Şimdi Ara

Alfa Romeo 147 Alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat palio 1.2 el 16v arabam var ama satıp 25 bine kadar bi fiyata arac almayi düsünüyorum genc tarzi bi araba isdedigimden o fiyata en tarz araba olarak 147 geldi sizde önerirmisiniz artılari eksileriyle ??

• 20 binin altında iç tasarımı en güncel olan modellerdendir. Nissan almera, focus darkline da çok iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

20 binin altında iç tasarımı en güncel olan modellerdendir. Nissan almera, focus darkline da çok iyidir.

sahibindende 20 binin altında bi kac model var onlarda pek iyi durmuyo iyi duranlar 25 bin civari fiyatlari sisirmemi o fiyatlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

20 binin altında iç tasarımı en güncel olan modellerdendir. Nissan almera, focus darkline da çok iyidir.

sahibindende 20 binin altında bi kac model var onlarda pek iyi durmuyo iyi duranlar 25 bin civari fiyatlari sisirmemi o fiyatlar?

Malumunuz son zamanlarda fiyatlar arttı. Forumu araştırırsanız daha önceleri 18–19 bine tertemiz araçlar alınıp satıldı. Önceden kastım 3–5 ay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben MK2 kasa aldım, binmeye niyetliydim 2bin üstünü verdiler 3 gün sonra sattım.

Alınır binilir, güzel araç. Varyatör sorunu çözülmüş ise sıkıntı çıkarmaz. Bu aralar fiyatlar yüksek, 25bine temizi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Ben MK2 kasa aldım, binmeye niyetliydim 2bin üstünü verdiler 3 gün sonra sattım.

Alınır binilir, güzel araç. Varyatör sorunu çözülmüş ise sıkıntı çıkarmaz. Bu aralar fiyatlar yüksek, 25bine temizi zor.

25 bine nasıl zor hocam. O kadar mı yükseldi fiyatları. 25bine bir dünya alternatif var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Ben MK2 kasa aldım, binmeye niyetliydim 2bin üstünü verdiler 3 gün sonra sattım.

Nekadara hangi yılda almistin?
    Aslında GT de cok hosuma gidiyo ama motorunun 2.0 olmasi hem vergiden hem benzinden korkutuyo beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRST -- 14 Nisan 2014; 21:57:18 >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    MK2 kasadan bahsediyorum.
  • FIRST kullanıcısına yanıt
    Daha 3 hafta önce. 22Bine almıştım, tek kapı sunrooflu 2005 model Distinctive Ti görünümlü, 1.6 120HP, 110bin km'de idi.
    24,500e hemen gitti. Sokakta çevirdiler satar mısın dediler, 25 dedim, 24,500e verdim. Daha sonra tekrar aynı temizlikle 147 bulamadım.
  • Alınır keyiflede binilir. Benim aracım abisi 156, aynı sıkıntı bende de var durdurup sat diye yapışıyorlar :) Belki plakanında etkisi vardır 35 ALF :))
  • 25 bine 2006 makyajli kasasi alinip binilir alfa 147 tarz arabadir ileride stiloyu satarsam kardesi alfaya goz kirpiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.