Şimdi Ara

Alien: Covenant a.k.a Prometheus 2 -- 12 MAYIS 2017 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
7
Favori
20.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Fragman beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Umarım ters köşe yaparlar. Çünkü Prometheus'da gördüklerimizi 5 dakika anlatıp geçerlerse yerin dibine gömerim bu filmi.

Yeni film öncesi Alien serisine başladım. İlk 2 filmi izledim ve gerçekten harikalar. Özellikle 2. filmi acayip beğendim. Günümüzde gördüğümüz bir çok konunun temelini oluşturmuş bile olabilirler hatta. Daha diğer filmleri izlemedim fakat Prometheus ve yeni fragman ilk 2 filmden çokta farklı değilmiş gibi geldi bana. Alien serisi sürekli kendisini tekrar mı ediyor diye düşünmedim değil.

Seri sürekli kendini tekrar etmiyor. Ama sonuçta canavarın bir yerde çoğalıp insanları katlettiği bir film. Bu olayıda bence devamlı kaliteli yapıyorlar. Ana birde konusu var tabi ama geri planda kalıyor. Zaten serinin düşmanı Alien değil insanlar. Bundada böyle olacaktır.

• Serisinin 4 filmini de izledim. Gerçekten harika filmlerdi. 4.'ü de çok sevdim. Her bir filmde karakteristik oyuncular olması ayrı bir güzellikti. Oyuncular gerçekten harikaydı. Beklentimin çok üzerinde çıktı seri.

4. filmden sonra hala devam filmi olmaması kötü olmuş. Öte yandan konu olarak bağlantıları var mı bilmiyorum ama Predator serisine başlayacağım şimdi de.
  • Böyle bir yapımı nasıl olduda ailen ırkına bağladılar başlı başına bir sanat eseri harikulade bir yapımdı ilk film,
  • shaw nerdeki fragmanda gözükmüyor.Prometheusun devamı değilmi bu
  • Güzel baya ölüm sahnesi izleyeceğiz demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hiç biri ilk iki filmin yerini tutamaz

Elimdekiler

Alien Sinema Versiyonu blu ray (1979)

[simage]
    Alien: Covenant  a.k.a Prometheus 2 --   12 MAYIS 2017
    [/simage]

Aliens Sinema Versiyonu + Uzun Versiyon [tek disk] dvd (1986)

[simage]
    [/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonda çalan müzik İnterstellarda çalan müziklere benziyor hoşuma gitti .
  • James Franco , Danny Mcbride
  • James bu kadınla çıkacak kadar düştümü yav

[simage]
    [/simage]

Googleden Princess Donna diye aratın mesleği çok ilginç

• Hocam bunlar beraber bi proje üstünde çalışıyolar galiba.
  • Bi takım çalışmasını izlemiştim ablamızın. Çok cüretkar

filmde ilgili olarakta kaldığı yerden devam etmeyecek anladığım kadarıyla. Hata olmuş bence.

• 12 mayısta Türkiye'de vizyona giriyor. Amerika'dan 1 hafta önce.

@Devian Hocam konu başlığını ve ilk mesajdaki tarihi düzenleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 28 Şubat 2017; 15:28:39 >
  • Merakla beliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı izledim. İyi güzel olmuşta bütün filmi neden izlettiniz bize? Bir filmi daha vizyona girmeden izledik bu saçma fragman hazırlama stili sayesinde. Filmin girişi, gelişmesi, sonucu ortada resmen.

• 2. Trailer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 1 Mart 2017; 6:5:43 >
  • abowww ben anlamadım şimdi bunlar prometheus filmindeki gezegene mi geldiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Fragmanı izledim. İyi güzel olmuşta bütün filmi neden izlettiniz bize? Bir filmi daha vizyona girmeden izledik bu saçma fragman hazırlama stili sayesinde. Filmin girişi, gelişmesi, sonucu ortada resmen.

Daha neler vardir kim bilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Fragmanı izledim. İyi güzel olmuşta bütün filmi neden izlettiniz bize? Bir filmi daha vizyona girmeden izledik bu saçma fragman hazırlama stili sayesinde. Filmin girişi, gelişmesi, sonucu ortada resmen.

Aynen öyle

1 gemide herşey normal, teşekkür konuşması

2 güzel bir gezegene iniş

3 yabancı geminin içine girme

4 headcrap ile karşılaşma

5 gemilerine geri kaçış ancak gemileri patlıyor

6 farklı bir gemi bul ve kac

Benim anladigim

• James Cameron'ın Aliens filminden sonra diğer tüm Alien filmleri benim gözümde kötü çekilmiş birer ucuz kopya haline dönüştü. Ridley Scott ilk filmde iyi bir iş çıkarmıştı ama Alien serisini şu engineer muhabbetine bağlaması falan bana hala çok gereksiz geliyor. Prometheus'u yaptın madem bence o şekilde bırakmalıydı Covenant Prometheus'un devam filmi ve hikaye olarak gereksiz sadece Alien filmi yapayım diye yapmış. Trailer'a gelirsek ben Alien serisinin büyük bir hayranı olarak "hype" olamıyorum. 2 trailer'da gördüğüm tek şey bütünün %80'i cgi basılmış, orjinalliğini yitirmiş basma kalıp bir Alien filmi. Ridley Scott hikayede olduğu gibi çekimlerdede yaratıcılığını fazlasıyla yitirmiş görünüyor özellikle son sahnede Die Hard'tan bir kesit izler gibi oldum. Ben Neill blomkamp'in Alien filmini merak ediyordum sağolsun Ridley onuda baltaladı. Adam konsept resimler ve tamamı bitmiş bir story ile Alien filmi yapmak istediğini ve 3. filmi var saymayarak 2'nin devamını yapıcaktı bunu duyurduktan birkaç ay sonra Ridley çıktı bende Alien filmi yapıcam deyince adamın projesi askıya alındı. Geçen hafta James Cameron'ın röportajını okudum 2. filmde yarattığı dahiyane karakterler ile filmi hikaye olarak uç noktalara taşımıştı ve Neil Blomkamp'in bu karakterler ile devam filmi olan senaryosunu okumuş hayran kalmış. Tüm bu gelişmelerden sonra Ridley Scott'a dahada kıl oldum şahsen benim bu filmden pek umudum yok Trailer'da görünen hiçbir şeyi beğenmedim belki aşırı Alien fanlığımdan dolayı azda olsa keyif alarak izleyebilirim ama olması gereken Alien filmi ile alakası yok

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.