Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam güncelledi demoyu az önce ama change log' u bulamadım
  • alın size dx11 müstahak size dx10 dan ne anladınızki 11 iyi olsun siz harcayın paraları
  • oyun paso karambolle geçiyo arkadan yakalayan takıyo fişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymetin

oyun paso karambolle geçiyo arkadan yakalayan takıyo fişi

haha gerçektende insanların hiç bi şansı yok oyunda ancak bu oyuna zone war gibi sadece ırkların savaştıgı bi şey eklenirse yani insanların defans yaptıgı grafikleri kimsenin umrunda olmas ben şimdi bile alien oynarken bi gidiyorum mızrak alıyorum bumerang felan alıyor cok harika ama kaplamalar kötü oda ayrı mesele
  • oyunun en kötü tarafı profesyonelleşmeye uygun olmaması gibi geldi bana yani şöyleki predator ol alien ol karşı karşıya geldiğinde nişan almadan kol kuyruk sallıyon 50% şansın var cidden karambole geçiyor oyun biraz
  • arkadaşlar, madem oyun bulamıyorum, 8 kişi toplanıp girelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

quote:

Orijinalden alıntı: evohan
    oynanış vs. ilk iki oyun kadar kaliteli olsun yeter

Aynen katılıyorum

Bende
    Bide şu insanın hiç bi şansı yok lafını anlamadım akıllı oynayınca insanda(marine) çok ölümcül olabiliyo ben 2. oynayışımda insanla(marine) 2.oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 5 Şubat 2010; 3:28:16 >

• demo dx 9 destekli dx 11 effektleri diye bir şey yok oyunda onun için tam sürümü bekleyin
  • demo yaklaşık 14 gb idi o yüzden cesaret edip indirmedim
    oyunun çıkmasını bekliyorum acaba çıkış fiyatı ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hak_an

demo yaklaşık 14 gb idi

Bir yanlışın var hocam diyecektim ki tam; aradaki noktayı koymayı unutmuşsun; neyse biz 1.4 diye düzeltelim de mesajını gören birinin gözü korkmasın.
    Yalnız bu Dx11 fıss çıkmaz umarım; millet dünyanın parasını verdi DX11 diye; inşallah full sürümde adamakıllı grafikler ve belirgin bir fark olurda bizde geçeriz yavaş yavaş yeni kartlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias

quote:

Orijinalden alıntı: hak_an

demo yaklaşık 14 gb idi

Bir yanlışın var hocam diyecektim ki tam; aradaki noktayı koymayı unutmuşsun; neyse biz 1.4 diye düzeltelim de mesajını gören birinin gözü korkmasın.
    Yalnız bu Dx11 fıss çıkmaz umarım; millet dünyanın parasını verdi DX11 diye; inşallah full sürümde adamakıllı grafikler ve belirgin bir fark olurda bizde geçeriz yavaş yavaş yeni kartlara.

Hocam size katılıyorum dx10 sizin tabirinizle fıss çıktı yada şöyle diyelim kart sattırmak için güzel bir strateji Aynısı 11 içinde geçerli Ama inşallah fıss olmaz bu oyundan umutluyum oyunu merakla bekliyoruz

• Valla hocam ne yalan söyliyeyim; bir yandan şöyle 1 yıl civarı gerçekten fıss çıksada elimizdeki kartlarla yola devam edelim diye geçiriyorum içimden. Bir yandan da içimden bir ses bencillik etme olm millet dünyanın parasını verdi diyor yeni kartlara
    Sonra işin görsel yanı var; belki çok çok iyi işler çıkarılacak dx11 vasıtası ile oyun dünyasında; bizde nimetlerinden faydalanıcaz ufak ufak.
    Çokta fazla komplo teorisi üretmeye gerek yok; yarın öbürgün çıkıyor oyun; hep birlikte göreceğiz.
  • Aynen katılıyorum hocam bende dx10 kartı var belki fermi alrım diye düşünüyorum,bi yandan da 1-2 sene daha idare ederim diye düşünüyorum bilemiyorum açıkçası

İşin görsel yani tatmin ederse alınabilir yoksa Ama bunun için bi kaç sene geçmesi gerek yada crysis 2,stalker cop belki dx11 in hakkını verir bilemiyorum

Çok fazla konuyu kirletmeye gerek yok oyunlar çıkınca bakarız artık Hadi sağlıcakla kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 5 Şubat 2010; 11:41:40 >
  • Dx11 kartları Dx11 desteklediği için değil performans için alın zaten. Dx11 işin ekstrası olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Dx11 kartları Dx11 desteklediği için değil performans için alın zaten. Dx11 işin ekstrası olsun.

Aynen öyle,alien üzerinde azcık tesselation görücem diye almadım kartların directx9 performansı harika
  • demoyu indirdim ama açmıyo oyun...
  • Program files üstünden açılmıyor, stream da oyuna sağ tıklayıp launch game diyorsunuz.
  • Ben performanstan bahsetmedim dx10 ve 11 in bize görsel olarak ne getirdiğinden bahsettim
    Performans ayrı konu Şu tesellation a bi bakalım O demolardaki gibi olacakmı

Oyunun müthiş grafikli olması oyunun sattırmıyo sonuçta bende oyundan aldığım zevke bakarım

AvP dede bi parça doom bulmayı umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

konsolda daha iyi olacak gibi duruyor şimdilik gerçi fps de oynanmıyor joypad le yahu :) hele bunu marine de hiç oynayamam joypad i kırarım kesin :)

konsolda ne daha iyi olacak ? AvsP mi ? bu oyun Amdnin 5xxx serisini sattırmak için milyon dolarlar harcadığı oyun olay zaten dx 11 de bitecek istedikleride bu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

ilginç bir durum söz konusu.
    bu oyunda da Bad Company betada da önceden yayınlanan oyuniçi videolarla bu görüntüler arasından dağlar kadar fark var.
    hadi bakalım hayırlısı, birde full sürümleri görelim...

belki bu oyunda dx9 da bilerek kötü yapılmış olabilir.. dx11 ile arasında fark olsun diye.. sonuçta amd para veriyor.. nvidia nın yaptığını yapmış olabilir.. hepsi aynı şeyin mavisi sonuçta bu firmaların:D:D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.