Şimdi Ara

Algı oluşturuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şikayet etmek için yazmıyorum, bazılarınız istemezsen foruma girme o zaman da diyebilir ama durum rahatsızlık seviyesine ulaştı kanımca. Ülkemizin durumu çok iyi olmayabilir ama her konunun altınada bu kadar hükümeti, devleti kötümser yazılarda yazılmazki abi. Adam bağsur olsa onuda hükümetten bilecek neredeyse. Tabi yazılan yorumları söylemiyorum bile. Adam kıyma almış kokusunu beğenmemiş. Oradan hükümete sallıyor. Yav ülkede kötü bişiler olsada prim yapsak diyen, laf sokma çabasında olan insanlar var. Yerli arabayı bunlar beceremez yha diyerek destek yerine köstek olan insanlar var. Ha birde adminlerin tavrı var malum. Muhalefetsen iyisin diğer türlü konun, yorumun silinir. Bam bam bam. Anlaşılan muhalefet ergen kolları seçim hazırlıklarına erken başlamış. Bu kadar nankör olmayın. İyiye iyi demesinide bilin. Hoş bu aralar çokta iyi şeyler olmuyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kapalı alan sigara yasağı iyiydi al iyiye iyi dedim onun harici güzel birşey yok
  • Atılım gelişim ve girişim yapmak için onca yıl var iken
    Son yılda yapılan atılımlar gelişme çabaları bence samimi değil.
    --------
    Ben destek olduğumda sanki yapılan araç FORD/VOLVO nun pazar payını mı küçültecek.
    Ben köstek olduğumda sanki hükümet mi yıkılacak...
    ---------
    Söylemler fikirdir görüştür.
    Takmamak gerek
  • Devlet ile hükümet farkını bilmeyen konu açmasın. Algıyı kimin yaptığı belli.

Lütfen konu açmadan önce bana özel mesaj at ne yazdığını ben okuyup onay vereyim
  • dedi ve tüyü bitmemiş yetimin hakkını trollük yaptığı için banka hesabına ekledi.

• Nankörüz arkadaş ne yapacaksın ? Siz de bu kadar kralcı olmayın biraz sorgulayın biat etmeyin hee hee demeyin herşeye ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 18:24:18 >
  • iyi de Fırat'ın kenarında bir kuzu kaybolsa bundan ben mesulüm ben sorumluyum diyenler ben değildim.
    Ayrıca O kadar Osmanlı hayranısınız ya bir bakın bakalım Şeyh Edebali'nin Osman Gazi'ye Nasihatine ne diyor.bu ögüdü şimdiki yöneticiler harfiyen uygulasa hiç bir problem olmaz
  • tamam şimdi gidebilirsin.
  • AKP ilk yıllar iyiydi ülkede reformlar yapıldı gelişmeler oldu sağolsunlar. Bir süre sonra bunlar yavaşladı ve durdu. Son zamanlarda ise çöküşe geçtik. He bunda sadece hükümetin değil parti seçmeninin dediği gibi dış güçlerin falanda payı var ama beni üzen durum şu. 15 yıldır iktidardasın her şeyi satıyorsun ve özelleştiriyorsun. Çok fazla tüketim toplumu oluşturuyor üretimi bitiriyorsun. Tarımı hayvancılığı böyle bir coğrafyada bitiriyorsun. Bir ülkenin gelişmesi için yapılması gereken en önemli reformlar olan eğitim hukuk ve adaleti zedeliyor hatta mahvediyorsun. Bak ülkeyi geliştiren ve iyileştirenler aslında politikacılar değil iyi yetişmiş bireylerdir. Sen adam yetiştiremiyorsun eğitimin yapboza dönmüş.
    Ekonomiyi inşaata bağlamışsın çökecek haberin yok. Doğruya doğru yanlışa yanlış.
  • AK parti ilk zamanları iyi değildi ,ülkede satacak cok sey ! olduğu ıcın iyi göründü ..Hep sat sat tarımı bıtır onu sat bunu bıtır..araplaştır halkı muhtaç bırak insanları böl .oldu bitti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Algı oluşturuluyor

Bu bile bir algıdır atmış arkadaş ortaya bir şey bakalım ne çıkacak diye bu sözü neden kime söylediğini de çok iyi biliyorsundur umarım " hotel california "
  • isteyen istedigini yazar. herkes kaderine razi olmak zorunda degil. iyiye iyi deyince bir gelisme olmaz kotuyu elestirip duzeltince gelisme olur. iyiye iyi deyince ne faydasi var?

kaldi ki bazi kisiler icin memlekette iyiye giden bir sey yok. bazi tuzu kuru hukumet yandaslari icin iyiye giden seyler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 8 Kasım 2017; 3:4:50 >
  • Bu ülkenin iki temel sorunu var

1 egitim

2 kültür

Hangisi derin bir nefes aldiracak kadar üst seviyede

Akp nin en büyük hatası feto çetesini meb e sokmasiydi oradan bütün devlet organlarına sizdilar geri kalan kurumlar hakkinda konuşmak

Ördegin ömrü lak lak la geçer

• bahsettiğin konuyu açan benim. algı nedir sana söyleyeyim. algı her muhalefet edene fetöcü demektir. algı tüm tv kanallarında en ufak bir muhalif yayın yapılmamasıdır, yalan yanlış haber yapılmasıdır. ben burada kokmuş kıymaya konu açtım diye algı yapmış olmuyorum. insanlar ucuza et yesin diye kampanya yapılıyorsa o et kaliteli olmak zorundadır. bu ülkede insanının hakkı değil mi iyi beslenmek? ülke insanının sorunlarından sadece biri.
  • Baktılar seçim elden gidiyor, yaparlar bi kalkınma vs gene oylar %50+ vurur
    Müstahak derler ya pek sevmediğim bir laf ama doğru.
    Kurunun yanında yaş yanıyor ama müstahak bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Hocam ben trollum. Capsi yapanda zeytung. Ciddiye alma beni.

Troll sen acırım düştüğün bu hale sadece..

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Bunların osmanliciligi lafta, tarih bildikleri 1 sayfa okudukları falan yok bu cahillerin. 3 kıta len demekten başka bildikleri yok. Hayatında bir kez olsun ders olarak bile tarih okumamış bu kıt kafalılar bir de siz bilemezsiniz ayağı yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: everyonelovebisco

kapalı alan sigara yasağı iyiydi al iyiye iyi dedim onun harici güzel birşey yok

sigara yasağı dışında güzel bişey yokmuş. İşte beyin yaktıran süper paylaşımcı ve beğenen onlarca kişi.

Gözleri var görmezler, kulakları var işitmezler...

biz 28 şubatı yaşadık hortumlanan bankaları gördük yeterince çektik artık eski günlere dönmek istemiyoruz yormayın kendinizi.

Çöp dağlarında boğulan, içmeye banyo yapmaya su bulamayan İstanbullularda yorum yapıp Reisi karalıyor ya pes diyorum.

Pislik içinde yaşamayı özlemiş bir toplum görüyorum burada.

30 Yaş altına Kızmıyorum, onlara hak veriyorum eleştirilerinde, çünkü bilmiyorlar eskiyi.
  • ozas kullanıcısına yanıt
    Eleştirmek yanlış bir şey mi? İlla durum iyi mi diyelim? Eskilerde daha beter şeyler oldu diye şimdiki hale susalım mı yani? Eleştiri olmadan iyileşme olmaz, bunu anlayın artık anlayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.