Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.452
Cevap
228
Favori
651.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    City code dedigide sehir kodun. Istanbuldaysan 212 mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

ARkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz. Alexpressten 137 Dolar değerinde kask getirtecem acaba takılır mı.

Sadece shark kasklara geçiş var

• bir ürünüm daha geldi kargo hareketleri şöyle aldığım ürün yiğenim için helikopter link burada ürün gerçekten çok sağlam çıktı ben aldıgımda 14$ idi http://tr.aliexpress.com/item/Syma-W25-Built-in-Gyroscope-Mini-Drones-Indoor-Axial-Metal-RC-Helicopter-Remote-Control-Children-s/32672834224.html

1 22/08/2016 07:09:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 23/08/2016 14:30:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    3 24/08/2016 05:04:20 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    4 24/08/2016 08:03:56 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 26/08/2016 20:02:47 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 28/08/2016 09:10:59 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi MARDİN/MARDİN MERKEZ MARDİN
    7 29/08/2016 09:52:35 PTT İşyerine Geldi MARDİN/MARDİN MERKEZ MARDİN
    8 29/08/2016 10:55:38 Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:**** MARDİN/MARDİN MERKEZ MARDİN
    9 29/08/2016 16:13:24 Teslim Edildi MARDİN/MARDİN MERKEZ MARDİN

• Merhaba, araç içi kamera(dashcam) almak istiyorum. Aliexpress geldi aklıma. Biraz araştırdım. Bu ürünü buldum.http://goo.gl/QXPddt Bir kaç videosuna baktım tatmin edici kalitesi var. Ürünün çakması gelme ihtimali var mı ? Sonuçta video çekilecek kalitesi önemli. Fiyat 60 70 i geçmeyecek, bundan iyisi var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi forumlar.
  • Bu hafta aldığım hiçbir ürün gönderilmedi. G20 den dolayı tatil mi ilan edildi çinde
  • Turkey
    Destination Country 2016-09-06 21:59:14 Departed from transferring country
    2016-09-05 10:42:29 Arrived at transferring country
    2016-09-05 00:44:11 Airline inspection succeeded in HK
    2016-09-03 15:29:24 Leave the processing center and shipped
    2016-09-02 10:42:31 Item received by shipper in shenzhen
    China
    Original Country 2016-08-28 04:47:31 Successful departure from Warehouse
    2016-08-27 22:46:02 Warehouse processing complete
    2016-08-27 19:44:50 Successful package received by Warehouse

benim ürün geri mi gitmiş
  • Arkadaşlar ben de 30 Ağustos tarihinde bir cüzdan siparişi verdim. Kargom ile ilgili en son yapılan güncelleme 3 eylül tarihinde ondan sonra bir güncelleme olmadı. En son yurt dışına sevk edildiği yazıyor sizce 9 gündür bir bilgi gelmemesi normal mi :) ?
    2016-09-03 16:17 China (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
  • Arkadaşlar aliexpress teki adresimizi ve bilgilerimizi amazona kayıt olurken girdiğimiz gibi mi gireceğiz? Türkçe karakter kullanmadan yani?
  • ALLAHIN ADINI VERDİM BİR KİŞİ YARDIMCI OLSUN BEN ŞİMDİ ARKADAŞIMIN KARTINDAN 4 TANE SİPARİŞ VERDİM BİRİ KARGOLANDI BİRİNDE Awaiting Shipment Awaiting Shipment YAZIYOR DİĞER 2 SİDE ORDER CLOSED YAZIYOR YANİ ALİEXPRESS KAPATMIŞ O 2 SİPARİŞİ ŞİMDİ BU DİĞER 2 SİDE KAPANCAKMI YOKSA GELİCEKMİ KARGOYA VERİLEN SİPARİŞ VE Awaiting Shipment YAZAN SİPARİŞDEMİ ORDER CLOSED OLUCAK ARKADAŞLAR ALLAH İÇİN YARDIM EDİN ARKADAŞIM BAŞKA ŞEHİRE GİTTİ İPTAL OLURSA PARAMIDA ALAMAMM.
  • denizisincoskuner D kullanıcısına yanıt
    Awaiting shipment yazanlarda satıcının ürünü kargolaması bekleniyor demek istiyor yani orda satıcıya ait süre var mesela 5 gün.Bu 5 gün içinde ürünü göndermezse aliexpress parayı otomatik olarak hesabınıza tekrar yatırıyor 1 hafta içinde.Order closed gelince sipariş iptal edilmiş nedenini bilmiyorum paranın size geri gönderilmiş olması lazım.Son oalrakta kargolanan ürünü 1 hafta sonra takip kodu aktif olur 17tracktan takip edebilirsiniz.
  • Peki KARGOLANAN ÜRÜNÜMDE DİĞER ÜRÜNLERİM GİBİ 10 15 GÜN SONRA ORDER CLOSED OLMAZ DİMİ

• denizisincoskuner D kullanıcısına yanıt
    Hayır olmaz.Takipli kargo ise yüzde 99 oranında zaten ürün size teslim edilir takipsiz kargoda ise bu durum yüzde 50 dir ne yazık ki.
  • Arkadaşlar aliexpress teki adresimizi ve bilgilerimizi amazona kayıt olurken girdiğimiz gibi mi gireceğiz? Türkçe karakter kullanmadan yani?
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Evet dostum. Zaten Türkçe karakter kullanırsan hata veriyor.

• Maxims kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam zaten dediğiniz gibi Türkçe karakter hata veriyor.
  • aliexpress de yazı baskısı yapan satıcı varmı tişörte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

aliexpress de yazı baskısı yapan satıcı varmı tişörte?

yazı değilde renkli resim lazım banada bulursan haber verir misin dostum ? kaliteli olması lazım ama baskının
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

yazı değilde renkli resim lazım banada bulursan haber verir misin dostum ? kaliteli olması lazım ama baskının

bir kaç satıcıya mesaj attım bakalım yazı basan resimide basıyordur bulursam haber veririm, tisho çok pahalı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

bir kaç satıcıya mesaj attım bakalım yazı basan resimide basıyordur bulursam haber veririm, tisho çok pahalı

haklısın dostum bende o sebeple fikrimi erteliyorum 3-5 dolara bulabilsem güzel olucak
  • Arkadaşlar 13 ağustosta 5 liralık bi telefon kılıfı sipariş verdim.35 gün oldu ama kargo felan ortada yok.Ürünün iletim kısmında 29-50 gün arası diyor ama takip kısmına baktığımda taşıma durumunda diyor.Acaba ürün türkiyeye geldi de ptt tarafından mı dağıtıma çıkmadı ? Sizce beklemeli miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.