Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.521
Cevap
1.504
Favori
2.881.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım sorunsuz elinize geçer ürünler satıcı puanına ve yorumlara dikkat etmenizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gelen ürünü hiç kargo ile geri yollayan oldu mu?

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Aynen onlara baya dikkat ediyorum artık yılların tecrübesi oldu

Büyük firmalar dışında alışveriş yapmıyorum, yoksa kargo hiç gelmiyor takipli bile olsa.

• Erzurum a geldi yarın gidip alcam 20 gün ii hız..

• Millet ne şanslı arkadaş ya...
    Benim 1 ürün haricinde(21günde geldi) diğerleri 3.5 haftadan başlıyor ülkeye girmedi daha.

57 gün
    35 gün
    29 gün
    24 gün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde 2 kargom benim adıma teslim edildi yazıyor track24 ve globalcainiao'da(Yeni takip nosu ile Lz cn'li ile) ama aliexpress'in sitesinde Türkiye'ye giriş yapmamış görünüyor. Ptt'de de vergiler görünmüyor daha. Başına gelen oldu mu hiç ?
  • OzcanMetal kullanıcısına yanıt
    Benim 5 ürünümde ayni şekilde daha türkiyeye giris yapmadan teslim edilmiş gözüküyor bir yanlislik var ama bilmiyorum basina gelen varmi cozume ulasmis olan varmi ?

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle teslim
    Aldim gözüküyor durdu şuan teslim gozukuyor

• strato026 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim benimde urunlerim ptt nin sayfasinda cinden yola cikmis gozukuyor onlarin takiplerinde sikinti var ozaman beklemedeyiz 1 haftaya ptt de gozukur sanirsam

• Mayısın 19 unda satıcı ürünü Special Line Yanwen ile kargoladı. 1 haziranda teslim aldım ürünü. Bayaa hızlı oldu

• snipercis S kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bakalım bizi ne karşılayacak. Satıcıya sordunuz mu bu durumu peki?

• China Post ile tek satıcıdan almış olduğum 9 farklı ürün 77 gün sonra teslim edildi. Ben çoktan ümidi kesip Open Dispute açmışken ürünler teslim edildi bugün. Anlaşmazlık sürerken ürünleri bugün tarafıma ulaştı.

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Usta bende 14 mayısta verdim hala ses soluk yok uluslar arası taşımacılık bekleyen öğe yazıyor son durumunda
  • Hocam bende yurt dışından almak istemiyorum ama alacağım ürünler Türkiye'de maalesef yok.
    Şöyle bir araştırma yaptım. Türk alıcı varsa yorumuna ve hangi kargo ile sipariş verdiğine baktım (belki şansıma gelir diye).
    En çok Cainiao Super Economy Global kargo çıktı. Elbette takipsiz kargo bu kargo firmasını daha önceden kullandınız mı ?
  • China Post R... Cn şeklinde postam 46 gün sonunda ülkeye giriş yaptı. Biraz sabırlı olmak lazım. Süreler çok uzun. Tamamen çinden kaynaklanıyor çünkü kargolar orada il il geziyor. Son havaalina gelince 3 gün içinde turkiyeye giriş yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar China Post Registered Air Mail ile şuan kaç güne geliyor acaba?
  • Bizim kargo gelemeyecek herhalde İade falan diyor.

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Evet sordum oda bilmiyor bekleyin diyor sizin urununuz gibi bendede iade yaziyordu sonra teslim
    Edildi gozuktu suan hic bir oynama yok bekliyo oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Hocam bende yurt dışından almak istemiyorum ama alacağım ürünler Türkiye'de maalesef yok.
    Şöyle bir araştırma yaptım. Türk alıcı varsa yorumuna ve hangi kargo ile sipariş verdiğine baktım (belki şansıma gelir diye).
    En çok Cainiao Super Economy Global kargo çıktı. Elbette takipsiz kargo bu kargo firmasını daha önceden kullandınız mı ?
    hocam ben cainiao economy ile ürün almayı düşünüyorum ama takipsiz kargo olması sıkıntı. aldığım ürünler 1-2 dolar takipli kargoya para vermek saçma olur üründen çok kargo parası çıkar. zaten aliexpressten pahalı ürün almıyorum geliceği kesin değil çıkıcak vergi belli değil.. ucuz ürün alınca da bedava kargoyla alıyosun %90 gelmiyo. cainiao economy global ile alıp ürünü ulaşan varsa yazsın

soruna yanıt olarak da şuan yanwen special line en çabuk geliyomuş onun dışında aliexpress standart shippingler geliyomuş. takipsiz kargolar genelde gelmiyo diyolar ama bilmiyorum şansımı denicem sanırım corona olayının azalmasını beklemiştim

• Cümleten iyi akşamlar. Kargom günlerdir bu durumda ülkeye ne zaman giriş yapar ?

• 
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.