Şimdi Ara

alex balonu 2 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rica ediyorum , şu foruma futboldan anlamayanlar yorum yazmasın , yada gidin kendi bölümünüzde açın şöyle topicleri...şimdi cevap vermek geliyor icimden , 4 gündür foruma girmiyorum bu tip topiclerden 100 tane daha var , ben okumaktan bıktım , siz yazmaktan bıkmadınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

İnsanlar balık hafızalı oldular vesselam
    inönüyü dağıtıp 2 gol atan ALEX idi hatırlatırım
    felsefesi de şuydu
    "sana taş atana sen gol at"

güzel kardeşim chelsea yi dağıtıp 2 gol atsaydı dediklerinin bir manası olurdu idrar yarıştırmıyoruz burada alex hagi karşılaştırması yapılmış cevap yazıyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

rica ediyorum , şu foruma futboldan anlamayanlar yorum yazmasın , yada gidin kendi bölümünüzde açın şöyle topicleri...şimdi cevap vermek geliyor icimden , 4 gündür foruma girmiyorum bu tip topiclerden 100 tane daha var , ben okumaktan bıktım , siz yazmaktan bıkmadınız.

Sen ne kadar anlıyorsun futboldan ve kimin ne kadar anladığına kim karar verecek ?
  • başlığa bak 'alex balonu 2'

serinin 3. bölümünü heycanla bekliyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

Alex Türkiye'ye gelmiş en büyük yabancı oyuncudur (nokta)

Hagi ne 2.cimi
  • Karşısında sanki Akçaabat Sebatspor var. Bazıları gerçekten Chelsea'yi köy takımı yaptı. Chelsea'yi dağıtıp 2 gol atması lazımmış iyi futbolcu olması için. He oldu , Messi'nin Ronaldinho'nun ezildiği top yapamadığı Chelsea savunmasını Alex dağıtacak öyle mi? Essien'de öyle diyordu zaten. Chelsea-Liverpool maçlarına bakıp siz Gerrard topçu değil dersiniz. Gerçi bizim maçlara bakıp "Yaw bu Drogba'da abartıldığı kadar iyi değilmiş be kardeşim" diyenler bile çıktı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

Alex Türkiye'ye gelmiş en büyük yabancı oyuncudur (nokta)

Alex Türkiye'ye gelmiş en büyük yabancı oyuncu ( virgül ), Hagi Dünya'ya gelmiş en büyük futbolcu ( nokta )

Hagi Türkiye'ye gelmedi mi (soru işareti) ?

• quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

alex balonu 2

asistiyle övünün durun bakalim

alex i Türkiye ye geldi geleli begenmem

çok agir bir futbolcu ne top çaldigini gördüm ne de kiran kirana mücadele ettigini gördüm
    orta saha da top dagitir ve asist yapar ba$kada bir i$e yaramaz
    alexin yerine toptan anlayan normal bir amatör ü koy alex in yaptiginin aynisini yapar

neymi$ asist asist
    asist le golle olmuyor bu i$ler sava$acaksin Sahada
    HAGi Gibi

bazi ileri zekalilarda alex i HAGi yle kiyasliyordu yapmayin bee ALLAH GÜCENiR

HAGi yle alex i kiyasladiginiz zaman

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş sanırım böleydi

• kimin ne kadar anladıgına kimmi karar verecek söyleyeyim.
    şimdi fenerbahçe bu sene ligde ve avrupada cok iyi işler yaptı ama galatasaray ve beşiktaş sönük kaldı , futboldan anlayan birisi(gs yada bjk li) gelir derki bu sene cidden cok güzel futbol oynadınız , hakkınızdı lig kupasınıda büyük ihtimalle siz alacaksınız. Ama fenerbahçenin hicbir maçını izlememiş , lig maçlarına bakmamış , hakemlerin yaptıgı haksızlıkları görmemiş birisi gelip diyorki ; ŞİKE VE ŞAİBE ile kupayı alacaksınız , futbolcularınız bi halta yaramaz bizim song umuz , servetimiz , delgadomuz , holoskomuz var , chealse köy takımı , sevilla ne idüğü belirsiz bir takım(aynı şekilde inter , cska , psv) , alex balonu 1-2-3...Ha bide senin gibi her b.ka maydonoz olanlar var.Biraz olsun futboldan anlıyor olsaydın yorumların nerelere vardıgını anlayabilirdin.

tekrar söylüyorum şu futbolun ''f'' sinden anlamayan adamlar yorum yazmasın cidden can sıkıcı oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: chief de souse

quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

rica ediyorum , şu foruma futboldan anlamayanlar yorum yazmasın , yada gidin kendi bölümünüzde açın şöyle topicleri...şimdi cevap vermek geliyor icimden , 4 gündür foruma girmiyorum bu tip topiclerden 100 tane daha var , ben okumaktan bıktım , siz yazmaktan bıkmadınız.

Sen ne kadar anlıyorsun futboldan ve kimin ne kadar anladığına kim karar verecek ?

• Böyle balona can feda
  •  alex balonu 2

Teşekkürler BALON.

Bu balonun yükselttiği FB de,

Balondan aşağı kimlere el sallanıyor tahmin edin.

selamlar
  • hagi fenomenmiş de. kupayı aldırmış da. fenerin bu oyununu da alex sağladı. uefaya mı gitseydik kupayı almak için. ş.liginde bu kadar. ayrıca o zamanki gsdeki uyum şimdiki fbde olmuyo her zaman. hala her maçta 1 hata oluyo . sonradan toparlanma üzerine kurulu taktik. ayrıca bence türk hoca olmasının da büyük katkısı var. adamlar imana geliyo bi nevi. bizde uğur chelsea macından sonra gözümüzde büyütmüşüz dedi, ulan yuh artık, büyütmiceniz iste mesele o. ilk macı yenmisler hala gözümüzde büyütüyoruz diyo. neyse . seneye için bi adım olur.

hagi alex kıyaslamasında son mactan sonra hagi öndedir bence ama öyle ahım şahım da değil...

rudel de haginin bi videosunu koymuş. iyi güzel de bi adam geçip gol atmak mıdır fenomenlik?
  • Alex çok iyi bir futbolcu.
    Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi Fenerbahçe'ye gelmiş en iyi oyunculardan birisi (belki de en iyisi).
    sırf bazı maçlarda istikrarsız olduğu için bukadar eleştirmek ve ''balon'' diye adlandırmak yanlış olur.
    zaten okadar istikrarlı olsa, Türkiye liginde oynamazdı...
  • istatistikleri alt üst eden bi adam, Allahtan yürüyo bide koşsa nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: solid

Alex'i bende beğenmem aslında bir maçta her topu alexe atarsan onun yerinde bende olsam asist kralı olurum adam geziyor sahada pas atın diye, başka fazla bişe yaptığını göremedim özellikle dünkü chelsea maçında salak gibi dolanıyordu sahada ne yapmaya çalıştığı anlaşılmıyor...

Süper başlıkmış...Hey gidi hey
  • Resident Evil

egleniyomusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Resident Evil

egleniyomusun?

ne varki eski konuları hortlatmak kotu birşeymi?

daha elimde ne bonbalar var bi bilsen ama yeni banlandım daha abartmıyım simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddie Mercury

bir oyuncu asist kralıysa transfer edilir en azından o oyuncuya teklif olur.
    bunların ikisi de olmayacak.
    bütün avrupa salak biz akıllıyız
    ahh ah 35 yaşındaki bir carlosla kandırılıyor yurdum insanı
    kezman facia
    wederson????

Tamam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.