Şimdi Ara

Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
7
Favori
16.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Multiplatform olan bir oyunun tek bir platform da Türkçe olması mümkün değil XO da Türkçe ise PS ve PC de de Türkçedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seslendirmelerin türkçe olacağını bende sanmam. Ayrıca Türkçe girşimi Total War:Rome II den dolayı kesin. O yüzden kesin olabilir Türkçe altyazılı gelmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu daha oynayan :)

• ARkadaşlar oyun şimdi geldi taktım ps4'e, hiçbir yerinde "dil" seçeneği falan yok. Cihazım TR psn'e ait, dil seçeneği yok, doğrudan "İngilizce" olarak açıldı. Oyuna girdim, ayarlarında falan "Dil" seçeneği yok, doğrudan İngilizce çalışıyor, Türkçe "ne" alt yazı ne de "seslendirme" var. Malesef durum budur.. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

ARkadaşlar oyun şimdi geldi taktım ps4'e, hiçbir yerinde "dil" seçeneği falan yok. Cihazım TR psn'e ait, dil seçeneği yok, doğrudan "İngilizce" olarak açıldı. Oyuna girdim, ayarlarında falan "Dil" seçeneği yok, doğrudan İngilizce çalışıyor, Türkçe "ne" alt yazı ne de "seslendirme" var. Malesef durum budur.. :(

oyunun kodu nedir? PAL, NTSC..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

ARkadaşlar oyun şimdi geldi taktım ps4'e, hiçbir yerinde "dil" seçeneği falan yok. Cihazım TR psn'e ait, dil seçeneği yok, doğrudan "İngilizce" olarak açıldı. Oyuna girdim, ayarlarında falan "Dil" seçeneği yok, doğrudan İngilizce çalışıyor, Türkçe "ne" alt yazı ne de "seslendirme" var. Malesef durum budur.. :(

oyunun kodu nedir? PAL, NTSC..?

2. bÖLGE.
  • Diğer diller olsa neyse diyecektim ancak hiçbir Avrupa ülkesinin dili olmadığına göre sanırım TR Store'dan alınmadıkça anlaşılmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Diğer diller olsa neyse diyecektim ancak hiçbir Avrupa ülkesinin dili olmadığına göre sanırım TR Store'dan alınmadıkça anlaşılmayacak.

Bence oyun Türkçe değil, Türkiye'de "Türkçe" satalım, demezler, genelde sony oyunlarında olur ya, hani bir kaç dil içerir, öyle bir şey olurdu. Ayrıca sanmıyorum hele seslendirme yoksa "sadece" alt yazı paketi için "oyunu" özel olarak basmazlar. Bence Türkçe değil oyun, yapacak bir şey yok ama Türkiye'den alıp deneyenler olacaktır ama sanmıyorum.
  • quote:

diğer altyazı dilleri de olması lazım. birçok dil var çünkü oyunda. acaba direk oyuna başlayıp, giriş bölümünü oynadıktan sonra mı ayarlar menüsü açılıyor?

veya sadece oyunun PSN olan versiyonu mu Türkçe?
  • Oyun türkçe değil bence yanlış yazılmış bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

diğer altyazı dilleri de olması lazım. birçok dil var çünkü oyunda. acaba direk oyuna başlayıp, giriş bölümünü oynadıktan sonra mı ayarlar menüsü açılıyor?

veya sadece oyunun PSN olan versiyonu mu Türkçe?

Oyuna girdim, çıktım yine de dil seçenekleri gelmedi.

• TR psnden alan olursa bakacağız duruma artık. Ama dediğim gibi Rome:Total War II yi yapan ekip ve yayımcı firmada aynı şekilde Sega olunca insan ümit ediyor

• oyunu oynayan arkadaşlar ne düşünüyor acaba oyun nasıl?
  • CrySis oyunlarını gibi olacak bu Dil olayı.

TR'den Bandrollü alırsanız direk Türkçe alt yazı ile açılacak büyük ihtimal. Haberde de öyle belirtiliyor
  • durum nedir arkadaşlar spottan alsak tr desteği olucakmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

durum nedir arkadaşlar spottan alsak tr desteği olucakmı?

Ben spot'tan aldım, Türkçe desteği yok, hani Türkçe lazım mı oyunda onu da düşünmek lazım. Saklan dur, gizlen dur, aman tıkırtı geldi dur dur :) oyun biraz saklanmak üzerine "aksiyon" arayanlar uzak dursun.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    peki kardeşim ing alt yazı olayı varmı oyunu beğendinmi birde almayı düşünüyorumda
  • grafikler cok sıkıntılı :( heryer oynayip duruor :( cok rahatsiz edici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friax -- 2 Ekim 2014; 4:07:19 >
  • Ekran görüntüsü çekip yükleseniz çok iyi olur gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Tr psn veya Tr bandrollu olmayan versiyonlari alip Turkce yok diyorsunuz. Arkadaslar iyi misiniz?

Last of us, infamous, killzone... bunlari Tr disinda veya Tr psn disinda alin bakalim Turkce var mi iclerinde :)

Lokalizasyon diye bir sey var. TR disi satilan oyunda Turkce gormemeniz dogal. Ha yapimcidan yapimciya degisir. Olan da vardir boyle oyunlarda. Ama bu oyunda yok demek.

Turkiyeden bandrollu veya Tr psnden alan bir arkadas gelip buraya Turkce yok demedigi surece hala daha emin olamayiz hicbirimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Ekim 2014; 2:20:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.