Şimdi Ara

Alfa Romeo D-SUV type 949...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alfa Romeo nun D-Suv kategorisine konumlandıracağı yeni Suv sinin alt yapi testlerine Fiat 500 L kabugu altinda başlandı.Aracin 2016 yilinda lansmani yapilacak ve 4 silindirli 2.2 litre turbo dizel makine olacagi yüksek ihtimal .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Mayıs 2015; 10:06:47 >

• Gene bize yaramayacak yani 2.2dizelle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Maalesef...En iyi ihtimal 2 litre olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Mayıs 2015; 10:16:46 >
  • Bize 1.6 Multijet 120ps ve 1.4Turbo motorla gelir. Orası kesin. Çünkü Renegade ve 500x o şekilde satılıyor.

2.2 olan zaten sacmasapan ve verimsiz bir ünite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 15 Mayıs 2015; 10:20:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalus kullanıcısına yanıt
    Aracın sadece kaportası 500 alt yapısı Maserati..! Yani bir nevi kıyafet giydirilmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Alfa Romeo gibi ozgun bi marka nasil olurda Fiat 500'le ayni gozukur ya? Qashqai +2 gibi gozukuyor.Alfa Romeo satislarda alt siralarda olmayi hedefliyor galiba yine.Eski Alfa ruhuna yazik ediyorlar.

bu basil bir algı eksikliği. alfanin altyapısını test ediyorlar fiat 500 kasasinin altinda. yoksa araba 500 ile benzer olacak hali yok

• senersongur kullanıcısına yanıt
    Araç D -Suv ya ne Renegadesi ne 500 ü? Maserati Levante alt yapılı br SUV den bahsediyoruz

Şu konuları TROLLEME artık be adam...Seni buraya nasıl tekrar aldılar aklım almıyor..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Mayıs 2015; 10:31:22 >
  • ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Bi an oyle anladim,resimlere dikkat edince farkettim. Sagol hocam

• toutonic T kullanıcısına yanıt
    Soylediklerine dikkat et istersen,cocuk yok karsinda.

Resimlere dikkatli bakinca anladim oyle oldugunu.Sende arabalarin altyapisindan once duzgun konusmayi ogren insanlarla.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Rica ederim...
  • Ama Alfa'ların içi Fiat'larla aynı birçok bölgede. Aracın en içini gördüğün için sahibi için Alfa ruhunu öldürüyor bu durum.
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Yeni Alfalar süslü Fiattan ziyade mutevazı Maseratiler olarak piyasa da boy gösterecek...

Alfa modelleri artık Maserati platformunda yükselecek...Bu modellere 2017 yılında arkadan itişle gelecek olan Giulietta da dahil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bize 1.6 Multijet 120ps ve 1.4Turbo motorla gelir. Orası kesin. Çünkü Renegade ve 500x o şekilde satılıyor.

2.2 olan zaten sacmasapan ve verimsiz bir ünite.

2015 yili donanim haber troll odulunu yil bitmeden sana verdik

Hayirli olsun

• Alfa Romeo'yu VW alsa da Lamborghini'yi adam ettikleri gibi bu markayı da adam etseler. Alfa 147 sonrası 10 senedir gerileme döneminde. Fiat'in janjanlisi olarak yandaş havuz firması olarak yola devam etmesi Alfa'ya zarar veriyor.

Alfistilerin yüzde 90'ı 156 ve 147ci.

Linea V40 tan kalitelidir diyen bir insanın mesajlarını daha önceden dikkate almamam gerekiyormuş ama kısmet bugune imiş...
  • Konuda yazdığim şeylerin hepsi doğru. Bir kisi ciksin da yaniliyorsun desin. Hala yok dikkate almayacakmis da hep laf-ı güzaf. Gececeksin bunları Neyzencim.

Tek bir şey sormak istiyorum sana...

Fiat Linea mı kaliteli Volvo V40 mı...Bakalım dışarıya kapalı Facebook grubunda ki saçmalıklarını burada milyonlara açık bir sitede de yazabilecek misin?

Bak diğer yazdığın saçmalıkları sormuyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Mayıs 2015; 11:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Tek bir şey sormak istiyorum sana...

Fiat Linea mı kaliteli Volvo V40 mı...Bakalım dışarıya kapalı Facebook grubunda ki saçmalıklarını burada milyonlara açık bir sitede de yazabilecek misin?

Bak diğer yazdığın saçmalıkları sormuyorum bile...

Senelerdir bu forumda yazdiklarimi her yerde yazıyorum. Hicbir zaman ikili oynamadim. Volvo V40 parasını zerre haketmeyen ve bu forumda yillardir yazdığım gibi çapulcu bir otomobil. Rakibi de Linea. Gordugun gibi gayet objektif bir şekilde yazdım. Facebook grubunda da yazıyorum. Geçenlerde OTOGEN grubundan birileri haber vermeden çıkarmışlar. Admin arkadaşlara da yazdım ama cevap alamadım. Hicbir ortamda şahsi hakaretim olmadı, bundan sonra da olmayacak kimseye. Ben araçlara giydiririm, insanlara değil.

Demek ki cevap yazılacak kadar kaale alınacak biri değilmişsin bu bir..!Bunu bir anla önce...

Beni tanımana ve çalıştığım şirkete ait hangi aracı kullandığımı bilmene rağmen beni Fiat a çamur atmakla suçladın bu da iki..!

Ve son olarak Volvo V40 a çapulcu diyerek Linea daha kalitedilir demek senin otomobil bilginin yerlerde olduğunu gösterir buda üç...

Ama öğreneceksin zamanla her şey..!

Bu arada aracın boya dökülmesi hakkında Fabrikadan exper gelecek kontrol için...Raporunu sana posta ile gönderirim..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Mayıs 2015; 13:04:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.