Şimdi Ara

Aliexpress kargo takibi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
54.650
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Aliexpress'ten vergi dahil alış veriş yapmıştım. Bu son alış verişimin takip kodu LP ile başlıyor.

LP ile başlayan kodu, Cainiao takip sayfasından sorguladığımda, gönderi ülkesi Turkey ve altında "Aras" yazıyor. Fakat web sayfası Türkiye'den takip edebileceğim yeni bir takip numarası vermiyor.

Aliexpress - Aras kargo üzerinden siparişi eline ulaşanlar, nasıl aldılar? Tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

Ürün Türkiye'ye girip, gümrükten geçtikten sonra, Aras kargo ile iletişime geçerim artık.
    Hocam ne oldu? Türkiye'ye geldikten sonra kargoyu nasıl takip ettiniz? Ya da edebildiniz mi?

Benim de LP kodlu kargo var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF.Skinner

Hocam ne oldu? Türkiye'ye geldikten sonra kargoyu nasıl takip ettiniz? Ya da edebildiniz mi?

Benim de LP kodlu kargo var

Alıntıları Göster

Türkiye'de gümrükten geçtikten sonra, Aras kargonun e-ticaret gönderileri kısmından aliexpress'i seçip, gönderi numarasını yazın, yurtiçi takibi yapılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Türkiye'de gümrükten geçtikten sonra, Aras kargonun e-ticaret gönderileri kısmından aliexpress'i seçip, gönderi numarasını yazın, yurtiçi takibi yapılabiliyor.

Alıntıları Göster
    Anladım. Cevabiniz için teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BF.Skinner kullanıcısına yanıt

Üstadlar aliexpress ödeme kısmında vergi alınıyor ise takip no Lp olarak gözükebilir Lp kargo kodlu olan ürünler Aras kargo ile gönderim yapılıyor Aras kargo ile aliexpress anlaşma imzaladı kargoya verildikten sonra 10 gün de eve ücretsiz kargo olarak teslim ediliyor devamlı ödeme kısmında vergi alan ürünleri tercih edin

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

• Güzel bilgi.

• Aliexpresten alınan ürünlerin vergisi direk kesiliyor. Kargo Çin 1 nisanda 2023 sipriş verdim den 5 günde türkiyey geldi 5 gün bekledi ve ptt den 11 nisanda kargonuz kabul edildi takip numarası şudur diye mesaj geldi 3 gün içindede elime ulaşır sanıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.