Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.521
Cevap
1.504
Favori
2.881.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• netkolik21 N kullanıcısına yanıt
    Sanada 35 tl geliyor neyin tantanası bu.
    Adamın çevresinde aliexpress kullanan varsa buna tık la maz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Ister tabii.
    Ben zamanında izmirdeki kargomu mugla milas a istemiştim.
    Teslimat adresim izmir idi.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    gidip sordum olmuyormuş.. sizinki adrea değişikliği olduğu için olmuş olabilir..

Geri giden kargom 5'inden beri başakşehir de zimmete alındı şeklinde bekliyor..
    Ptt personel iade edilen kargolarda, kargo hareketi yazmıyor dedi..
    Bunun
    hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkolik21

Aşağıdaki linkten kayıt olan yeni kullanıcılar 171 lira değerinde kupon tanımlanıyor

GÜZEL HABERLERİMİZ VAR!ŞUNA BİR BAKIN!US US $24 DEĞERİNE VARAN KUPON

TRY 171.97 TL'lik kuponun burada!

https://sale.aliexpress.com/referral_register_success.htm?invitationCode=dHBETldKQlNIeGpldXpJS2Y5bzJsaDNKUDJyN1Y0dVZyY21hd05xc0Y0MDY0d2RveFh1aWxBPT0&socialType=ae_myaccount_reference&invitationScenario=socialFission&srcSns=sns_Copy&bizType=socialFission&tt=MG&aff_request_id=b421f18d2eea4cccb4b153aa9526155d-1597826465724-02183-_BUaumk&aff_platform=default&sk=_BUaumk&mergeHashcode=112219505745&description=TRY+171.97+TL%27lik+kuponun+burada%21&aff_trace_key=b421f18d2eea4cccb4b153aa9526155d-1597826465724-02183-_BUaumk&businessType=socialFission&title=G%C3%9CZEL+HABERLER%C4%B0M%C4%B0Z+VAR%21%C5%9EUNA+B%C4%B0R+BAKIN%21US+US+%2424+DE%C4%9EER%C4%B0NE+VARAN+KUPON&platform=AE&terminal_id=9a056094342341d69918703c31d2196f&templateKey=old_bring_x_101
    2 ayrı hesapdan kendi kendinizi davet edin.. siparişi onaylayınca 2. hesabada tanımlanan kuponları kullanılabilir..

size minnet etmelerine gerek yok.. Başkasını bekleminizede kendi kendinize yapabilirainiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozon3

PR094629804YP bu ürün 9 temmuzda geri gitmiş ukime bende aliexpress sayfasından takip ediyordum ürün geri gitmişmidir ve bunu ptt nin sitesinden takip edilmiyor ptt kodunu nasıl öğreniriz bunun
    hocam benimde bu ayın 5'inde gitti.. başakşehir de hareket yok.. kargo satıcıya ulaştımı? para iadesi alabildiniz mi?

• Hocm ukimden satıcıya 10 günde ulasır dispute actım beklıyorum

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Başaksehir zimmet alındı yazar sadece 5 10 güne çıkar ülkeden satıcıya iade olur

• siizn takip no sorguladım hala, başakşehirde gözüküyor.. 9 temmuz demişsiniz 1.5 ay olmuş hala ulaşmadı mı?

Hocam nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz? Kopyaladım sonra hesaptan çıkıp linke tıkladım ama kupon fln gözükmedi

• Arkadaşlar litvanya için yapılabilecek herhangi bir şey yok değil mi?
    Cainiao Super Economy ile gönderdiği paket 8gündür Riga'da bekliyor, arrival at airport yazıyor. Ayın 5'inde almıştım 15 gün oldu.
    Ayın 12sinde Yanwen ile aldığım ürün şu an Antalya'da, halbuki aynı mağazaydı. Çok fark oldu arada
  • Bu Yanwen bir harika!

13 Ağustos'ta verdiğim sipariş 19'unda ülkeye girmiş. Şimdiye kadarki en hızlı gönderim oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke benim siparişte de Yanwen olsaydı :(

En son 10 gün önce güncelleme aldı. Bizim ülkeye gönderildi. 10 gündür güncelleme yok. Normal midir?
  • Merhaba, virüs öncesi bolca sipariş yapardım ve maximum rekor süre 20 gün oldu (İst avrupa)
    Yaklaşık 45 gün önce 2 adet kulaklık siparişi verdim farklı mağazalardan aynı gün.
    1. UB084008465LV
    2. UB084110904LV (İkisi de takipsiz malesef)

bu kodları ptt sitesinden sorgulayamıyorum, fakat ;https://global.cainiao.com/ -https://track24.net/ gibi yerlerde siparişlerin uzun süredir ülkeye ulaştığı yazıyor.

Sizce en yakın ptt merkezine gidip barkod no hatalı diyip sorgulanmayan bu kodlarla soruştursam yararı olur mu ? Yoksa beklemeye devam mı etmeliyim ? (Satıcılara konuyu anlattığımda beklemeyi önerdiler)

• Kargoya para vermek hissettiriyor teslimat süresini.(43 liralık ürün için 17 tl kargo parası koydu ne yalan söyleyim)

9unda sipariş geçtim 11inde kargoya verildi. 19unda ürün elime ulaştı.

Lakin ürünün özelliklerinde olması gereken önemli şey yoktu.

Buda böyle bir anımdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: nuri00007

Arkadaşlar litvanya için yapılabilecek herhangi bir şey yok değil mi?
    Cainiao Super Economy ile gönderdiği paket 8gündür Riga'da bekliyor, arrival at airport yazıyor. Ayın 5'inde almıştım 15 gün oldu.
    Ayın 12sinde Yanwen ile aldığım ürün şu an Antalya'da, halbuki aynı mağazaydı. Çok fark oldu arada
    Benim 31 temmuzda Rigaya ulaştı sonra 20 gündür hareket yok
    Kimseden minnet aramıyorum.

Yeni hesabı olmayan arkadaş ya da yeni hesap açacak arkadaş varsa benim verdiğim linkten hesap açarsa hem bana hem ona kupon tanımlanır.

Zaten bi hesabı olan arkadaş senin dediğini yapacak kadar zekidir!

• quote:

Orijinalden alıntı: netkolik21

Kimseden minnet aramıyorum.

Yeni hesabı olmayan arkadaş ya da yeni hesap açacak arkadaş varsa benim verdiğim linkten hesap açarsa hem bana hem ona kupon tanımlanır.

Zaten bi hesabı olan arkadaş senin dediğini yapacak kadar zekidir!
    kupon için zaten hesap mecbur açılacak.. 2.kuponu sana vermek yerine kendine neden kalmasın..
    Tabi snn referansınla açılan ve gelen kuponları satmıyorsan, sende bunu yapacak kadar zekii olmalısın(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shanks0

Hocam nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz? Kopyaladım sonra hesaptan çıkıp linke tıkladım ama kupon fln gözükmedi
    mevcut hesabınızın hesap kımına gelin, hemen çıkmayabiliyor bazen bir kaç denemede çıkar.. orada " davet et 35 tl kazan" şeklinde ibare var..
    ona tıklayın, açtığınız 2.yeni e posta hesabına oradan davet gönderin..
    e. postaya girip pc den yapwrsanız daha iyi olur.. ayrıca yakın zamanda aliexpress e girilmemiş ve hesap açılmamış olursa daha iyi olur bazen bloke edebiliyor..
    e postadan linke tıklayarak üye olun.. kupon tanımlanır..
    alışverişi tamamlayınca diğer hesabınızada kupon tanımlanır..
    kimseye bedava kupon vermeyin.. çoğu kişi onları satıyor.. kendisi alışveriş yapmayacağı için 2 hesabına birden alamıyorlar..

• 
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.