Şimdi Ara

Alien: Covenant a.k.a Prometheus 2 -- 12 MAYIS 2017 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
20.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alien: Covenant  a.k.a Prometheus 2 --   12 MAYIS 2017

Çok yakında, birkaç gün içerisinde ilk fragman geliyor.

2017 ne güzel bir yıl olacak gibi sinema ve bilimkurgu açısından; aynı yıl içerisinde hem Alien, hem de Blade Runner.

• Alien: Covenant  a.k.a Prometheus 2 --   12 MAYIS 2017

evet basladık bakkalım seriye
  • Artık bi fragman gelsin. Heyecan dorukta bekliyoruz.
  • UberkS kullanıcısına yanıt
    Fragmanın yarın geleceği söyleniyor.

Teaser tarzında bir video yayınlanmış.

http://www.alien-covenant.com/news/the-alien-covenant-trailer-officially-drop-tomorrow

• Hani alien serisinden farklı olup mühendisleri anlatacaktı bu film ? Fragman resmen ilk alien filmi umarım böyle bir hata yapmazlar ilk3 film zaten birbirinin aynısı, prometheus'un devami lazım bize.
  • valla fragman bana pek ümit vermedi açıkçası. evet korku açısından güzel ama aradığım retro havayı pek bulamadım. klasik bir hollywood filmi havası uyandırdı. önceki prometheus'tan pekte bir farkı yok, gene alien gezegeninde space suit'siz gezmeler gibi mantıksızlar, kafayı xenomorph yumurtasına sokmalar gibi artık klişe olmuş hareketler fragmanda yer etmiş. umarım yanılırım da güzel bir film izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hydralisk -- 25 Aralık 2016; 11:4:59 >
  • Noomi Rapace ablaya ne oldu, nasıl bir bağlantı çekecekler merak ettim. Fragman güzel geldi. Aksiyon da, korku da olacak. Bence güzel bir iş çıkacak. İlk filmde beklenen sanırım bu filmde verilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdide bakteri işi gelmiş , kulağa doğru bir şey gidiyordu . Elizabeth Shaw'a ne oldu acaba ? Bu gittikleri gezegen neresi , mühendislerden bir haber yok ikinci fragmanda prometheusun devamında görmeyi umduğumuz şeyleri gösterirler umarım .
  • Fragmanın sonu bomba Allah herkese böyle ölüm nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 25 Aralık 2016; 12:28:58 >
  • Fragmana bakarak yorum yapmak zor, sanki Prometheus çizgisinden çıkılmış Alien'a yönelinmiş ki bu evet Alien serisi severleri için iyi olabilir ancak bana göre -yukarıda ki bir yoruma da katılıyorum- tipik klişe bir hollywood filmi gibi geldi, fragmanda ki sahnelerde de pek bir orjinallik göremedim

-varsayımdır- demek ki prometheus başlangıçta birinin aklına bir fikir olarak geldi ve geliştirilip film haline getirildi, sonrasını getiremediler büyük ihtimal, benim gibi birçok izleyici mühendisleri merak ediyor ancak fragmanda iz bile yok onlara dair. Umarım yanılıyorumdur da saçma sapan bir yere bağlamazlar, ne alien'mış mübarek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 25 Aralık 2016; 12:43:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Harbiden kafayı alien yumurtasına yaklaştırma gibi klişenin dibine vurmuş hareketlerden gına geldi. Onun haricinde Ridley Scott zaten Covenant ın çok kanlı bir film olacağını ve çok fazla mide bulandırıcı sahne bulunduracağını söylemişti. Son olarak fragmanda mühendislerden bahsedilmesede filmin hikayesinin bunun üzerine kurulacağını düşünüyorum
  • Fragmandan hiçbirşey anlamadım olay ne
  • Şimdi fark ettim de fragmanda mühendislerin gemisi var . David var ki Prometheus ta bunlar birlikte ayrılıyorlardı Elizabeth ile . Ben Mühendislerle alakalı bir film olacağını düşünüyorum halen . Klasik izleyiciye aksiyon ve korku dolu anları gösteren bir fragman yayımlamış olabilirler .

Fragmanda ne gördük , birincisi askerin ezdiği şeyle oraya çıkan bir bakteri marinelere bulaşıyor ki marineleri kim çağırdı niye gitti bunlar . Marine eşittir Queen Alien geliyor aklıma .

Facehugger var ki yumurtadan çıkıyor bu yumurtayı da Queen Alien bırakıyor . Buda filmde Queen Alien olabileceği düşüncemi güçlendiriyor .

Birde klasik diyebileceğimiz alien gördük filmin sonunda hatta birden fazla olabilir .

Kısacası güzel bir film geliyor ben zevkle izlerim .

Yeni resimler gelmiş ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 25 Aralık 2016; 13:50:47 >

• bildiğin alien filminin devamı gibi olmuş. Prometheus ile alakası yok gibi.
    nerde o gizem, mühendisler nerede? kaç yıldır bekliyorduk. fragman hayal kırıklığı yarattı.
  • Sanki Prometheus bu film olmalıymış gibi geldi fragman bana..nedense pek ümitli değilim..umarım yanılırım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

bildiğin alien filminin devamı gibi olmuş. Prometheus ile alakası yok gibi.
    nerde o gizem, mühendisler nerede? kaç yıldır bekliyorduk. fragman hayal kırıklığı yarattı.

Aynen bende bunu yazacaktım. Kızımız ve android uçup gitti nereye gitti, ne oldu bunun devamını beklerken klasik Alien filminin ortasında bulacağız yine kendimizi.
  • İkinci bir Aliens trailerı izler gibi hissettim, gelişmiş bir xenomorph'da cabası; Prometheus'un yarattığı gizemden eser dahi yok, görmek istediğim şey bu değildi.
  • Vay be kimisi bu Alien filmi değil diyordu (Benim gibi) şimdi Alien film yaptılar mühendisler nerede diyor millet

Bence bu konuyu kapatsınlar film falan yapılmasın...
  • Sen git 4-5 sene bekle gelen fragmana bak inşallah dahası vardır ön yargılı olmak istemiyorum ama bir önceki film gibi duruyor resmen
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.