Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Geçen gün 2013 Auris aracımın yıkamacıda anteni kırıldı.

Aliexppress konusunda çok acemiyim. Anten alacağım . Sizce hangisini alırsam vergi daha az çıkar.

1- fiyat 18 tl kargo ücretsiz :https://tr.aliexpress.com/item/33025689872.html?spm=a2g0o.cart.0.0.45b23c000143YK&mp=1

2-fiyat 6,78 kargo 15 tl :https://tr.aliexpress.com/item/33040344292.html?spm=a2g0o.cart.0.0.45b23c000143YK&mp=1

3- fiyat 13,42 kargo 4.45 tl :https://tr.aliexpress.com/item/33016357957.html?spm=a2g0o.cart.0.0.45b23c00q9IA98&mp=1

4-Hepsiburada 34 tl :https://www.hepsiburada.com/toyota-auris-elektrikli-balina-anten-shark-anten-arac-anteni-p-HBV000007Z9L0?magaza=GOLDOTOPASPAS&wt_gl=cpc.6817.shop.nelk.oto-ssc&gclid=EAIaIQobChMIme3t3b7q6QIVyuvtCh2Brgt9EAQYAiABEgIE_fD_BwE

Yoksa hiç riske atmadan hepsiburada dan mı almalıyım ?

Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Birde kargo güvenilirliği hangisinde daha iyidir. Çünkü aliexpress de aralarında 3-4 tl fark var.

• Bizim kargo iade olacak galiba, anlamadım tam olarak
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 5 Haziran 2020; 13:49:5 >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    ne vardı pakette ?
  • evvela kullanıcısına yanıt
    +Vergi 15 TL eklersen hangisini alacağını daha kolay seçebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

+Vergi 15 TL eklersen hangisini alacağını daha kolay seçebilirsin.
    Anladım hocam . Sanırım en düşük vergi 15 tl. O yüzden 1-2 ay beklemeye hiç gerek yok. N11 , gittigidiyor, hepsiburada da vergiyle aynı fiyata geliyor.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Araba teybi var. Vw rns cihaz. Yani güvenlik iadesi olacak bir durum. değil aslında. Satıcıya mesaj attım problem yok dedi, ama iletişime geçip güncel bilgi alacaklarmış

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bendede vardi iste sonrada cinde bana teslim edilmiş gözüktü ondan beri hic bir guncelleme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba yanwen special line ile 16 mayıs tarihli siparişim dün elime ulaştı aynı tarihte aliexpres standart ile caniniao kargolarımdan ses yok ülkeye bile girmediler.
  • Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Gümrükten kaç günde çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    fikir verir
    Aliexpress Ana Konu •
  • Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu china post nasıl bi kargo ya bunlara düşenin işi yaş

• Sipariş verecegim ürünlerin içinde ücretsiz kargolu ürün yok, belirtilen kargo ücreti sabitmidir degişebiliyormu.
  • PR-YP'li kargom takip sürecinde çince güncellemeler yapıyor, çevirince telefon numarası, iade vs. bir şeyler yazıyor. Kaç senelik aliexpress hayatımda ilk kez böyle bir takip süreci gördüm.

Yorumları okuyunca başkalarında da aynı durum olduğunu öğrendim. Sizin bu durumdaki kargolarınız geldi mi arkadaşlar?

• akinfurkan kullanıcısına yanıt
    Gelenler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Kargolar gelmeyr başladı artık değil mi ? Bir dönem corona yüzünden göndermiyorlardı
    1 haziranda banggoddan aldıgım ürün bugün türkiyeye girdi
  • Süper. Teşekkürler.

Sanırım vergi olayını hala çözemedik değil mi ? Bayadır alışverş yapmamıştım. Ne kadar çıkacağı paketteki ücrete ragmen belli değil.

• Yanwen ile 10 adet aynı üründen aldım, 23 Mayıstaki siparişim 5 Haziran'da elime ulaştı. Ürünler küçük ve yıllardır getiririm zaten 10lu, 20li paketlerde o konuda hiç sorun yaşamadım ama bu hıza hayran kaldım. Vergi olarak da 15,60 TL ödedim.
  • arkadaslar simdi kazakhistanın baskenti astanada kız arkadasım var ona aliexpress den meizu 17 pro gonderecegim satıcı ıle gorustugumde gumrugu biliyormusun diyor bende hayır dedim tr dekiler kadar sıkıntı cıkmaz diye dusunuyorum az para degil 6000 tl kadar cekilecek kartdan sizce sorun olursa geri alabilirmiyim parayı
  • Ülkeye girip girmediğine emin olmadığım saat için satıcı ptt ye gitmemi söylüyor. 2 ay geçti saat elime ulaşmadı, kupon sayesinde 7 liraya almıştım. Para iadesi istemiyorum adama tekrar yolla dedim bana pttyi gösterdi. Sizce bu saat ptt de bekler mi bu zamana kadar ?

Fikir verebilir misiniz ?
    Aliexpress Ana Konu • Aliexpress Ana Konu •

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.