mail ve aliexpress standart shipping ile gelen 2 kargom gayet hızlı bir şekilde tr'ye girmiş, bu hafta gelir. bir daha takipsiz kargoya tövbe.
  • Yanitiniz icin cok teşekkür ederim. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    yenıden adres onune gelsın dıye 0.01 dolarlık aldırıyorlar
  • Tamamen şansa kadere, sorun yurt dışı, yurt dışı tatilleri, deniz yolu hava yolu, gümrük memur sallamaları. Bir bakıyorsun 13 günde geliyor bir bakıyorsun 1 ay olmuş hala yolda. Eh ucuz alınca bir yerde bu tip sorunlarda oluyor. Yapacak bir şey yok. Beklemekten başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Yav bazilari varki oyle basdan savma is yapiyor bazilarida com iyi ben her gittigimde yardimci oluyor adam gel diyor mahhaleye gore ayrilan yerden bakiyoruz beraber birde kayitli aldiginda kayitsiz vsrsa onuda getiriyorlar dun bir kayitli geldi yanindada 1kayitsiz

Aynen memura göre değişiyor. Mesela bana posta getiren çocuk gelmeden önce telefonla arıyor. Geçen aradı dışardaydım kapıya bırak dedim yok ben yarın yine gelirim dedi ve yarın olunca geldi.
  • Arkadaşlar RG628119355CN nolu kargom ANTALYA KONYA ALTI şubesinden YASEMİN KAYAR adlı kişiye teslim edilmiş. Satıcıya sorduğumda kargo nolarda karışıklık oldu düzeltmeye çalışıyoruz dedi. Kargoyu acaba sahte kodla mı gönderdi ya da hiç göndermedi mi ? Ne yapmam lazım ?
  • Takipsiz yollamis olabilir ve buyuk ihtimal oyle zaman geviricek o ara sana geldi geldi

• Başı UR Sonu Yp ile biten kargom your parcel has left for the destination country yazdığından beri haber alamıyorum PTT den takip edilemiyor ne yapmam lazım yardım edermisiniz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruktr -- 31 Ekim 2017; 11:10:37 >
  • doruktr kullanıcısına yanıt
    UR li kodunuzu Yanwen sitesine girerekhttp://track.yw56.com.cn/en-US/ PTT kargodan takip edeceğiniz RG li bir kod almanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

UR li kodunuzu Yanwen sitesine girerekhttp://track.yw56.com.cn/en-US/ PTT kargodan takip edeceğiniz RG li bir kod almanız gerekiyor

giriyorum ama hiç bir sonuç vermiyor
  • 20 günden önce gelen siparişim olmadı hiç ..30 günü geçen de olmadı..
    demekki ortalama 20-30 gün arasında geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikopatpilot

quote:

Orijinalden alıntı: The Narrator

Beyler 26 Eylül sonrası takipsiz kargo bekleyen var mı hala ?

Ben hala bekliyorum hocam takipsiz henüz gelen yok

Ben bu adımda kaldım, sizce ne zaman elime ulaşır? Bir de yurt içi hareketini nasıl takip ediyoruz bu kargonun? Aynı kodla PTT takipe yazıyorum ama bulamıyor. Teşekkürler

October 27 12:42 Customs clearance TURKEY

October 27 09:02 Imported to the country of destination TURKEY

October 15 09:02 In transit - Departed international transit center Sky56

October 15 03:28 Exported from the departure country Exchange Bureau October 14

09:25 Preparing to depart to the country of destination Exchange Bureau October 13

01:25 In transit - Departed waypoint Small package Center

October 12 23:52 Package in transit Parcel centre

• doruktr kullanıcısına yanıt
    Ekteki jpeg e bakın sağ altta RS ile başlayan CN ile biten bir kod var. Sizde de bu olması gerekir. Şayet yoksa satıcıya mesaj atıp kargo nosu isteyin

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • 2018 kullanıcısına yanıt
    Postnl bana 10 15gun arasi china post gecen 9gunde geldi

• Arkadaşlar ilk defa yurtdışından alışveriş yaptım. Kargom nerede diye 17track.net üzerinden kontrol ettim; hedef ülke Hollanda yazıyor. Acaba Hollanda'dan mı TR'ye gönderilecek, yoksa bir yanlışlık mı var?

(Dağıtım şirketi POST NL)
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık yok Hollanda aktarmalı gelecek
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.