Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
33.768
Cevap
1.523
Favori
2.246.509
Tıklama
Giriş
    138 Mesaj

Cevap için teşekkür ederim ukime dilekçe yollayıp devamına bakacağım.
    |
    |
    FrknEgeOztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurgusuz -- 13 Şubat 2020; 9:56:45 >

Orijinalden alıntı: kurgusuz

Bugün çok garip bişey oldu 1,5 sene önce arabam için anten sipariş ettim bugün geldi ne olursa olsun ümidinizi kaybetmeyin
    Hızlı kargo için teşekkürler yazdın mı
    |
    |

Vergi ödediniz mi?
    |
    |
    kurgusuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bugün itibari ile satıcılarla görüşmem üzerine aliexpress siparişlerini iptal ettim. Satıcıların ortak kanısı nisan kadar şu anda gönderme garantisi veremiyoruz olduğuydu. Alışveriş için ortalık düzelene kadar beklemek zorunda olacağız. Ürünü gönderecek eleman bulsalar kargo firması sıkıntılıymış oradan geçse şu anda uçuşlarda sıkıntı olduğu için gümrükte kalacakmış. Siparişleri bekletelim bakalım bir kaç ay ne olacak.
    |
    |

Brownie Ltd.

Integrated by BBrownie Team 1998 :: jvbPlugin R1012.366.1 'e Aittir.
  • Yarbay
    2511 Mesaj
    Hello,dear customer ,
    Because the virus are spreading all over the China ,we have to extended the time of delivery for you ,we are forbidden to go outside home ,until now we still didn't go for a work ,we promise you that we will send out as soon as possible after we start work.
    Sorry for trouble you again .Waiting for your further information .

Merhaba, sevgili müşteri,
    Çünkü virüs çin'in her yerinde yayılıyor, sizin için teslimat süresini uzatmak zorundayız, dışarıya çıkmamız yasak, şimdiye kadar hala bir işe gitmedik, çalışmaya başladıktan sonra en kısa zamanda göndereceğiz söz veriyorum.
    Tekrar sıkıntı için özür dilerim. Daha fazla bilginizi bekliyorum.
    |
    |
    Bana da böyle yazdı satıcı. Ürün durumu kargolanmak için hazır pozisyonunda takip ettiğimde. Ama ayın 25 inden beri aynı durumda iptal etsem mi? Aldığım ürünler Türkiye fiyatının 3 katı daha ucuz çek kullanarak aldığım için.
    Sevgili arkadaşım,
    Paketiniz güvenli bir şekilde transit durumda, lütfen endişelenmeyin.
    Nakliye durumunu takip etmeye devam edeceğiz ve herhangi bir güncellemeden haberdar edeceğiz.
    Sizi beklettiğim için özür dilerim ve sabrınız için teşekkür ederiz.
    Saygılarımla.
    |
    |
    |
    |
    rahat bir nisana kadarda unutun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Şubat 2020; 18:52:30 >
    |
    |
    We have just received a notice from the logistics company. Due to various reasons, many airlines are now cancelled, causing the goods to fail to be delivered normally. Therefore, our delivery time will be delayed.
    Once the flight is back to normal, we will arrange the shipment as soon as possible

Lojistik şirketinden yeni bir bildirim aldık. Çeşitli nedenlerden dolayı, birçok havayolu şirketi şimdi iptal ediliyor ve malların normal olarak teslim edilmemesi için neden oluyor. Bu nedenle, teslim süremiz gecikecek.
    Uçuş normale döndüğünde, en kısa zamanda gönderiyi ayarlayacağız
    |
    |
    |
    |

I was always willing to be reasonable until I had to be unreasonable. Sometimes reasonable men must do unreasonable things. - Marvin Heemeyer
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    15 Ocak'ta verdiğim sipariş şu an uçuşta gözüküyor. Sanırım bugün Türkiye'ye giriş yapar. Sonrasında gümrük ve PTT'nin insafına kalacağız.
    |
    |

Ben de yeni sipariş vermek istedim ve satıcıya sordum. Verebilirsiniz dedi, ancak Şubat 16sından sonra sipariş sırasına göre göndereceğiz dediler. Problem orada yok. Esas problem Çinden gelen uçuşların durdurulmuş olması. Bu yüzden kargolar gönderilecek ama tekrar uçuşlar başlayıncaya kadar bir yerlerde bekleyip duracak.
    |
    |
    cemil&mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Virüs anca doğrudan insan ya da hayvan vücuduna dışarıda beklemeden geçerse tehlike vardır. Virüslü birisi bile bu paketi paketlese, üstüne hapşırsa size virüs geçmezdi. Çocuğa da. Virüsün vücud dışında yarım saatten fazla yaşamasına imkan yoktur. Vücuttan çıkan virüs 15 dak. sonra yeni bir konağa geçmezse DNS'sı bozuma uğramaya başlar ve kendi kendine tahrip olur. Virüs vücutsuz yaşamaz ama bakteriler yaşayabilir. Corona da virüstür ve Çinden gelen gıda ve hayvansal ürünlerin harici sanki hastalık hiç yokmuş gibi emniyetlidir. Keşke iyice araştırıp öyle davransaydınız. Para iadesi almanız çok zor. Satıcı ayıpsız ve zamanında malı göndermiş zira...
    |
    |
    K4TL14M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de aynı durumdayım. T.C'ye şimdi çok az torba gelmekte. Benim siparişim de yollandı ama bir yerde kaldı. Umulur ki bu virüs işine tez çare bulunur ve uçuşlar tekrar başlar. Eğer bu arada kargo kaybolmaz ise epey bir gecikmeyle teslim alırız.
    |
    |
    bbberke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tüm siparişler 16 şubattan sonra sırasına göre gönderilecek. Ama uçuşlar durdurulduğundan tekrar başlamasını bekleyeceğiz.
    |
    |
    Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cep telf. ptt uygulamasına barkod nosunu girin, altında sms ile haber almak istiyorum gibi bir seçenek var, kutucuyu işaretleyin. Durumunda değişiklik olunca size haber gelir. Birşey olmaz. Birkaç gün daha bekleyin sıra sizinkine de gelir. Ben de de oluyor çünkü.
    |
    |
    Crazy Goat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar uzun süredir alışveriş yapmıyorum ali dayıdan. Dolar yükselmeye başladığından beri bıraktım. Üstüne şimdi vergi de gelmiş.
    Telefona yedek parça almak zorunda kaldım. Burada orijinal yok ve servis ücreti 2 katı. Yan sanayisini aldım, özellikleri desteklemedi telefonun.
    Hafta sonu şu parçayı aldım. https://tr.aliexpress.com/item/33005520119.html?spm=a2g10.12010612.8148356.5.6c311dacZ1HjkU

Elemana faturasını ucuz göster dedim. Bu sorulardan sıkılmışsınızdır fakat cevaplarsanız sevinirim. Ne kadar fiyat çıkar yaklaşık? Bu parayı nereye, nasıl ödemem gerekir? Bisiklet için hız göstergesi almayı düşünüyorum aynı yöntemle, tekrar ürün satın almayı tavsiye eder misiniz? Zira uçuşlar durduruldu filan yazıyor üstlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 14 Şubat 2020; 13:22:10 >

AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , M2 James Donkey 1TB, OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, Sapphire RX590 Nitro+ SE 8gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör

• Çavuş
    96 Mesaj

Benim paketim bugün T.C'ye ulaştı ve gümrüğe girdi...Demek ki gecikse bile geliyor...
    |
    |
SEO
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.