Şimdi Ara

alfa julyet mi reno megane mı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
8.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: essser

sen bence akulu araba al

130 la giderken sallan sallan sallan ne ya, sanki hic binmedigimiz arac.

Konuyu acan arkadas, yerinde olsam o paralara ikinci el RS,GTI,Type-R,Cupra tarzi araclar bakardim, Madem kendin sureceksin, aile aracini ne yapacaksin? Maddiyat yonunden bakarsan 0 aldigin aractan zaten her turlu zarar edeceksin hele alfada muhtemelen bu zarar dahada fazla olacak. Ama illa bu ikisinden birisi olacaksa Alfa 20 li yaslardaki bekar birisi icin cok daha ideal bir arac bence, ama megane alirsanda ustteki mesajimdada yazdigim gibi sport kit mi ne var, mutlaka onuda siparis et araci alirken.

KARDESIM BEN BMW ARAC KULLANIYORDUM SATTIM DEGISTIRECEM..
    BEN MEGANE HAKKINDAKI DUSUNCEMI SOLEDIM...KULLANDIGIM MODELDE 2009 DIZEL A/T SEDAN...(SALLANAN)
    AYRICA COK OVDUGUNUZ MEGANELA ISTDE BI CIKIN KARSIMADA GORELIM MUHTESEM ARACINIZI...ARTIK MEGANE LA GAZLAYANLARI DAHADA ILGILI DAVRANACAM...ONCEDEN IPLEMEZDIM DE GIT DIYE.....ANLAMIYORUM YAAA MEGANE YAA MEGANE....ALLAH KOLAYLIK VERSIN...ZATEN HA AKULU ARABA HA MEGANE...TESEKKUR EDERIM.

Megane akülü araba hee kimin fakesiysen seni 2000 model clio ile otobana gömmeyen namert olsun istediğin aracı getirebilirsin bmw mercedes veya civic type-r ile gelirsen daha da memnun olurum hatta...
    130 la giderken sallnıyormuş atılır da bu kadar desteksiz atılmaz yahu 230 yapayım ben clioyla sen bakalım o bmw ile çıkabilcen mi bu hıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 22 Kasım 2010; 20:39:14 >

• Ya bu Denizkubi de olmasa forumda tat olmuyor.Akşam akşam yeni gördüm konuyu keyfim yerine geldi valla.

Gönül ister ki Denizkubi hergün forumda Röno röno diye yardırsın.Çok matrak adam.

Ayrıca renault F1 de birinci falan olmadı.Birinci olan Redbull,sıralamada Renault zaten dördüncü sırada bildiğim kadarıyla.Hem renault sırf F1 den bişeyler kapabilmek için Redbull a yamalık oldu.Aynen Nissan a yaptığı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

quote:

sen bence akulu araba al

Konuyu acan arkadas, yerinde olsam o paralara ikinci el RS,GTI,Type-R,Cupra tarzi araclar bakardim, Madem kendin sureceksin, aile aracini ne yapacaksin? Maddiyat yonunden bakarsan 0 aldigin aractan zaten her turlu zarar edeceksin hele alfada muhtemelen bu zarar dahada fazla olacak. Ama illa bu ikisinden birisi olacaksa Alfa 20 li yaslardaki bekar birisi icin cok daha ideal bir arac bence, ama megane alirsanda ustteki mesajimdada yazdigim gibi sport kit mi ne var, mutlaka onuda siparis et araci alirken.

BEN MEGANE HAKKINDAKI DUSUNCEMI SOLEDIM...KULLANDIGIM MODELDE 2009 DIZEL A/T SEDAN...(SALLANAN)
    AYRICA COK OVDUGUNUZ MEGANELA ISTDE BI CIKIN KARSIMADA GORELIM MUHTESEM ARACINIZI...ARTIK MEGANE LA GAZLAYANLARI DAHADA ILGILI DAVRANACAM...ONCEDEN IPLEMEZDIM DE GIT DIYE.....ANLAMIYORUM YAAA MEGANE YAA MEGANE....ALLAH KOLAYLIK VERSIN...ZATEN HA AKULU ARABA HA MEGANE...TESEKKUR EDERIM.

Megane akülü araba hee kimin fakesiysen seni 2000 model clio ile otobana gömmeyen namert olsun istediğin aracı getirebilirsin bmw mercedes veya civic type-r ile gelirsen daha da memnun olurum hatta...
    130 la giderken sallnıyormuş atılır da bu kadar desteksiz atılmaz yahu 230 yapayım ben clioyla sen bakalım o bmw ile çıkabilcen mi bu hıza

denızkubıcım bende onu dıyorum hız yapınca arabada guven yok...
    bu arada fake dedın ya...
    34 EMC
    34 MLK
    34 SM
    BUNLARDAN BIRINI SOLE HANGI PLAKA?????

sen sec yerıde sen belırle tum forumu cagır.anahtarına cıkmam NEDENMI CUNKU SENIN SAVUNDUGUN ARABALAR TENEKE

FAKE DEDI ADAM YAAA....

MEGANE AL OLM SEN MEGANE AL KORSAN TAKSICIK YAPARSIN DENIZKUBI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi essser -- 22 Kasım 2010; 20:51:37 >

• quote:

quote:

quote:

sen bence akulu araba al

34 EMC
    34 MLK
    34 SM

sen sec yerıde sen belırle tum forumu cagır.anahtarına cıkmam NEDENMI CUNKU SENIN SAVUNDUGUN ARABALAR TENEKE

FAKE DEDI ADAM YAAA....

Hayır da onun önemi yok ben bir arkadaşın clio rs sini alıcam adama bişiler vermek lazım araba olmaz onunla iddalaşırız ben hatay da yaşıyorum nasıl yapıcaz ?

Eğer gelirim şu saatte şurada ol dersen gelmeyen şerefsiz olsun bu verdiğin plakalrdaki araçlar nedir bilemiyorum eğer düz standart bir bmw ise getirceğin araç sana 100 metre de avans veriyorum kardeş

http://www.youtube.com/watch?v=akcx6tP2iYA&feature=related

Eğer gelirim dersen benden yanıt alamazsan daha bu foruma bir kelime bile yazmayacağım 5.20 passatta getirebilirsin ya da istediğin aracı getir yaa offf ben clio rs ye güveniyorum ama sakın bu otoban şeytanının karşısına düz kıytırık bir bmw ile çıkma çiğ çiğ yerim seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 22 Kasım 2010; 21:09:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Ya bu Denizkubi de olmasa forumda tat olmuyor.Akşam akşam yeni gördüm konuyu keyfim yerine geldi valla.

Gönül ister ki Denizkubi hergün forumda Röno röno diye yardırsın.Çok matrak adam.

Ayrıca renault F1 de birinci falan olmadı.Birinci olan Redbull,sıralamada Renault zaten dördüncü sırada bildiğim kadarıyla.Hem renault sırf F1 den bişeyler kapabilmek için Redbull a yamalık oldu.Aynen Nissan a yaptığı gibi.

kes lan sesini...redbull 'un motoru renault tur aynı motorla 2011 yılında da devam edecek redbull...

Haddini bil,reklamcı.Başlarım şimdi senin teneke rönolarına...
    Gerçekleri doğruları söyleyince böyle sinirlenirsin işte.Sen milleti kandırmaya devam et bakalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen bence akulu araba al

34 EMC
    34 MLK
    34 SM

FAKE DEDI ADAM YAAA....

Hayır da onun önemi yok ben bir arkadaşın clio rs sini alıcam adama bişiler vermek lazım araba olmaz onunla iddalaşırız ben hatay da yaşıyorum nasıl yapıcaz ?

Eğer gelirim şu saatte şurada ol dersen gelmeyen şerefsiz olsun bu verdiğin plakalrdaki araçlar nedir bilemiyorum eğer düz standart bir bmw ise getirceğin araç sana 100 metre de avans veriyorum kardeş

Eğer gelirim dersen benden yanıt alamazsan daha bu foruma bir kelime bile yazmayacağım 5.20 passatta getirebilirsin ya da istediğin aracı getir yaa offf ben clio rs ye güveniyorum ama sakın bu otoban şeytanının karşısına düz kıytırık bir bmw ile çıkma çiğ çiğ yerim seni

Al al gırdın gırdın...Salak ya,yemin ediyorum salak bu çocuk.

• Sonuçta birinci olan Red Bull, Renault değil.
    Neyse ki konu silindi, doğru içeriği olmayan konuları siliyorlar.
  • Clio ile aşık atmayan dikkatli olsun adamı feci çarpar, hele araç 1.6 ise. Bende vardı ondan biliyorum. BMW falan dinlemez, bir araba 5. viteste 60km hızdayken bayır tırmanmak ister mi ya?

Şimdiki aracım performans olarak çok altında kalıyor, o yönünü özledim o aracın, deli fişekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmertoglu

Clio ile aşık atmayan dikkatli olsun adamı feci çarpar, hele araç 1.6 ise. Bende vardı ondan biliyorum. BMW falan dinlemez, bir araba 5. viteste 60km hızdayken bayır tırmanmak ister mi ya?

Şimdiki aracım performans olarak çok altında kalıyor, o yönünü özledim o aracın, deli fişekti

ya hocam işte bilip bilmeden sallıyorlar yahu kardeşim bilmiyorsunuz bilmiyorsunuz yahu açın kendinizle dalga geçin siz..araç clio RS 200 hp
    ben ne passatlar civicler bmw ler golfler tokatladım bu clioyla işte işkembe-i kübradan sallayan çok burada herkese açık forum olunca bu sıkıntılar oluyor maalesef

@funkmaster Redbulll araçların motor kaputunun içinde Renault marka motor var yani o aracın dışı redbull ama içi Renault anladın mı kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 22 Kasım 2010; 21:23:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmertoglu

Clio ile aşık atmayan dikkatli olsun adamı feci çarpar, hele araç 1.6 ise. Bende vardı ondan biliyorum. BMW falan dinlemez, bir araba 5. viteste 60km hızdayken bayır tırmanmak ister mi ya?

ya hocam işte bilip bilmeden sallıyorlar yahu kardeşim bilmiyorsunuz bilmiyorsunuz yahu açın kendinizle dalga geçin siz ben ne passatlar civicler bmw ler golfler tokatladım bu clioyla işte işkembe-i kübradan sallayan çok burada herkese açık forum olunca bu sıkıntılar oluyor maalesef

@funkmaster Redbulll araçların motor kaputunun içinde Renault marka motor var yani o aracın dışı redbull ama içi Renault anladın mı kardeş

Tokatladığın Passat, Mercedes, Civic ve BMW'lerin park halinde olmadığından emin oldun mu?

• DENIZ KUBI CIMMM VERDIGIM PLAKALARDAN BIRINI SEC DEDIM SANA..SORUN DEGIL AMA OLE SANALA DALMAK YOK MADEM DELIKANLISIN.ARACLARLA ORTAK NOKTADA BULUSACAZ PLAKALARDANDA GORDUGUN GIBI BEN ISTLIYIM AMA OLE VIDEO FILAN YAYINLAMAM.ISTDE YASIYAN GECE GEZEN VARSA ZATEN TANIR.O YUZDEN SU BU UMURUMDA DEGIL.SEN YETERKI OK DE:D

BEN SOLEYIM KARDESIM.

BU YARISI SEN KAZANIRSAN.
    SANA 5 BIN VERIRIM.ARTI BENZININI FULLER GIDERIM.

BEN KAZANIRSAM.
    5 BININI ALIR GIDERIM.

KABUL EDERSEN MAKUL BI SEKILDE BI ISLEM YAPARIZ.

GORELIM NASI ICIMDEN GECECEKSIN.

BU ARADA BU PLAKALAR BENIM TAKILI OLDUKLARI MAKINELERLE.
  • bu arada once bakım yaptır clıo na blok catlatmasın.

bu bılgı sana otomobıller hakkındakı bılgımle ılgılı ufacık bı ıpucu
  • Ya bırak, ev baklavasından ilham alıp logo tasarlayan adamlardan ne hayır gelir.
  • megane3 hb'in çizgileri fena değil aslında. en azından eski kasasından çok daha iyi. yalnız arka taraf basık, dizaynından ötürü, sanki arkada oturan kafasını eğerek gidiyor hissi uyandırıyor. konforu sınıfına göre gayet iyi ama alfa ile hiç bir şekilde karşılaştırılamaz. çünkü alfa, reno, pego, opel gibi bir marka değil. alfa'nın bir ruhu çizgisi var. gerçekten de var. belki bmw, audi ile karşılaştırılmalı.
    öncelikle test sürüşü yapıpta alfa'nın sürüş zevkini göremedim diyen arkadaşlara sesleniyorum. megane ile 70 ile dönmeyi korktuğun bir virajda, alfa ile 120 ile dönmeden o zevki alamazsın. 120 ile dönersin ve arkada oturanlar yerinden bir santim bile kaymaz. esp devreye bile girmez. mükemmel ötesi bir yol tutuşu vardır çünkü aracın.
    hız iyi bir şey değil tabi ama diğer araçlarda 140-150den sonra motor zorlanmaya başlarken, alfa ciğeri açılmış atlet gibidir, koştukça koşmak ister.
    alfa her zaman tasarımda iddialı ve başarılı olmuştur. 146, 147, 156lar bile yaşına göre halen dikkat çekmektedir. giuletta da tasarımda çok çok ileridedir.
    ama herkese hitap etmez bu araç. aile arabası değildir, bayan arabası değildir. altı alçaktır, aslında yolu düzgün olmayan bir yerde kullanmak arabaya yazık etmektir. mümkünse kapalı garaj arabasıdır. alınıp sokağa bırakılacak bir araç değildir. ayrıca bağımlılık yapar, sizi diğer araçlar artık kesmez. sportif kullanımdan dolayı sizi hıza zorlar ya da hızlı ivmelenmeye. ayrıca iyi bir sürücü olunursa aracın hakkı verilir ancak.
    bir de herkes dikkat çekmekten hoşlanmayabilir, giuletta'da trafikte de, park halinde de gözler üzerinizde olur.
    ikinci eli üzebilir, en az 5 sene kullanmayı düşünmelisiniz belki. servisi renodan çok pahalı olmaz yalnız, renoda serviste gayet kazık çünkü.

• quote:

DENIZ KUBI CIMMM VERDIGIM PLAKALARDAN BIRINI SEC DEDIM SANA..SORUN DEGIL AMA OLE SANALA DALMAK YOK MADEM DELIKANLISIN.ARACLARLA ORTAK NOKTADA BULUSACAZ PLAKALARDANDA GORDUGUN GIBI BEN ISTLIYIM AMA OLE VIDEO FILAN YAYINLAMAM.ISTDE YASIYAN GECE GEZEN VARSA ZATEN TANIR.O YUZDEN SU BU UMURUMDA DEGIL.SEN YETERKI OK DE:D

BEN SOLEYIM KARDESIM.

BEN KAZANIRSAM.
    5 BININI ALIR GIDERIM.

haha +1907
    adamı korkuttunuz beyler

• denızkubı YALAN OLDU YAAAA....TIK YOK.....

SIMDI ARAC SORGULAMA SAYFALARINDADIR....(ULAN ARABALAR NE ACABA DIYE)

DENIZKUBI DEDIGIM GIBI KARDESIM...

RENAULT YANI FRANSIZ ARABALARI TEK BI ISE YARAR BI YERDEN BIR YERE GITMEYE....

NE ISTERSEN NE YAPARSAN YAP KAPASITELERI BELLI BU ARACLARI...ADI UZERINDE AILE ARABASI

OLAYI BURALARA GETIRDIN YA NE DIYIM SANA...

RENAULT SAHIPLERINE BI TERBIYESIZLIK ETMEK ISTEMEDIM HERKESIN KENDI MADDI GUCUDUR BU DEDIGIM GIBI BEN SADECE MEGANE ALFA KARSILASTIRMASINA YORUMDA BULUNDUM.DENIZKUBICIM KARDESIM SEN YINEDE SAVUN ARABANI HER KULVARDA AMA BU KADAR GUVENME...
    BENDEN SANA TAVSIYE..

• quote:

Orijinalden alıntı: wind06

megane3 hb'in çizgileri fena değil aslında. en azından eski kasasından çok daha iyi. yalnız arka taraf basık, dizaynından ötürü, sanki arkada oturan kafasını eğerek gidiyor hissi uyandırıyor. konforu sınıfına göre gayet iyi ama alfa ile hiç bir şekilde karşılaştırılamaz. çünkü alfa, reno, pego, opel gibi bir marka değil. alfa'nın bir ruhu çizgisi var. gerçekten de var. belki bmw, audi ile karşılaştırılmalı.
    öncelikle test sürüşü yapıpta alfa'nın sürüş zevkini göremedim diyen arkadaşlara sesleniyorum. megane ile 70 ile dönmeyi korktuğun bir virajda, alfa ile 120 ile dönmeden o zevki alamazsın. 120 ile dönersin ve arkada oturanlar yerinden bir santim bile kaymaz. esp devreye bile girmez. mükemmel ötesi bir yol tutuşu vardır çünkü aracın.
    hız iyi bir şey değil tabi ama diğer araçlarda 140-150den sonra motor zorlanmaya başlarken, alfa ciğeri açılmış atlet gibidir, koştukça koşmak ister.
    alfa her zaman tasarımda iddialı ve başarılı olmuştur. 146, 147, 156lar bile yaşına göre halen dikkat çekmektedir. giuletta da tasarımda çok çok ileridedir.
    ama herkese hitap etmez bu araç. aile arabası değildir, bayan arabası değildir. altı alçaktır, aslında yolu düzgün olmayan bir yerde kullanmak arabaya yazık etmektir. mümkünse kapalı garaj arabasıdır. alınıp sokağa bırakılacak bir araç değildir. ayrıca bağımlılık yapar, sizi diğer araçlar artık kesmez. sportif kullanımdan dolayı sizi hıza zorlar ya da hızlı ivmelenmeye. ayrıca iyi bir sürücü olunursa aracın hakkı verilir ancak.
    bir de herkes dikkat çekmekten hoşlanmayabilir, giuletta'da trafikte de, park halinde de gözler üzerinizde olur.
    ikinci eli üzebilir, en az 5 sene kullanmayı düşünmelisiniz belki. servisi renodan çok pahalı olmaz yalnız, renoda serviste gayet kazık çünkü.

Hocam şimdi biraz destekli atalım derim ben.

Konfor konusunda megane'ın eline su dökemez alfa zaten testlerdede ortada bu durum süspansiyon konforu olsun,iç mekan sessizliği olsun.

Dizel motorlardan bahsediyorum.

Giulietta 0-100: 11.3 saniye
    Son hız: 185km

Megane 0-100: 10.9 saniye (yerli üretim 11.4)
    Son hız: 190km (yerli üretim 185)

Nasıl açılıyormuş alfa 150-160'dan sonra?

Yol tutuşa gelirsek.

Ben sana bir link verim yol tutuş rakamlarını incele istersen.

https://secure-www.volkswagen.com/etc/medialib/vwcms/virtualmaster/de/Models/golf0/golf_6/media.Par.0035.File.pdf/mastertest_golf_0904064.pdf

(bu linkde kabin içi sessizlik düzeyide var onada bir bak istersen sınıfının en sessizi hangisi)

Bak bakalım burda Tüm C sınıfı araçların auto &motor sport almanya tarafından yapılmış testi var.

En kötü yol tutan C sınıfı arabayla en iyi tol tutan C sınıfı araba arasında 4-5km fark ediyor.

Slalom testi olsun,geyik testi olsun,çift şerit değiştirme testi olsun.Dikkatini çekerim 15-20km yok.En fazla 4-5km oynuyor.

Meganela 70km ile dönüyorsun alfa ile 120'yle dönersin biraz hayalden öte oluyor.

Alfa tabiki daha çok dikkat çekicektir renaultun 100de 1 kadar sattığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzcav -- 22 Kasım 2010; 23:51:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzcav

quote:

Orijinalden alıntı: wind06

megane3 hb'in çizgileri fena değil aslında. en azından eski kasasından çok daha iyi. yalnız arka taraf basık, dizaynından ötürü, sanki arkada oturan kafasını eğerek gidiyor hissi uyandırıyor. konforu sınıfına göre gayet iyi ama alfa ile hiç bir şekilde karşılaştırılamaz. çünkü alfa, reno, pego, opel gibi bir marka değil. alfa'nın bir ruhu çizgisi var. gerçekten de var. belki bmw, audi ile karşılaştırılmalı.

Hocam şimdi biraz destekli atalım derim ben.

Konfor konusunda megane'ın eline su dökemez alfa zaten testlerdede ortada bu durum süspansiyon konforu olsun,iç mekan sessizliği olsun.

Dizel motorlardan bahsediyorum.

Giulietta 0-100: 11.3 saniye
    Son hız: 185km

Megane 0-100: 10.9 saniye (yerli üretim 11.4)
    Son hız: 190km (yerli üretim 185)

Nasıl açılıyormuş alfa 150-160'dan sonra?

Yol tutuşa gelirsek.

Ben sana bir link verim yol tutuş rakamlarını incele istersen.

https://secure-www.volkswagen.com/etc/medialib/vwcms/virtualmaster/de/Models/golf0/golf_6/media.Par.0035.File.pdf/mastertest_golf_0904064.pdf

(bu linkde kabin içi sessizlik düzeyide var onada bir bak istersen sınıfının en sessizi hangisi)

Bak bakalım burda Tüm C sınıfı araçların auto &motor sport almanya tarafından yapılmış testi var.

En kötü yol tutan C sınıfı arabayla en iyi tol tutan C sınıfı araba arasında 4-5km fark ediyor.

Slalom testi olsun,geyik testi olsun,çift şerit değiştirme testi olsun.Dikkatini çekerim 15-20km yok.En fazla 4-5km oynuyor.

Meganela 70km ile dönüyorsun alfa ile 120'yle dönersin biraz hayalden öte oluyor.

Alfa tabiki daha çok dikkat çekicektir renaultun 100de 1 kadar sattığı için.

BAK HAKLI OLDUGUN KONULAR VAR DOGRU RENAULT COK SATIYOR ALFADAN HAKLISIN AMA BI KAC EKLEME YAPMAK ISTEDIM...

1 MAXSİMUM HIZI ILE VIRAJ DONMEYI NASIL BIR TUTABILIYORSUNUZ ANLAMIYORUM.(VIRAJ DONMEK HIZ YADA GUC GOSTERISI DEGILDIR.ARACIN SURTUNME KATSAYISINDAN TUTUNDA LASTIKLERINE KADAR COK DETAYLI VE COK BASKA BI KISTASTIR)

2 YAPILAN TESTLER KONUSUNDA GENEL BI GORUS BILDIRMEK GEREKIRSE :

RENAULT ARACLAR DARBEYI PARCALARINI DAGITARAK ABSORBE EDERLER
    ORN: ARKADAN BIR ARACA CARPTINIZ SIZIN ARACINIZIN ONU DARMADAGAN OLUR (RENAULT ICIN SOYLUYORUM) CUNKU DARBEYI ABSORBE ETME SEKLI BUDUR.

BU SEBEPLE ANA KAFES DEDIGIMIZ KABINE ZARAR MIN. DERECEDE YANSITILMIS OLUR.

3 COK DETAYLI BAKMADIM AMA 2010 MODEL RENAULT CUOPE DIZEL 95 PS GUCUNDE....(YANLIS DEGIL AMA YANILDIYSAM OZUR DILERIM)

GUCU 95 PS OLAN BI ARACLA ZATEN VIRAJA KACLA GIRERSIN BU BENDE BI GUVENSIZLIK ISARETI...

GELELIM ALFAYA

ALFA ROMEO ITALYAN TASARIMI ON PLANDA TUTAR... MOTORU GERCEKTEN SONRADAN HIZLANDIKCA HIZLANASI GELEN BIR MOTORDUR... AYNI ZAMANDA VIRAJ OLAYINDA COK UZGUNUM AMA MEGANENIN SAHIN GIBI BIRAKICAK KADAR KESKIN DONER VE GECER.....

UZGUNUM AMA BU KIYASLAMADA RENAULT TEK BIR KONUDA ONE GECEBILIR ODA FIYAT ODA UCUZ OLDUGUNDAN...

BU ARADA KISISEL GORUSUM HERKESTE OLAN ARABAYA BINMEK INAN BANA BENIM GOZUMDE METROBUSE BINMEK GIBIDIR....

• quote:

BAK HAKLI OLDUGUN KONULAR VAR DOGRU RENAULT COK SATIYOR ALFADAN HAKLISIN AMA BI KAC EKLEME YAPMAK ISTEDIM...

1 MAXSİMUM HIZI ILE VIRAJ DONMEYI NASIL BIR TUTABILIYORSUNUZ ANLAMIYORUM.(VIRAJ DONMEK HIZ YADA GUC GOSTERISI DEGILDIR.ARACIN SURTUNME KATSAYISINDAN TUTUNDA LASTIKLERINE KADAR COK DETAYLI VE COK BASKA BI KISTASTIR)

2 YAPILAN TESTLER KONUSUNDA GENEL BI GORUS BILDIRMEK GEREKIRSE :

RENAULT ARACLAR DARBEYI PARCALARINI DAGITARAK ABSORBE EDERLER
    ORN: ARKADAN BIR ARACA CARPTINIZ SIZIN ARACINIZIN ONU DARMADAGAN OLUR (RENAULT ICIN SOYLUYORUM) CUNKU DARBEYI ABSORBE ETME SEKLI BUDUR.

BU SEBEPLE ANA KAFES DEDIGIMIZ KABINE ZARAR MIN. DERECEDE YANSITILMIS OLUR.

3 COK DETAYLI BAKMADIM AMA 2010 MODEL RENAULT CUOPE DIZEL 95 PS GUCUNDE....(YANLIS DEGIL AMA YANILDIYSAM OZUR DILERIM)

GUCU 95 PS OLAN BI ARACLA ZATEN VIRAJA KACLA GIRERSIN BU BENDE BI GUVENSIZLIK ISARETI...

GELELIM ALFAYA

ALFA ROMEO ITALYAN TASARIMI ON PLANDA TUTAR... MOTORU GERCEKTEN SONRADAN HIZLANDIKCA HIZLANASI GELEN BIR MOTORDUR... AYNI ZAMANDA VIRAJ OLAYINDA COK UZGUNUM AMA MEGANENIN SAHIN GIBI BIRAKICAK KADAR KESKIN DONER VE GECER.....

UZGUNUM AMA BU KIYASLAMADA RENAULT TEK BIR KONUDA ONE GECEBILIR ODA FIYAT ODA UCUZ OLDUGUNDAN...

BU ARADA KISISEL GORUSUM HERKESTE OLAN ARABAYA BINMEK INAN BANA BENIM GOZUMDE METROBUSE BINMEK GIBIDIR....

İlk önce forumda büyük harf yazılmaz bunu bil.
    Canım arkadaşım maksimum hız ile viraj kabiliyetini karşılaştırmadım o sadece performans hakkında bir bilgiydi öncelikle yazdığımı iyi okumanı tavsiye ederim.

Dizel megane coupe 105 beygirdir yani alfa ile aynı beygire sahip Ayrıca daha iyi 0-100km ve son hıza sahip megane coupe.Bu dediğinizin aksini kanıtlıyor zaten.

Megane daha iyi döner demiyorum ben farkındaysan.Megane'ın 70 ile döndüğü yeri sen alfa ile 75'le dönersin bilemedin 77ile dönersin.Belki olmaz bile o kadar fark.

Bak sana ne güzel Master Test vermişim içini aç oku biraz yol tutuş testleride var.Ordaki en kötü arabayla en iyisini karşılaştır aradaki farklar yol tutuşla ilgili hep 4-5km.Biri slalom testinde 70le döndüyse diğeri 90'la dönmüyor en fazla 74 le dönüyor anlatabildimmi?

Ayrıca kazalarda darbeyi absorme etme şeklinin başka yolu yoktur biliniz.Aracınız ne marka olursa olsun darbeyi aracı parçalayarak absorbe edebilirsiniz başka yolu yok.

• quote:

DENIZ KUBI CIMMM VERDIGIM PLAKALARDAN BIRINI SEC DEDIM SANA..SORUN DEGIL AMA OLE SANALA DALMAK YOK MADEM DELIKANLISIN.ARACLARLA ORTAK NOKTADA BULUSACAZ PLAKALARDANDA GORDUGUN GIBI BEN ISTLIYIM AMA OLE VIDEO FILAN YAYINLAMAM.ISTDE YASIYAN GECE GEZEN VARSA ZATEN TANIR.O YUZDEN SU BU UMURUMDA DEGIL.SEN YETERKI OK DE:D

BEN SOLEYIM KARDESIM.

BEN KAZANIRSAM.
    5 BININI ALIR GIDERIM.

şu araçların video larını koysanda fakir forum halkının gözü gönlü açılsa.biliyorsun burada genelde fakirler takılıyor,ancak renault,opel falan kullanan insanlar.tabi bahsettiğin araçlar tipo falan değilse

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.