Şimdi Ara

Aliexpress kargo takibi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
54.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siparişimin takip kodu göstermiyor ürün nerede bilmiyorum 2 ay oldu sanırım satıcı sürekli dont worry falan yapıyor dispute açsam mı?
  • bir mağazadan birden fazla ürün alsak hepsini birlikte paketlemesini ve tek takip numara ile yollamasını nasıl isteriz ?
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    hocam merhabalar.bende 1-2 $ lık ürünler(telefon xiaomi olunca aksesuarları da çinde bol malum)aldım haliyle türkiye içine takipsizler.Fakat daha önceki gelen kargolarımının(40 ayrı ürün) aksine bu 7 üründen ses seda yok.Düşün vize haftası öncesi aldıydım.Finaller bitiyo gelmedi.nerden baksan 70 gün yani.biri hariç diğerleri still transit diyo.LP li olan da ülkeye girdi diyo ama 1 ay olmuş gireli.Aceba bu ptt deki dağıtıcı da mı bir katakulli var?
  • byns kullanıcısına yanıt
    70 gün baya uzun süre hocam kaybolmus olabilir. Dispute acin direk beklemeyin.
  • ux ile başlayıp ch ile biten takip numarası hakkında bilgisi olan varmı
  • Benim 500 dolar siparişim olacak fedex dhl takılıyor china postun eml si var oda hızlı o takılır mı acaba yine ..2 sis farı 2 far 2 tane bagaj rayı alıcam hummer için bu arabalarda %20 ye ek ne vergi çıkar acaba ?
    https://tr.aliexpress.com/item/-/32973800987.html
    https://tr.aliexpress.com/item/-/32825394280.html

• RH121604852TR arkadaşlar ptt den bir bilgi göremiyorum normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

RH121604852TR arkadaşlar ptt den bir bilgi göremiyorum normal midir?
    https://packageradar.com/

Burdan takip edebilin
  • Merhaba arkadaşlar. 30 mart -3 nisan arasında verdiğim 13 siparişten sadece 2 tanesi elime ulaştı, diğerleri menşei ülkeden çıktı diyor ama ses seda yok. PTT takip sitesine numaraları girdiğim zaman ya hatalı takip numarası diyor ya da boş sayfa gösteriliyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Takip numaraları şunlar;

LP00126969507906

LP00130247021217

UR311179507CN

985200000002704259

UR334778883CN

LP00130752571904

LP00130152112416

UR304683816CN

UR295914488CN

UR280080972CN

LP00130534860273

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VALLAHA BIKTIM -- 11 Mayıs 2019; 23:55:25 >
  • VALLAHA BIKTIM V kullanıcısına yanıt
    çoğu takipsiz kargo, çinden çıktıktan sonra işlemleri göremezsiniz. öncelikle Türkiye sınırları içerisinde kaybolmadan postacı tarafından evinizin posta kutusuna koyulmasını dileyin, artından o kutudan kimsenin almamasını. Takipsiz kargolarda imza ibrazı gerekmez bundan dolayı fatura gibi muamele görürler, getirilip kapınıza bırakıp gider postacı. Ayrıca Menşe ülkesinden yola çıktı ibaresi kargonun yolda olduğunu göstermez, kargo uçağı ne zaman dolarsa o zaman havalanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archysenos

çoğu takipsiz kargo, çinden çıktıktan sonra işlemleri göremezsiniz. öncelikle Türkiye sınırları içerisinde kaybolmadan postacı tarafından evinizin posta kutusuna koyulmasını dileyin, artından o kutudan kimsenin almamasını. Takipsiz kargolarda imza ibrazı gerekmez bundan dolayı fatura gibi muamele görürler, getirilip kapınıza bırakıp gider postacı. Ayrıca Menşe ülkesinden yola çıktı ibaresi kargonun yolda olduğunu göstermez, kargo uçağı ne zaman dolarsa o zaman havalanır.
    UI437109948CN
    Hocam benim ürün bozuk diye yenisini satıcı bu kodla yolladı takipli mi bu ? Daha dün koydu o yüzden sistemde gözükmüyor şuan.
  • archysenos kullanıcısına yanıt
    RV274336634CN
    Bu takipli mi? En son hareket bazi yerlerde 4 aralik baska sitelerde 7 aralik gözüküyor hala Türkiye'ye giriş yaptığı gözükmüyor 23 gündür transit diyor
  • Selam arkadaşlar konuyu hortlatmak istedim VR343**0573YP kodu yolları basaksehirde iade olacak diyor 17Track uygulaması
    PTT yi arıyorum bu kodu çevirin dedi nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz
  • hocam bir Allahın kulu şu kodu çevirsin 3 ayı geçti 2 kg elektrikli bisiklet pili siparişi verdim 17track sitesinde ürünü toplama noktsından alın diyor aramadığım ptt şubesi dağıtım merkezi gümrük müdürlüğü kalmadı sipariş ortada yok bekleyin diyorlar

QFLQQ3000061641YQ

• byns kullanıcısına yanıt

Üstad bahsettiğin kargo geldi mi? Geldiyse kaç günde geldi.

Bende bekliyorum büt kargo 24.01.2021de türkiye ye girdi görünüyor 2 haftadır gelişme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzersy

Üstad bahsettiğin kargo geldi mi? Geldiyse kaç günde geldi.

Bende bekliyorum büt kargo 24.01.2021de türkiye ye girdi görünüyor 2 haftadır gelişme yok

hiçbiri gelmedi.altın seviyesinde bir üye olduğumdan sorgusuz disputelarım kabul edildi.çinden artık takipsiz bişey almak malını gümrükçülere çaldırmak demek.dikkatli olun.

• LP00436612740491 3 gündür değişmiyor ne zaman gelir ve aktarmalı kargo imiş sanırım doğru mu?

• PR154117875YP
    PR149521835YP
    PR148163487YP

Arkadaşlar 3-4 ay önce bir kaç malzeme almıştım. Bunların dışında AirPods almıştım o dönem AirPods ların takip noları
    RB056480988SG şeklinde RB ile başlıyor ancak üstteki malzemelerin takip noları PR ile başladığımdan sanırım PTT bakmıyor. PTT ye sorduk ancak PTT kendilerinde olmadığını söyledi. Eskiden kapıya kadar getirirlerdi, airpodsları bile kendimiz gidip PTT’den aldık. Üstteki takip kodu olan malzemeler uzun bir süre alınmadığı için satıcıya geri gönderilmiş. Bu malzemelerin parasını geri alma şansım var mı?
    [image]resimag.com/p1/6a4b2596ef31.png[/image]
    [image]resimag.com/p1/f9d441940717.png[/image]
  • LP ile Başlayan kargolar genellikle Aras kargo ile gelir. https://global.cainiao.com/?ang=en bu link üzerinden takip edebilirsiniz bir sorun yaşarsanız Aras kargonun telefon numarasını (444 25 52) mesai saatlerinde arayıp yurt dışı posta gönderi bölümünden bilgi alabilirsiniz. (Benim kargom gelmiş sözde bana ulaşamamışlar ve geri göndermişler benim canım sıkıldı siz sorun yaşamayın)

• Aliexpress'ten vergi dahil alış veriş yapmıştım. Bu son alış verişimin takip kodu LP ile başlıyor.

LP ile başlayan kodu, Cainiao takip sayfasından sorguladığımda, gönderi ülkesi Turkey ve altında "Aras" yazıyor. Fakat web sayfası Türkiye'den takip edebileceğim yeni bir takip numarası vermiyor.

Aliexpress - Aras kargo üzerinden siparişi eline ulaşanlar, nasıl aldılar? Tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

Ürün Türkiye'ye girip, gümrükten geçtikten sonra, Aras kargo ile iletişime geçerim artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.