Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim kargolarda takipsizdi ama hala gelmedi. Büyük ihtimal gemi ile geliyor ama bu kadar da sürüyor mu

Şimdi baktım 30 eylüle kadar süreyi uzatmış gelmez ise bizimle iletişime geçin diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 4 Eylül 2019; 11:13:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    konteyner olmadığı, patlayıcı madde olmadığı ve büyüklüğü 1 paleti geçmediği sürece artık shipline kargolama yok hocam, tarifeli uçakla kargo olarak gönderiliyor ürünler.
    Damat el atmadan önce kargolarım ortalama 1 ayda geliyordu.gemi ile ilgisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İZMİR gümrügüne 10 gün önce ürün girdi türkiyeye 1 ay once girmişti izmire geleli 10 gün olmuş tebliğ geldi evrakları istemişler fakat mail yoluyla olmuyormuş artık bizzat elden götürmemiz gerekiyormuş böyle mallık olamaz ya millet ileriye dönük hayatı kolaylaştıacak bişiler yaparlar bizimkiler nasıl milleti koyun yaparız cabasındalar. geri gönderin dedim kim uğrasacak birdaha gümrük git gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebey18

İZMİR gümrügüne 10 gün önce ürün girdi türkiyeye 1 ay once girmişti izmire geleli 10 gün olmuş tebliğ geldi evrakları istemişler fakat mail yoluyla olmuyormuş artık bizzat elden götürmemiz gerekiyormuş böyle mallık olamaz ya millet ileriye dönük hayatı kolaylaştıacak bişiler yaparlar bizimkiler nasıl milleti koyun yaparız cabasındalar. geri gönderin dedim kim uğrasacak birdaha gümrük git gel
    merhaba hocam detay verebilirmisiniz. benimde bir ay önce istanbula geldi. bi hafta önce ukimde torba kapandı ibaresi geldi öyle bekliyor bir ücret çıkmadı şimdiye kadar. ankarada yaşıyorum.
    sizde de durum aynı şekildemiydi. birde sizinle nasıl iletişime geçtiler.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Madem uçakla geliyor kaç saat sürüyor bir uçakla gelmesi günlerce gümrükte mi bekliyor anlamadım ki.

@ahmetbayram5

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    İstanbul hocam. Gelmiş, sonra nasıl olduysa Mersin'e göndermişler. Şubedeki eleman gülmekten şikayet kaydını zor aldı. Bugün güncellediler, gelmiş geri.
    6.30-7.30 saat sürüyor. Tarifeli uçakların kargosuyla geliyor, gümrük işlemi için çuvalda bekliyor havalimanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 4 Eylül 2019; 18:2:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress Ana Konu •

Merhaba ilk kez yurtdışından sipariş verdiğimden soruyorum ürün şuan yolda mı? veya hangi işlemde
  • 17 ağustosta sipariş vermiştim bugün geldi arkadaşlar.

• wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    Yola çıkmış hocam, trye girdiğinde o sayfa güncellenir orda yazar. Gümrük işlemleri bitince de getirirler.

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    hangi kargoydu acaba?
  • miyawex M kullanıcısına yanıt
    Turkeypost
  • Mayıs ayının sonuna doğru 5 liralık bir ürün almıştım hala gelmedi. 1-2 kere kendim uzattım süreyi. Geçen dispute açtım kabul etmedi yeniden uzattık.
    Kesin abone kutu adersimi bulamadı ptt :) Sonraki siparişlere postahanenin adresinide ekleyeceğim.
  • 7 temmuzda ülkeye giren kargo 2 aydır gelmedi.takipsiz kargo olduğu için sadece ülkeye girişi görünüyor.Bunun bir çaresi yok mu arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 5 Eylül 2019; 8:7:3 >
  • En düşük ücret bu kadar galiba. İşyerinden biri 0.98 dolarlık ürün almış 2 katı vergi ödedi.

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan91

merhaba hocam detay verebilirmisiniz. benimde bir ay önce istanbula geldi. bi hafta önce ukimde torba kapandı ibaresi geldi öyle bekliyor bir ücret çıkmadı şimdiye kadar. ankarada yaşıyorum.
    sizde de durum aynı şekildemiydi. birde sizinle nasıl iletişime geçtiler.

Alıntıları Göster
    hocam eve teblig gibi bir kağıt geliyor istenilen belgeler yazıyor onlarla birlikte belirttigi subeye gidiyorsunuz. ama bana belirttigi 100 km ilerdeydi :D mail yolu ile ileteyim dedim eskiden o şekilde oluyordu artık bizzat getirmeniz gerek dedi bende iade edin dedim

• Bir satıcından 2 adet farklı ürün alacağım ve ikisininde Turkey post ile gelmesini istiyorum, fakat ürünün birisinde turkey post seçeneği yok, bu durumda 2 farklı zarfa koyup ayrı ayrı zamanlarda mı gelir ? ben ikisininde aynı zarfta gelmesini istiyorum. Tek zarf iki farklı posta şirketi olabiliyormu ?
  • Gümrük vergisi çıktıkdan sonraki ilk alış verişim 40$ ürün aldım.
    Son durum aşağıdaki gibi benim yapmam gereken bir şey var mı yoksa ptt kargo getirince parayı kargocu-yamı ödeyeceğim.
    Aliexpress Ana Konu •
  • 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.