Şimdi Ara

Aliexpress standard shipping Hakkında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
52.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ElAhci

Merhaba arkadaşlae konuyu hortlatmak gibi oldu ama pil şarj cihazı alıcam 29 dolarlık bie ürün kargo konusunda ücretsiz olarak china post registered bana sunulmuş (24-37 gün diyor). Birde 0.83 dolarlık bir ücret ile aliexpress standart shipping (20-31) seçeneği var hangisini seçmemi önerirsiniz. İkisinde de tracking seçeneğinde tik var yani takipli gösteriyor. Önerilerinizi bekliyorum.

ben olsam üstüne para bile verip china post registered seçerdim. çok hızlı değil ama aliexpress standart shipping kadar da yavaş değil. birşey alacaksam, eğer "aliexpress standart shipping" görürsem kesinlike almam. ürünler aktarmalı geliyor ve çok yavaş geliyor. ancak bu konuda garanti veremem.

aliexpress standart shipping, ürünleri aliexpress'in göndermesi demek. bir ürün aldığınızda eğer aliex standart shipping değilse, satıcı ürünü sizin adresinize kargolar. araya aliexpress girmez yani. ama standart shipping ile aldığınızda satıcı ürünü aliexpress'e veriyor ve aliexpress ürünü size kargoluyor ve inanılmaz yavaş. en saçma ucuz (sunyou ve yanwen ekonomik posta) gönderimler bile daha hızlı geliyor.

• gokhanweb kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler yorumunuz için hocam. Diğee kargo seçenekleri de var bilindik güvenilir hızlı kargolar ama ürün fiyatı kadar oluyor. Aliexpress standart konusunda satıcı aliexpress e gönderiyor aliexpress size gibi bir ibareye yer vermişsiniz ürün olur da gelmezse iki kargo seçeneğinde de iade sürecimde sıkıntı yaşamam değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ElAhci kullanıcısına yanıt
    eğer takipliyse ve ürün ulaşmazsa bir sorun yaşamazsınız.
  • gokhanweb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Standart shipping Malezya üzerinden bi siparişim geldi bugün, hesapladım 34 günde elime ulaştı.İlk defa standart shipping kullandım, fena değil hatta gayet hızlı diyebilirim.Bu işler şans arkadaşlar valla.15 gün önce verdiğim takipsiz ürün geldi, 2 ay önce verdiğim takipli gelmedi misal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende LP00099964153320945 gibisinden bir takip no var arkadaşlar. Sonunda harf falan yok. Şimdi bu takipsiz mi: (

Yoksa bana ayrıca bir kod verilecek mi?

• Arkadaşlar Pos Malaysia kargoları Tr'de takip edilebiliyor mu?

• hardday kullanıcısına yanıt
    https://global.cainiao.com

Takip kodunuz ile burdan takip edebilirsiniz.Sonrasinda Malezya postasına geçince size Türkiye'de takip edebilmeniz için ayrı bir takip numarası verilecek örnek olarak RQxxxxxxxxxxMY bu takip kodu ile artık ptt den takip edebilirsiniz..

• Dediğiniz siteden takip edilemiyor malesef. 17 track sitesinde takip ettiğimde ürünün 5 günde Tr'ye giriş yaptığı görülüyor. 5 günde gelmeside tuhaf sanki. Takip kodu:SYBYC00016619

• Aliexpress kargoları işkence gibi, eğer alacağınız şey pahal bir ürünse +50 euro gibi bir tutarı varsa Amazon.de adresinden bakmanızı öneririm, kargo bedava ve hızlı + takipli + orjinal ürün.
  • Arkadaşlar geçen hafta Cuma günü verdim bende bir sipariş kargo numarasının başı LP ile başlıyor ve CAINIAO Global sitesinden takip ediliyor tahminen kaç günde gelir millet 2 ay filan demiş gözüm korktu
  • RE477774612SE bu kod takipli mi arkadaşlar?
  • Standart shipping sıkıntı yaşanmadı bana şimdiye kadar. Yurt içine giriş yaptığında bile uygulama üzerinden türkçe ilarak takibi devam ediyor daha ne yapsın. Bence başarılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Smurf

RE477774612SE bu kod takipli mi arkadaşlar?

Hangi ülkeden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: klon1984

Dediğiniz siteden takip edilemiyor malesef. 17 track sitesinde takip ettiğimde ürünün 5 günde Tr'ye giriş yaptığı görülüyor. 5 günde gelmeside tuhaf sanki. Takip kodu:SYBYC00016619

12 Şubat'ta gönderilen takipsiz kargomu bugün teslim aldım.Sağolsun postacı telefon açtı.Ptt 5dk. mesafede zaten,gittim aldım.Apartmana bırakmak istemedim kaybolmasın diye dedi.Bidaha kargonuz gelirse ben sizi yine ararım dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilir_kisi_M

quote:

Hangi ülkeden aldınız?

hocam ona nereden bakıyoruz bulamadım, ama ürün buhttps://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-KZ-ED2-enthusiast-bass-ear-headphones-copper-forging-7MM-shocking-anti-noise-microphone-sound/2052012102.html

• quote:

quote:

quote:

Hangi ülkeden aldınız?

hocam ona nereden bakıyoruz bulamadım, ama ürün buhttps://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-KZ-ED2-enthusiast-bass-ear-headphones-copper-forging-7MM-shocking-anti-noise-microphone-sound/2052012102.html

Özelden kullanıcı adını şifreni yazar mısın? Giriş yapıp bakalım. Anladığım kadarıyla ptt değil bu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi ülkeden aldınız?

Özelden kullanıcı adını şifreni yazar mısın? Giriş yapıp bakalım. Anladığım kadarıyla ptt değil bu

buldum hocam çinden geliyormuş AliExpress Standard Shipping
    yazıyor açıkılamada da SE post registered mail dan kontrol edebilirsin diyor .
    Acaba sipariş vereli çok olmadı düşmemişmidir kargo bilgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Smurf -- 2 Mart 2017; 22:58:8 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi ülkeden aldınız?

Aynen biraz bekle hemen düşmez. Ptt takipli gelenler de 1 hafta içinde düşüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi ülkeden aldınız?

Aynen biraz bekle hemen düşmez. Ptt takipli gelenler de 1 hafta içinde düşüyor.

Çok sağ olun hocam, kullanıcı adınızın hakkını veriyorsunuz :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.