Şimdi Ara

alex balonu 2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alex kral Alex super buyuk maclarin minik adamı durumdan baska birsey yok. Takımda 2 adam varsa birisi nobetci golcu (mauhauha) digeri de Alex ise yapacak birseyiniz yok:)

Turkiye Liginden nice krallar superler gecti......

Yari Final oynadi UEFA aldi Super Kupa aldı... simdi diceksiniz ki mazi mazi mazi...... 200 yildir City ve Bordeaux maclarini ben konusuyorum cunku

Oynayamadiniz elendiniz kucuk maclarin buyuk adami formulude kendini buldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: deftones1981

Alex kral Alex super buyuk maclarin minik adamı durumdan baska birsey yok. Takımda 2 adam varsa birisi nobetci golcu (mauhauha) digeri de Alex ise yapacak birseyiniz yok:)

Yari Final oynadi UEFA aldi Super Kupa aldı... simdi diceksiniz ki mazi mazi mazi...... 200 yildir City ve Bordeaux maclarini ben konusuyorum cunku

• quote:

Orjinalden alıntı: deftones1981

Alex kral Alex super buyuk maclarin minik adamı durumdan baska birsey yok. Takımda 2 adam varsa birisi nobetci golcu (mauhauha) digeri de Alex ise yapacak birseyiniz yok:)

i$te budur

yaa
    bo$ver bunlar gerçekleri görmek istemiyor

@akglsercan

tabi dü$ürmem yaa
    bir degil iki tane AVRUPA KUPAMIZ var ÖVÜNMEKTE HAKLIYIZ isterse 20 YIL GEçSiN

sizin neyiniz vardi haa çeyrek finaliniz var sadece çeyrek final vay bee 101 yillik klubün avrupa da bir çeyrek finali mi var

ASIL sizin birinci hedefiniz TÜRKiYE KUPASI olmasi lazim Daha TÜRKiYE KUPASINI alamiyorsunuz ki
    birde çikmi$lar CL alacaz diye bagri$iyorlar

ulen yaparsa yine GS yapacak hele bi $u ASLANTEPE tamamlansin göreceksiniz GALATASARAYI ultrAslanin Tribün $ovlarini

ne olduuuuuuuuuu

• Önce Ali Samiyeni doldurunda sonra Aslantepede şov yaparsınız
  • Nihahahahaha

Adamın küçümsediği takımlara bak...

PSV
    INTER
    CSKA
    SEVILLA..

PSV = Bu seneye kadar 3-4 senedir her sene çeyrek final gören bir takım.
    INTER = Yok yok..Bi de açıklama yapmayacağım.
    CSKA = 2005'in UEFA KUPASI Şampiyonu
    SEVILLA = 2006 ve 2007'nin UEFA KUPASI Şampiyonu

Ha bak aradan 100 yıl da geçse konuşuruz demişsin..Anderlecht de 1970 li yıllarda Avrupa'nın en iyi takımlarından biriydi.Kaç tane Avrupa kupaları var.. Durumunuz onlar gibi olur inşallah da 30 sene sonra da hala bizim UEFA Kupamız var diyip dolaşırsınız

Neyse neyse,şu köy takımlarını yenip,köy takımı chelsea'yı elimizden kaçırdığımız için üzgünüm..

Hadi öptüm gözlerinden mucx bye-bye

• quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

alex balonu 2

asistiyle övünün durun bakalim

alex i Türkiye ye geldi geleli begenmem

çok agir bir futbolcu ne top çaldigini gördüm ne de kiran kirana mücadele ettigini gördüm
    orta saha da top dagitir ve asist yapar ba$kada bir i$e yaramaz
    alexin yerine toptan anlayan normal bir amatör ü koy alex in yaptiginin aynisini yapar

neymi$ asist asist
    asist le golle olmuyor bu i$ler sava$acaksin Sahada
    HAGi Gibi

bazi ileri zekalilarda alex i HAGi yle kiyasliyordu yapmayin bee ALLAH GÜCENiR

HAGi yle alex i kiyasladiginiz zaman

Lincoln Niye Yapamıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: GkhnFB

quote:

quote:

alex balonu 2

çok agir bir futbolcu ne top çaldigini gördüm ne de kiran kirana mücadele ettigini gördüm
    alexin yerine toptan anlayan normal bir amatör ü koy alex in yaptiginin aynisini yapar

neymi$ asist asist
    HAGi Gibi

Lincoln Niye Yapamıyor

Dur bakalım ilk senesi daha Alex'in ilk 2.5 senesini hatırla soruna ilaç gibi cevap olacaktır

• bunlar çoluk çocuk boşverin...

Alex ile Hagi nin bir kez sitilleri farkılı,
    Alex oyunda kendini gizliyor,
    öyle pozisyon olmayan anlarda öyle ilginç noktalara öyle müthiş, akıl kokan, zeka kokan paslar veriyor ki
    şapka çıkartıyorsun,

Alex in sitili bu,
    Alex topu kendi sahasından alıp 8 kişiyi çalımlayıp gol atan bir oyuncu değil,

Alex işini iyi yapıyor,
    elbette yanında, kanatlarda kendi tarzı 1-2 adam daha olsa, dahada fazla şeyler yapar, adam Deviedle falan idare ediyor,
    o adamı ne hale getirdi, Alex budur,

Alex e laf atan,
    futbol bilgisine laf atmış olur
  • alex ingiliz defansı arasında oynayabilecek bir futbolcu değil.aslında fiziğe dayalı oynanan hiçbir ekol alexe göre değil.
  • quote:

quote:

alex balonu 2

neymi$ asist asist
    HAGi Gibi

Türkçe konuş da anlayalım

• Alex Türkiyeye gelmiş en iyi yabancı oyuncudur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Alex Türkiyeye gelmiş en iyi yabancı oyuncudur.

heee
  • quote:

En iyisi değil ama en iyilerinden biridir.
  • Adam Makalele-Essien-Ballack arasında kayboldu diye eleştiriyoruz :) Görende ligimizin her takımında birer Ronaldinho var sanacak (ki o Ronaldinho'yı bile emişti bu savunma)

Değinmeden geçemicen , Essien insan değilsin kardeşim...
  • Alex gerçekten iyi bir oyuncu işe yarıyo ama Hagi gibi bi efsaneyle karşılaştırırsanız amatör bi oyuncu gibi kalır.
  • forumda arkadasın bırı gruptakı takımlara dahı tas atmıs fenerbahce nın gurubu zayıftı dıye.
    allah askına o gruba fenerbahce 4.torbadan geldı.
    otorıteler bıle daha maclar baslamadan fb ıcın en fazla uefa ya gıder derken bıle.grup 1.lıgını abuk sabuk hatalarla kaybetmıs bır takım fenerbahce.
    bıraz ınsaf yahu!

bırde arkadas a sormmak lazım.sevılla koy takımıydı dımı?

ayrıca alex 6 asıst yaptı varmı bundan otesı.sen ne dusunursen dusun hocam.avrupalı su an onu 6 asıst yapmıs bırı olarak goruyor
  • quote:

• quote:

alex balonu 2

yenisi bu.

http://www.uefa.com/competitions/ucl/statistics/index.html
  • quote:

quote:

alex balonu 2

neymi$ asist asist
    HAGi Gibi

Acil şekilde doktora görünmeni tavsiye ediyorum..Yada bekle 32. haftadan sonra zaten doktora ihtiyacın olacak 2.sini bir arada çıkartırsın

• Alex Türkiye'ye gelmiş en büyük yabancı oyuncudur (nokta)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.