Şimdi Ara

Alev! Chippin üye olan herkese 20 tl (yeni site geldi (kuruyemişçi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
15
Favori
18.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    masterpasstan kaldırılıyormuş hocam ordan hallettim ben
  • instagram dan ID numarasi istenen var mı 15 chippin için. Ilk 1000 kişiydi diye hatırlıyorum. Benden sonra katılan arkadaşımdan ID numarasini istemişler benden istemediler. Yalan oldu buda. Ilk 1000 dolmamistir 1000 yorum yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • csimurat kullanıcısına yanıt
    Benim bakiyeme eklemişler hocam, 65 tl olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

instagram dan ID numarasi istenen var mı 15 chippin için. Ilk 1000 kişiydi diye hatırlıyorum. Benden sonra katılan arkadaşımdan ID numarasini istemişler benden istemediler. Yalan oldu buda. Ilk 1000 dolmamistir 1000 yorum yoktu.

Etiketlediğin kişilerde sayfayı takip edip iletiyi beğenecekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şart yok. Ben sadece etiketledim, yüklediler.
    Kart numarasının yazdığı yeri parmağınızla sola doğru kaydırınca siliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crazcan

Öyle bir şart yok. Ben sadece etiketledim, yüklediler.

Instagram postunda takipçi kazanmak için öyle yazmış olabilirler. Zaten öyle bir şeyin takibini yapmak günler alırdı. Uygulamadaki şartlar arasında öyle bir madde yoktu ki 15 tl kazanabildim.

Hocam o bir şart değil. Yani en azından sosyal medyadaki katıldığım çekilişlerde değildi. Genellikle ne kadar fayda sağlasam kardır mantığıyla yazıyorlar onları. Yoksa kimse onu kontrol falan etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Hocam o bir şart değil. Yani en azından sosyal medyadaki katıldığım çekilişlerde değildi. Genellikle ne kadar fayda sağlasam kardır mantığıyla yazıyorlar onları. Yoksa kimse onu kontrol falan etmez.

Neye göre yükleniyor o zaman ilk katılana yüklemiyolar ondan sonra katılana yükleniypr

Hocam ben de katildim bana da mesaj atilmamis. İnan ben de bilmiyorum ama o sartlari yerine getirmeyenlere de yuklemisler. Yapacagimiz cikarimlar su an icin eksik olur. Gun sonuna kadar mesaj atilmazsa o zaman bi bakariz. 1000 kisi kotadi dolmadi kampanyada zaten. Katilan herkese yollamalari lazim.

• Royalkuruyemis urunleri cok guzel paketleyip gondermis kurabiyeler beklentimden buyuk ve iyi tek sikintim hepsine ayri kargo ucreti odemek oldu 😂😂

• Teşekkürler bende kuruyemis club tan sipariş geçtim sıkıntı yaşamam inşallah

• quote:

Hocam ben de katildim bana da mesaj atilmamis. İnan ben de bilmiyorum ama o sartlari yerine getirmeyenlere de yuklemisler. Yapacagimiz cikarimlar su an icin eksik olur. Gun sonuna kadar mesaj atilmazsa o zaman bi bakariz. 1000 kisi kotadi dolmadi kampanyada zaten. Katilan herkese yollamalari lazim.

Mesaj attılar mı hocam bana dönüş olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Hocam yüklemeler bugün ve yarın devam edecekmiş. İnstagram yorumlarına öyle yazmışlar.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun :)

Royalkurabiye Destek Ekibi
  • 1,8 liraya Şahin sucuk aldık. Ama ben anlamadım bu işi. Zira Şahin ve dana sucuk ama benim kasaptan aldığım sucuğun çeyreği lezzeti yok. Sucuğa bile benzemiyor.
    İşte hep tecrübe. Polenez sucuklarını da burada met ediyorlardı aldık yarısını kedilere verdim. Sucuk diye ne yiyor insanlar?
    Ben katıldığımda 500lerdeydi bana da dönüş yapılmadı hesaba da atmamışlar. Bugün ve yarın devam edeceklermiş dağıtıma. Yarın da gelmezse hayattaki şansım der geçerim

• Ucuz etin sucuğu da yenmiyormuş demek hocam :))

Bende baktım 3 ayrı siteden sipariş geçtim sonra vaz geçtim

Fiyatlar çok yüksek

• quote:

Merhaba, yarışma görselinin metninde de belirtildiği gibi etiketlediğin kişilerin de gönderiyi beğenmesi ve Chippin instagram hesabını takip etmesi gerekiyordu. Bu sebeple sana Chippin yüklemesi gerçekleştiremiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 17 Ocak 2018; 11:31:55 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.