Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.881.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonuçta hiçbirimizin Kendi fikri değil daha fazla uzatmaya hiç gerek yok size mutluluklar dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca bu pandemi 3 yıl süreceği için, eşyalarınızı dezenfekte edebileceğiniz bir uv ışık tavsiye ediyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/4000782474797.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1c3d4c4d85JRBO

ışığa çıplak gözle direkt ve çıplak elle temas etmeyiniz.
  • selamlar sepeti doldurdum ama sipariş geçsemmi son durumlar nasıl gümrük vs ?
  • Gümrükte sorun var, chinapost'u çok bekletiyorlar yanwen i 10 günde evinde buluyorsun.
    TURKEY POST ya da YANWEN ile alın.
    Bu arada bu pakette 54 adet araba için led lamba var, 15 lira vergi çıktı.
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharremerd -- 26 Mart 2020; 18:12:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress doları 6,58 hesaplıyor. Bankalardaki kur farkı daha mı uygun olur? Yani dolar olarak alsak acaba bu sıralar yüksekten mi hesaplıyorlar. Örneğin cebteteb veya enpara ne kadardan hesaplar acaba? Yarın ona göre alışveriş yapayım.
  • muharremerd M kullanıcısına yanıt
    Neye göre belirliyorlar hocam bunu

Uyarı için teşekkürler.

Edit: Ayrıca indirimler başladı ama öyle çok avantajlı bir şey yok, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 27 Mart 2020; 12:58:25 >
  • tronsmart t6 plus 40 watt olanlardan bakayım dedim uçmuşlar klasik bindirimi yapmışlar aliexpress alışveriş akıl karı değil aynı urun şaka gibi ama hepsiburada,amazon vs çok daha ucuz.
  • Bol bol kupon verdi, salaklık yapıp ben de aldım 2 dolara bazılarında gerçekten indirim var araştırın biraz, bulursunuz ama resmi mağazasından almayın.

Ayarlardan para birimini dolar yapın, bankanızın uygulamasından dolar satış kuruna bakarak alışveriş yapın, banka uygulamasından kaç lira çektiğini görürsünüz. Banka kartı ile alışveriş yaparsanız 3D'den dolayı sms geliyor, fiyatını net olarak görürsünüz.
    Gümrük ücretlerini, üzerinde yazan rakama göre ya da rastgele veriyorlar, xrayden geçerken bakıyorlar. 2 adet usb girişli priz ve 1 adet dokunmatik anahtarın üzerine 50 cent yazmışlar, normalde 16 dolar, 15 lira vergi çıkarmışlar.
    Select kupon ve aliexpress kuponlarını üstüne de jetonları kombo yaparsanız indirimlerle 10 dolara yakın kar yaparsınız.
    Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharremerd -- 27 Mart 2020; 14:51:51 >

• quote:

25/03/2020 - Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) -/ - Turkey

2 gündür böyle benimki. (China p.r air mail.) Dokanmak istemiyorlar sanırım bi süre
  • S ile başlayan kargolar gelmiyor mu?

uçak kaçında çıktı çinden? 9unda çıkan uçaktan hala haber yok

• Yeni bir sipariş geçtim . China post yazarken special line yw ile göndermiş . Hemen yazdım tabi neden böyle . Virüs nedeniyle sorunlar var o yüzden bununla gönderdim hem daha pahalı bu dedi . Şimdi yanwen anıları kötü biri olarsk ne diyorsunuz ?

Birde takipli mi hızı ne durumda bunun ?

PR072077675YP

• aliexpresten hala gelebiliyor mu kargo? bunu sipariş geçtim ama malum durumdan dolayı gelmeme ihtimali var mı
    https://tr.aliexpress.com/item/32994917414.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12114c4d0aMNsO

kargo takip: PR072174845YP
    AliExpress Standard Shipping

Free Shipping

Estimated Delivery Time:20-31 Days

Will be shipped within (Business days)5 Days

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 28 Mart 2020; 10:55:57 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ali'den ilk defa ürün almak isteyip sipariş geçmiştim. Bu sipariş resimde de görüldüğü üzere Türkiye'ye ulaşmış durumda sanırım. Fakat sonrasıyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor şimdilik.

İçinde bulunduğumuz malum durum sebebiyle Nisan ayının sonuna kadar çalıştığım firma kapalı kalacak. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekir. Gümrük vs. işlemlerden sonra kargo adresimde beni bulamayacak. Cainiao Super Economy / Free Shipping ile gönderilmiş. PTT kargo ile herhangi bir şekilde takip edemiyorum. Devamında nasıl takip edebilirim veya süreç nasıl işler acaba?

Bilgisi olan arkadaşlar zaman ayırıp cevaplayabilirse teşekkürlerimi borç bilirim.

Saygılarımla.

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: MalamadreX

Yeni bir sipariş geçtim . China post yazarken special line yw ile göndermiş . Hemen yazdım tabi neden böyle . Virüs nedeniyle sorunlar var o yüzden bununla gönderdim hem daha pahalı bu dedi . Şimdi yanwen anıları kötü biri olarsk ne diyorsunuz ?

Birde takipli mi hızı ne durumda bunun ?

PR072077675YP
    Benim geçen sefer bu şekilde takipli gelmişti. PTT gözüküyordu.
  • Arkadaşlar li-on ve lifepo4 piller gümrükten geçiyor mu? 150tl de kargosu var takipsiz hemde ,takılma durumunda tüm ücreti ve kargo ücretinide geri alabilir miyim?
  • 38tl vergi çıkmış. çok değil mi? ptt çalışanına mı vereceğiz bu parayı? kredi kartıyla geçiyorlar mı?
  • nothings N kullanıcısına yanıt
    Ülkeye gelmişse ptt gelir.Takipsiz kargo ise üstündeki ismine be adresine göre dağıtım yapılıyor.PTT arayıp bilgi alman gerekiyor.

• Arabaya lamba almak için bol indirimli ve ucuz bir mağaza, jeton bozdurma kısmında arayıp bulun, 24 dolara 8 dolar indirim 400 jetonla, bir de üstüne aliexpress kuponlarıyla yarı fiyatına düşüyor:

Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •

Taşınabilir hoparlör uygun fiyata ve kaliteli

Aliexpress Ana Konu •

Uçak mevzusuna gelirsek, önceki mesajlarıma bakarsan yanwen 10 günde eve geldi dedim çünkü PTT kargo takip numarası veriyor, gümrükte bekletmiyorlar, chinapostu özellikle bekletiyorlar. Geçen hafta aldığım geldi, 1 ay önce chinapost ile gönderilen hala beklemede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharremerd -- 29 Mart 2020; 1:32:40 >

• 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.