DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
--->Alice : Madness Returns<---VİDEO GELDİ
47
Cevap
0
Favori
2.458
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> --->Alice : Madness Returns<---VİDEO GELDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      24431 Mesaj
      20 Şubat 2009 13:18:41 Konu Sahibi

2000 yılının belki de en özgün oyunlarından bir tanesi olan American McGee's Alice'in devamı bugün itibariyle duyuruldu. Serinin ilk oyununu da geliştiren Spicy Horse tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan oyunun dağıtımcılığını yine Electronic Arts üstlenecek.

İlk oyunun o güzel atmosferi bu oyunda da yer alacak ve oyunun oynanışı daha da güzelleştirilecek. Oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız şimdilik beklemede kalın.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=15529

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Sephiroth: -- 21 Temmuz 2010; 0:04:36 >

|
      |

• Binbaşı
      1705 Mesaj
      20 Şubat 2009 13:24:02
      Ss i ilginç fantastik bi oyuna benziyor..Jim Carreynin bi filmi vardı onu hatırlattı bana adını unuttum şimdi...O tarz bi oyun güzel olabilir..
      |
      |

Back to Xbox Live
      gamertag : Evr3ns3l
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      20 Şubat 2009 13:35:02
      Artık yaratıcı oyunlar bekliyoruz.Bizim istediğimiz geleni gideni vur tarzı oyunlar değil artık.Bıktık o tarz oyunlardan.Yenilik lazım.
      |
      |

• Binbaşı
      1705 Mesaj
      20 Şubat 2009 13:43:54
      Heh talihsiz serüvenler dizisiydi Jim Carrey'nin bahsettiğim filmi..O tarz fantastik atmosferde bi oyun çok değişik olabilir tabi özenle yapılırsa..Ben şu tek resmi bile beğendim işallah hayal kırıklığına uğramam...
      |
      |

Back to Xbox Live
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      20 Şubat 2009 13:47:01
      Spiderwick'in oyunu vardı öyle ama çok kötüydü demosunu indirmiştim Livedan.
      |
      |

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      20 Şubat 2009 14:01:22
      1. oyunu oynamadım ama çok methini duydum buda çok güzel olur umarım. Harikalar diyarında baltayla kesip koparmak çok zevkli olucak...
      |
      |

• Yarbay
      24431 Mesaj
      20 Şubat 2009 14:45:42 Konu Sahibi
      İlk oyunu oynamadım ama bu oyuna karsı degisik bir ilgi duydum çok değişik bir atmosfere sahip gibime geliyor
      |
      |

• Emekli Yönetici
      10116 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Şubat 2009 14:46:31
      Alice çok eğlenceli ve farklı bir oyundu. Kaliteli olmasından çok farklı olmasıyla çoğu oyunu geride bırakmıştı. Eğer NextGen devamı yapılırsa, büyük ihtimalle tutacaktır.
      |
      |

• Yarbay
      2987 Mesaj
      20 Şubat 2009 14:46:31
      Süper bir oyundu ilki. Psikopat bir Alice dünyasında geçiyordu ve oynanışı zevkliydi. Alice karakterlerinin çarpıtılmış halleri ile karşılaşıyordunuz. Devamının yapılmasına çok sevindim. Bir de aynı sene çıkan Undying vardı keşke onun da ikincisini yapsalar.
      |
      |

• Binbaşı
      1705 Mesaj
      20 Şubat 2009 14:50:13
      Heee bu Alice harikalar diyarındaki alice mi...Psikopat alice pohaha güzel güzel sevdim :D
      |
      |

Back to Xbox Live
    • Yarbay
      4848 Mesaj
      20 Şubat 2009 14:55:08
      İlk oyunu çok beğenmiştim.
      |
      |

• Yarbay
      2153 Mesaj
      20 Şubat 2009 18:45:56
      Açıkçası hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biridir Alice. Çarpıtılmış Harikalar diyarı,Alice'in başına gelenler,Alice'nin kendi iç dünyası,hiakyedeki birçok tanıdık karakter,kraliçenin şeytanla anlaşması vsvs uzaaar gider.Oynamayanların kesinlikle oynaması gereken oyunlardan biridir. (Alice'nin Berserker moduna geçmesi süperdi )

Oynadığım en özgün oyunlardan biridir. Zamanında çok iç geçirmiştim keşke 2. si çıksa diye. Hayallerim gerçek oldu
      |
      |

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      20 Şubat 2009 21:32:05
      Hobaaaaa. Bak bu süper haber

bu arada undying'in arkasında clive barker vardı tabi.

Alice için ise oyun süper ötesi yaratıcıydı. Sırıtan kedinin ifadesi ve gözden kaybolup sadece gülen ağzının ekranda kalması da unutamadıklarımdan
      |
      |

PS4 kardeşlik ve oyun takas referanslarım: mguny25 - Yabani Mokar - dennice84
    • Binbaşı
      1705 Mesaj
      20 Şubat 2009 22:10:30
      ilk oyun pcye çıktı sanırım sadece ?
      |
      |

Back to Xbox Live
    • Yüzbaşı
      786 Mesaj
      20 Şubat 2009 22:26:05
      ilk oyun gayet guzeldi,yeni nesillerde dahada gzl yapabilirler...
      |
      |

PS3 & XBOX360 & Wİİ

psn:oldboyico
    • Emekli Yönetici
      4157 Mesaj
      21 Şubat 2009 03:00:34
      Çok güzel haber. American McGee'nin bir de Scrapland oyunu vardı. O da çok zevkliydi. Umarım onun da 2.'si yapılır...
      |
      |

• Yüzbaşı
      432 Mesaj
      23 Şubat 2009 01:20:53
      İlk oyun ŞAHESER'di müzikler,grafikler,mekanlar,atmosfer,senaryo hemen herşeyiyle 100 üzerinden 100'lük oyundu.Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi uzun zamandır bir oyunun devam oyununun yapılacağına bu kadar sevinmemiştim.
      |
      |

• Yarbay
      23174 Mesaj
      23 Şubat 2009 02:57:25
      quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Heh talihsiz serüvenler dizisiydi Jim Carrey'nin bahsettiğim filmi..O tarz fantastik atmosferde bi oyun çok değişik olabilir tabi özenle yapılırsa..Ben şu tek resmi bile beğendim işallah hayal kırıklığına uğramam...

İzledim o filmi

Bu oyun hakkında hiçbir fikrim yok ss'e bakılırsa ilginç bir oyuna benziyor.

İlk oyunun videolarına bakayım youtube'dan.
      |
      |

SONY PLAYSTATION 4 || PSN: KAKA_DH || THIS IS FOR THE PLAYERS
    • Yarbay
      2987 Mesaj
      23 Şubat 2009 10:14:10
      İlk oyun zamanına göre çok iyi grafiklere sahipti. Quake 3 oyun motoru ile yapılmıştı. Zaten oyunlar o yıllarda ya Quake 3 ya da Unreal Tournament motoru ile yapılıyordu. Hareketler akıcıydı, rahat bir oynanışı vardı. 32 Mblık TNT2 M64 kartım vardı. 640*480'de oynuyordum. Hey gidi günler hey.

Bir de Tim Burton'un filmlerindeki gibi sevimli bir vahşi dünyası vardı. Alice'in yanında gezen kediyi dev mi ne eziyordu. Ben en çok bıçak atarak iskambil kağıdı adamları ikiye bölmeyi seviyordum oyunda.
      |
      |

• Yarbay
      2153 Mesaj
      23 Şubat 2009 13:33:27
      Valla uzun bir süre sonra bu haberi görüp mesaj yazdım. 2 gündür de içim içimi yiyordu tekrar oynasam mı diye.

Dün gece itibariyle indirip sabah tekrar oyunu kurdum laptop a. 1-2 saat kadar da oynadım. İyi ki indirip tekrar oynama başlamışım.

Ne nostalji oldu beeeeeeeeeeee
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,531
1.2.160

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.