Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba bazen aliexpress standart shipping buga giriyor ve ptt den izlenebilen r ile baslayip cn ile biten kodu yazmiyor. Bu kodu almak icinhttp://track.yw56.com.cn/en-US/ buraya aliexpressteki takip kodunu buraya girin size r ile baslayan cn ile biten china post kodunu gosteriyor. Benimde birkac kargom aliexpressdi ve birde china post registered air mail vardi aliexpress standart shipping sistemde takili kalmisti ptt den izlenecek kodu gostermemisti china post registered air ile geleni izleyebiliyordum sadece. China post registered air mail ile aldigim dagitima cikti kurye geldi bi bakti aliexpress standart ile aldigim bir kargoda yaninda var sonra hemen arastirdim sistemde bazen bug oluyor ve degisen takip kodunu sistem yazmiyor yukaridaki siteden yanwen e girin aliexpress standart shipping kodunu yazin size ptt den bakabileceginiz takip kodunu orda cikartiyor cunku bunlar cinden cikmak icin china post ile tekrar etiketleniyor. Ben bu olaydan sonra sadece china post registered air mail ile aliyorum bazen onda yavaslik oluyor ama hem aliexpressden daha ucuz oluyor bosuna aliexpress standart shippinge para vermeyin ve sakin china post ordinary small packet plus kargo ile almayin. Kolay gelsin.

• Aynen teşekkürler son hareket 7 ekimde gönderi takipte gönderi yurtdışına sevk edilmiştir diyor gerisi yok. Standart shippingin bu saatten sonra anlamı kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama birşey sormak istiyorum. Ben bir anakart almıştım aliekspresten.Geldi ama bozuk cıktı.Satıcıyla görüştüm dispute açmıştım.Oda yeni bir tane göndereyim dedi disputeyi kapat dedi bana .Ben ona eski kargosunu göndereyim dedim gerek yok dedi.Yeni bir takip numarası verdi bana . RF487111710SG .. Ancak 17track sitesinden bakınca takip numaranız bulunamadı diyor. 5 gün önce verdi bana bu takip numarasını.Bu yaşadığım normal mi ?. İlk gönderdiği kargonun parasını hala onaylamadım 17 gün kaldı sürenin bitmesine.Sizce ne yapmalıyım ? Açıkcası aklıma kötü birşey gelmiyor ancak takip edememem canımı sıkıyor
  • BU SİTEDEKİ SATICIDAN BİRŞEY ALMAYIN 220. TL

GİTTİ

Aliexpres den 480 mm radyatör sipariş verdim site Formula mod şovı soğutma için

17. Gün sonra bana kargo geldi kutudan farklı marka telefon ekranı cıktı. Meilan nota LCD diye

Hemen siteye bildirdim ilk bana verdikleri takip boyu verdim baba gelen ürün farklı diye adamlar 1 gün sonra takip onlar tutarsız demeye başladı

Bende malaya kargo da aktarma olunca kargonun numarası değişmiş diye resim yolladım siteden bakıp adamlar 1 haftadır cevap vermiyor bugünde cevap geldi kargo sirkeni dava edin paranızı alın diyor tartışmayı kapattırmaya çalışıyor ben bekliyecem site yönetimine konu iiletildi süre varmış site yönetiminin bekliyorum

Kargosu farklı gelip kutudan 480mm radyatör çıkan varsa onun kargosuda bende da değiştirelim MELİAN NOTE LCD VAR KUTUDA

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Arkadaşlar süre bitiminde gelmeyen ürünüm için dispute açmışytım. Satıcı sanırım süre uzatımı istiyor ? Kabul edeyimmi yada kabul etmiyimmi hangisi daha mantıklı sizce ?

"Dear friend, I feel so sorry to bother you and all your inconvenience. Sometimes there will be a little delay in the transit, can you please wait for a few more days? thank you. if you can accept, I can extend the protection time for you. Best Regards Your Chinese friend"
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

NLPONRA ponra nasıl arkadaşlar ortalama kaç günde gelir?

Hocam kaç günde geldi ürününüz?
  • Kargoya teslim edildikten 18 gün sonra İstanbul'a teslim edildi Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 23 Ekim 2017; 16:33:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 26 Eylül sonrası takipsiz kargo bekleyen var mı hala ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Narrator

Beyler 26 Eylül sonrası takipsiz kargo bekleyen var mı hala ?

Ben hala bekliyorum hocam takipsiz henüz gelen yok

• Onur ipin O kullanıcısına yanıt
    Aliexpress el atar paranızı alırsınız dert etmeyin

• sonunda istanbula gelmiş kargom

cumaya kadar elime ulasır umarım
  • 26 eylul oncesi veya sonrasi verdigim standart shipping basaksehire sonunda vardi. Darisi bekleyenlere...

• quote:

Orijinalden alıntı: The Narrator

Beyler 26 Eylül sonrası takipsiz kargo bekleyen var mı hala ?

ablamlara bi dunya telefon kabi siparisi verdim takipsiz 30 eylulde hala bi gelisme yok ekim ayinin baslarinda verilen takipliler bile yeni geldi 6 eyluldeki takipsiz hala gelmedi sure bitimini bekliyorum. eger urunler gelmezse basim cok agriyacak disputelardan aliexpressin banlama ihtimali var ya da iadede sorun cikarabilirler cok fazla olunca. her siparis icin yaklasik 15 tane bankaya itiraz dilekcesi yazmak zorunda kalabilirim cok kotu durumdayim bu gelmeyen kargolar yuzunden.
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Arkadaşlar bu durum normal mi. Dağıtımda diyor fakat 20 gündür gelen giden yok. Yürüyerek geliyor herhalde kurye. 28 Eylül de aldım.

• Beyler bu nedir... Anlam veremedi ptt çalışanları bile. Geri mi gidecek yoksa sorunsuz geçti mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 25 Ekim 2017; 8:7:9 >
  • Baba Naber kullanıcısına yanıt
    En sagda turkey yaziyor tukiyeden sevk edilmis yurtdisina ne vardiki geri gidiyor

• endelo46 kullanıcısına yanıt
    İlcenize bakan pdmye gidip kayitsizlara bakmak istiyorum diyip bakin ordadir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 25 Ekim 2017; 8:15:34 >
  • Elektronik sigara parçası vardı.

Artık baksam bile alamam sanırım. Geri gidecek her halukarda drğil mi

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Geri gitmis bile bayagida olmus

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.