Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marine olunca oyun birincisi olmak çok daha kolay oluyor.Tabi ki bu demodaki deathmatch için geçerli.Diğer online modlar marinelar için çok daha zorlayıcı olacaktır.Çünkü birbiriyle uğraşan didişen 2 kişiyi dm'de çok rahat indirebiliyorsunuz ama bir tdm'de bu karambolü bulmak zor olacaktır diye düşünüyorum.

Bana zevkli gelen karakterse predatör oldu.O ani çıkışlar yapıp arkadan yakalama olayı falan işin içine birazda stealth action katıyor.

Marine dediğim gibi sizi oyun birincisi yapabiliyor ama yanına da korku+dikkat istiyor birincilik için.
  • Beyler oyunu indirdim açtım fakat nası başlıcam oyuna multiye nerden giriyorum. Steamden illaki arkadaşlarım olması gerek ordanmı bağlanmam gerek yani bir server falan yokmu Join deyip girebileceğimiz ?
  • arkadaşlar yalnız oyun 5-6 tür predator marine ve alien türü var eğer onlar skin değilse değişik özelliklere sahipse oyun çok daha güzelleşir
  • grafikleri pek beğenmedim ama oynamak zevkli, hele team deatchmatch falan olursa 4-5 kişilik marine grupları süper zevkli olur

Bu arada bende bazen oyundan atıyor direk masaüstüne dönüyor bi hata vermeden sizde de oluyor mu böyle birşey?
  • host çıktı diye oyunun bittiği oluyor ama hiç masaüstüne atmadı
  • yok bende direk çıkıyor host tan dolayı değil oyun yüklenirken kapandı son olduğunda bir kere daha olmuştu ama ne zaman kapandığını hatırlamıyorum
  • şahsen grafiklerini pek beyenemedimaçıkcası daha iyi olabilirdi yanlışmı düşünüyorum yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: fod

evohan antialiasing acamıyorsun nasıl daha iyi diyorsun ?

yukarı dikkatli okursan nedemek istediğim anlayabilirsin belki ...

- ben hemen her oyunu hem xbox hem pc için oyunuyorum, deniyorum ve çoğunuda karşılaştırma fırsatı buluyorum öyle hariçten gazel okumuyorum, hatta video test bile hazırlıyorum ... buyur mesela bir tanesi burda var

aslen de sıkı bir pc oyuncusuyum ve çoğu oyunu pc de oynuyorum , bu iş oyundan oyuna değişiyor, xbox bölümünde bile çoğu xbox oyunun fps düşüklüğü ve aa sorunu için yerden yere vuruyorum onun için ayrıca bir oyuna xbox da daha iyi olur yada daha iyi dediysem bununda geçerli bir sebebi vardır emin olabilirsin

Ben de 2 yıllık konsol oyuncusu olarak PC ye geçtim. Dirt 2 de konsolla PC arasındaki AA ve çözünürlük farkı oyunu bambaşka yapıyor. Sadece Dirt 2 değil, her oyunda öyle. Tesselation konusunda da, daha kaplaması ortlama olan oyunlar 30 fps de çalışırken tesselationa sahip oyunlar nasıl çalışacak konsolda. Hayal o konu biraz. Dirt 2'deki tesselation ne kadar kullanılmış? Kaç tane 3 boyutlu taş görüyorsunuz yolda? Taş çatlasa 3-5 tane görülüyor. Bizzat incelemiştim. Dirt 2'de tesselation yok denecek kadar az. Asıl tesselation olacak oyunlarda konsolda zor görürüz tesselation'ı.

Buna yanlış diyen birisi aynı zamanda unigine heaven tech demosunu da konsollar aynı şekilde verir demiş oluyor. Ki komik olur bildiğiniz gibi.

• oyunun en başında bunların full sürümünün grafikleri olmadığı söyleniyor en baştaki yazıda yani bene full sürümünün grafikleri daha iyi olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 HiT u DowN -- 7 Şubat 2010; 6:41:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: fod

evohan antialiasing acamıyorsun nasıl daha iyi diyorsun ?

yukarı dikkatli okursan nedemek istediğim anlayabilirsin belki ...

- ben hemen her oyunu hem xbox hem pc için oyunuyorum, deniyorum ve çoğunuda karşılaştırma fırsatı buluyorum öyle hariçten gazel okumuyorum, hatta video test bile hazırlıyorum ... buyur mesela bir tanesi burda var

aslen de sıkı bir pc oyuncusuyum ve çoğu oyunu pc de oynuyorum , bu iş oyundan oyuna değişiyor, xbox bölümünde bile çoğu xbox oyunun fps düşüklüğü ve aa sorunu için yerden yere vuruyorum onun için ayrıca bir oyuna xbox da daha iyi olur yada daha iyi dediysem bununda geçerli bir sebebi vardır emin olabilirsin

Ben de 2 yıllık konsol oyuncusu olarak PC ye geçtim. Dirt 2 de konsolla PC arasındaki AA ve çözünürlük farkı oyunu bambaşka yapıyor. Sadece Dirt 2 değil, her oyunda öyle. Tesselation konusunda da, daha kaplaması ortlama olan oyunlar 30 fps de çalışırken tesselationa sahip oyunlar nasıl çalışacak konsolda. Hayal o konu biraz. Dirt 2'deki tesselation ne kadar kullanılmış? Kaç tane 3 boyutlu taş görüyorsunuz yolda? Taş çatlasa 3-5 tane görülüyor. Bizzat incelemiştim. Dirt 2'de tesselation yok denecek kadar az. Asıl tesselation olacak oyunlarda konsolda zor görürüz tesselation'ı.

Buna yanlış diyen birisi aynı zamanda unigine heaven tech demosunu da konsollar aynı şekilde verir demiş oluyor. Ki komik olur bildiğiniz gibi.

gerçek tes. gibi bir hayal var şimdinin modasıda bu değilmi :) sende onu yeni konsollardan önce göremessin adam gibi merak etme

zaten x9-dx11 farkı bile dirt 2 de mikroskop ile gözüküyorken xbox -dx11 farkını bulmak için baya bir incelemiş olmak lazım haliylen :)

ut3 bile kendini geliştirmiyor halen dx9 da baba gibi oyunlar çıkartıyolar tes falan nerde yahu , yeni konsollarla beraber ut3 de gelişesek işte ozaman yeni işeyler görürsünüz
    e bu arada olmayan bir tes ide xbox 360 da yeterli kadar çalıştıracak "alan wake" de olacağı gibi mesela,o arada dx11 kartlar alıp dx11 grafiklerinin pc de görmeye çalışmak yerine oyunu xbox da oynarım , dx9 da avantaj istersemde pc de, bukadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 7 Şubat 2010; 11:40:39 >

• Crysis grafiğini de yeni konsollardan önce göremedik zaten hayal dünyasında oynuyoruz Crysis'i de.

Ut3 nedir?
  • ya anlamıyorum gitti.göz var nizam var hala nasıl konsol ve pc grafiklerini karşılaştırırlar anlamış değilim.şunu artık bi kabullenin çıkarın at gözlüklerini.konsollar ilk çıktığı yıl pc lerden kuvvetli olabilir ama sonraki zamanlarda pc konsola göre dahada güçleniyor ve şu sıralar pc konsola göre bariz üstün.hala pc lerin tam gücünü çıkartan oyun yok.bu seviyeye en yaklaşan oyun modlu crysis dir.tamam arkadaşlar konsollar ucuz fiyata oyun zevki sunabilir ama gelipte mercedes ve doğanı karşılaştırmayın.
  • Katılıyorum. Sonuçta konsollar bir kere yapılıyor yani yapıldıktan sonra o konsolu upgrade etme şansın yok ama pc nin sonu yok. İstediğin parçayı takar çıkarır kafana göre kombinasyonlar oluşturursun. Ve şuan için hiçbir konsol Pc nin önüne geçebilmiş değil. Geçebilir mi diye sorarsanız da yanıtım hayır olur
  • Filmi gibi olmazsa fena olmaz aslında.Sırf Alien oynayabileceğimiz için merak ediyorum yoksa Aliens:Colonial Marines benim gözümde çok daha ilerde.
    Harbi ya,bir haber var mı arkadaşlar Colonial Marines hakkında?
    Bu arada AVP 2 de tırsılır mı yav,Hard da oynamıştım Marine i sadece zordu biraz hiç tırstığımı hatırlamyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

ya anlamıyorum gitti.göz var nizam var hala nasıl konsol ve pc grafiklerini karşılaştırırlar anlamış değilim.şunu artık bi kabullenin çıkarın at gözlüklerini.konsollar ilk çıktığı yıl pc lerden kuvvetli olabilir ama sonraki zamanlarda pc konsola göre dahada güçleniyor ve şu sıralar pc konsola göre bariz üstün.hala pc lerin tam gücünü çıkartan oyun yok.bu seviyeye en yaklaşan oyun modlu crysis dir.tamam arkadaşlar konsollar ucuz fiyata oyun zevki sunabilir ama gelipte mercedes ve doğanı karşılaştırmayın.

bunun aksini söyleyenleri zaten doktorlar kendi hallerine bırakın demiş
  • ya hacı grafiğini bi yana bırakın bazen dikkat ediyorum millet imzasına yıllar önce çıkan oyunları yazmış sürünüyo takas etmek için alıyo konsolu 2 yılda 5 oyun bitiriyo paranla rezil olmayacan arkadaş..
  • 2005 de xbox 360 almıştım, o zaman muhteşemdi fakat 6 ay sonra 3 ışık hatası verdi bende bir daha almaya korktum, ps3 de malum bir oyuna 120 tl verilmez. En iyisi pc de oynamak.
  • Demo her nekadar grafik olarak hoşuma gitmesede, oynarken gerçekten zevk aldım, ve yaklaşık 10dk önce de steamden oyunu satın aldımİnşallah full oyununda grafikleri daha iyi olur..
  • Yalnız Dx11 trailer'ında oyun harika görünüyor arkadaşlar. Videodaki gibi gelirse Dx9 u perişan edecek demektir. Zaten bilerek Dx9 u dandik yapmışlar. Bunun Dx9 grafiklerinden çok daha güzel Dx9 oyunlar var ortada. Ama Dx11 görüntüleri enfes. Bakalım kandırmaca mı olacak ne olacak anlayacaz.
  • Dead space'deki zevke yakın zevk aldım demoyu oynarken:)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.