Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
70.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay_reis

Katılıyorum. Sonuçta konsollar bir kere yapılıyor yani yapıldıktan sonra o konsolu upgrade etme şansın yok ama pc nin sonu yok. İstediğin parçayı takar çıkarır kafana göre kombinasyonlar oluşturursun. Ve şuan için hiçbir konsol Pc nin önüne geçebilmiş değil. Geçebilir mi diye sorarsanız da yanıtım hayır olur

quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

ya anlamıyorum gitti.göz var nizam var hala nasıl konsol ve pc grafiklerini karşılaştırırlar anlamış değilim.şunu artık bi kabullenin çıkarın at gözlüklerini.konsollar ilk çıktığı yıl pc lerden kuvvetli olabilir ama sonraki zamanlarda pc konsola göre dahada güçleniyor ve şu sıralar pc konsola göre bariz üstün.hala pc lerin tam gücünü çıkartan oyun yok.bu seviyeye en yaklaşan oyun modlu crysis dir.tamam arkadaşlar konsollar ucuz fiyata oyun zevki sunabilir ama gelipte mercedes ve doğanı karşılaştırmayın.

kesinlikle haklısınız

• buda marine camping den , konsol için ... frame değerleride böyle ise gerçekten 10 numra olacaktır , puanları geçiniz tabiki gerilim in üst düzey olması yeterde artar bile , şöyle 106 ekranın karşısında beni koltuktan düşürecek bir oyun oynayacam sanırım sonunda

• Video çok süper.Bir an önce gelsede oynasak sabrım tükeniyor artık
  • Xbox versiyonu çıktı.Boyut:6.24 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 12 Şubat 2010; 23:15:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Xbox versiyonu çıktı.Boyut:6.24 GB

viişş dvdm varmıydı ... aman diyim
  • şu oyunu ya tekrar monolith yapcaktı ya da electronic arts

ama yinede single playerı iş görür tahminimce hayırlısı
  • Az kaldı predator olup foton silahını kullanmaya
  • Olmamış ki oyun. Alien hepsini alıyor,Marine ölmek için doğmuş zaten. Stealth Kill'ler çok uzun. Belki single'ı iyi olur ama bu gidişle multisi kötü olacak gibi gözüküyor.
  • single player max 10 saatte biter öyle düşün bide
  • sp de 3 seneryo var ama
  • belki yanlış bi örnek olcak ama avp 2 primal hunt'ın her bi senaryosu 10'ar dakka sürmüştü
    hiç inanmıyorum bunun uzun süreceğine sürsün sürsün 20 saat sürsün bi haftada biter gider oyun
  • malesef son zamanlarda çıkan hemen her aksiyon oyunun kaderide bu , en iyisi yavaştan oynamak bu oyunları
  • AVP 2'de az mı morph yaptık bea,tüm alien bölümlerini predator, çoğu predator bölümlerini de alien la bitirmişliğim vardır,kimbilir belki bunda bile olabilir morph.
    Bu arada bir yerde toplam oyun süresi 12 saat diye okumuştum,12 saat dediğin nedir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessfriend -- 13 Şubat 2010; 18:32:44 >
  • oyun bu gece çıkabilir...
  • Evet arkadaşlar gözlerinizi dört açın pozisyonunuzu alın

Keep your eyes open, get a position over.
  • AVP amerika yerel saati itibari ile çıkmıştır arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XenonMan58

AVP amerika yerel saati itibari ile çıkmıştır arkadaşlar...

pardon yanlış oldu şu an amerikada pazartesi saat 16:40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XenonMan58 -- 16 Şubat 2010; 1:26:05 >
  • Beyler geliyor mu oyun bu gece.Gelirse kaçta gelir ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.