Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henüz 30€

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aliexpress te işin cılkını çıkarttı.Neredeyse 2 aydır takip ettiğim ürün 18 dolarken birden 33 dolara çıktı sözde indirimlede 26.69 dolara düşecekmiş.Üçkağıtçı bunlar.
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Bunlar Türkiye saatleri değil mi ve bu saatlerde ana sayfada olmak gerek sanırım yoksa başka bir sayfada mı ?
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    Gearbestten demin 18 dolara Xiaomi aldım

• tr saatleri 1-2 dk onceden ana sayfada durup bekliyosunuz başka brişey yapmanıza gerek yok :) mobilde...altta bantta saniye sayıyor zaten...
    Hocam bu yağmur olayı nasıl? Geçen sene uygulama üzerinden yapmıştım bişeyler diye hatırlıyorum ama şuanda hatırlayamadım :)

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress Ana Konu •

Bende almıştım 2 ay önce. Montaj kolay. Eski tip anahtar gibi yuvaya sıkıştırma kıskaçları yok ama yandan iki vida atarsn. Matkap sız vidaları attım ben. Ayrıca anahtar tasarruflu lambaları yakmıyor. Led yada eski tip ampülleri açıyor

Aldığım ürün alttaki den. Daha sonra 2 tane daha aldık. Kumandası ile diğerlerini açıp kapatabiliyorum yattığım yerden

AB/İNGILTERE Standart Su Geçirmez Dokunmatik Anahtarı Duvar Anahtarı Işık Uzaktan kumanda Kontrol Işık Anahtarı Dokunmatik Düğmesi 1/2/3 Gang 170 V ~ 240 V

http://s.aliexpress.com/iYfUJ7rE?fromSns=Copy to Clipboard

• Uygulamada aşağıda geri sayım çıktı, kurallar yazıyordu bakayım dedim bakış o bakış yalan oldu gitti yağmur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    hiç bişeye tıklamıycaksınız tabiri caizse mal mal bekliycekisniz ana ekranda sadeceayrıca ekran uyku kapanma sürenizi 5 dk filan çıkarın telden beklerken sıkıntı yaratabilir kısaysa süre...

ayrıca oyun geçen seneye gore daha kolay 11.11 de 4 -5 tane kutucuk isterken bunda 1-3 tane yetiyor tıklaman..hepsini aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Aliexpress Ana Konu •

Bende almıştım 2 ay önce. Montaj kolay. Eski tip anahtar gibi yuvaya sıkıştırma kıskaçları yok ama yandan iki vida atarsn. Matkap sız vidaları attım ben. Ayrıca anahtar tasarruflu lambaları yakmıyor. Led yada eski tip ampülleri açıyor

Aldığım ürün alttaki den. Daha sonra 2 tane daha aldık. Kumandası ile diğerlerini açıp kapatabiliyorum yattığım yerden

AB/İNGILTERE Standart Su Geçirmez Dokunmatik Anahtarı Duvar Anahtarı Işık Uzaktan kumanda Kontrol Işık Anahtarı Dokunmatik Düğmesi 1/2/3 Gang 170 V ~ 240 V

http://s.aliexpress.com/iYfUJ7rE?fromSns=Copy to Clipboard

ilginiz alakanız için teşekkür ederim, tasarruflu derken? normal avize var, uzun beyaz philips marka ampuller takılı, zaten avize de almayı düşünüyorum.. umarım sorun yaşatmaz

Hocam bu kuponlarla ilgili nekadar olacak alt limit vs baslangic saatleri gibi aliexp. kendi sitesinde bilgi var mi?Yani kuponlarla ilgili bi aciklama sayfasi yok mu

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    mobil indirimler alışveriş kılavuzu...

• Arkadaşlar merhaba , 250 dolar civarında bir aksiyon kamerası almak istiyorum. satıcı 30 dolardan düşük fatura gösterebiliyormuş.

daha önce bu şekilde alışveriş yapıp sorun yaşayan yaşamayan da olmuş araştırdığım kadarıyla.

Uzun zamandır alışveriş yapmamıştım , şu an durum ne sizce sorun yaşar mıyım ?

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Hangi modelini aldınız acaba bir de nasıl bir üründür?
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    https://tr.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html?wid=90&lkid=11004390

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Normal bildiğimiz tasarruflu ampüllerden. Philips in felan oluyor. Onları açıp kapatmadı benim aldığım ürün. Diğer benzer anahtarlardada sanırım aynı sıkıntı var. Bazı kullanıcı yorumlarında da yazanlar vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Normal bildiğimiz tasarruflu ampüllerden. Philips in felan oluyor. Onları açıp kapatmadı benim aldığım ürün. Diğer benzer anahtarlardada sanırım aynı sıkıntı var. Bazı kullanıcı yorumlarında da yazanlar vardı

Yarın alacağım, umarım bir sorunla karşılaşmam. 7 8 anahtar alacağım. Işığı ayarlama yapmayacağım. Osram ledli ampul var diğer odalarda. Bakalım neler olucak..

• ILIFE V7s Pro için Öz-Şarj ile Islak Mop Robot Süpürge Ahşap Zemin

http://s.aliexpress.com/fiiURVBz?fromSns=Copy to Clipboard

Bu üründen alan var mi acaba? Önerir misiniz? Yorumları okudum beğenenler fazla.. Islak kuru bir robot arıyorum. Xiaomi olanlar cok pahalı.. V5s yada v7s pro ikisinden birini almayı düşünüyorum

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Valla bi anda çok kararsız kaldım, alacak olduğum kulaklıkta 52 liraya inecek, aralarında öyle ahım şahım bi fiyat farkı yok ama değer mi ona karar veremedim, bir de 1-2 ürün daha alacaktım ondan kararsız kaldım. Siz ne dersiniz? önceki karar verdiğim de şuydu:https://tr.aliexpress.com/item/Sound-Inone-H6-Handsfree-Sport-Auriculares-Bluetooth-Headset-Earphone-Wireless-Headphones-Ear-Phone-for-iPhone-Samsung/32739064647.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.300.sPAwzT

• 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.