Şimdi Ara

Aldido Logitech F710

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 19 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Master_Sergeant (3 mesaj) livingston (2 mesaj) yu5uf37 (2 mesaj) Hykr0 (2 mesaj) Aquess (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    68 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar Aldido diye bir site varmış (daha adını yeni duyuyorum ) Logitech F710 Fiyatı çok uygun gelid 50 lira.. Sizce güvenilirmidir? Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı acaba?

Almakla almamak arasında kaldım.. Eğer güvenilir ise alacağım..

Ürün Link

|
    |
  • Yarbay
    4150 Mesaj

F310 nu bile o fiyata vermiyorlar. Siteye birşey diyemem ama bana pek güven vermedi. Kapıda ödeme seçeneği varsa sıkıntı yok ama illa alıcam derseniz sanal kartla falan alın, kart bilgilerinizi vermeyin.
    |
    |
    yu5uf37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    Dun almadim. Bun gun bitmis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam aslında Hiç olmayan ürün bitti İletişime geçtim ürün stokta varmı diye sordum. Ürün geçici olarak temin edilmemektedir dediler ve stoktan kaldırdılar. Yani siparişi geçmiş olsaydık şuanda mağdur durumda olacaktık başımız ağrıyacaktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu5uf37 -- 4 Aralık 2014; 16:35:32 >
    |
    |
    Hykr0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2223 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. Cidden üzülmüştüm siteye güvenip alıcaktım aksam uğraşmayayım dedim bu günde bitmiş die üzülüyordum.
    |
    |
    Bahsedilenler: yu5uf37
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    Ben yazın Aldido'dan 82 liraya almıştım F710. Kargosu çok hızlı ve ücretsizdi.
    |
    |
  • Yarbay
    5542 Mesaj
    Elimde f710 var hic acilmadi 3gunluk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

Arkadaşlar Aldido diye bir site varmış (daha adını yeni duyuyorum ) Logitech F710 Fiyatı çok uygun gelid 50 lira.. Sizce güvenilirmidir? Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı acaba?

Almakla almamak arasında kaldım.. Eğer güvenilir ise alacağım..

Ürün Link

Aldido foruma daha önce reklam vermişti adını bu şekilde duyurdu.

Yeni üyeliklere 2014 sonuna kadar geçerli 50/15 çek verdi lakin birkaç ay sonra üye sayısını artırıp verdiği bütün çekleri kendisi geri sildi.

o dönemde verdiğim prima aylık paket bebek bezi bir hafta kadar sonra adresime teslim edildi.

10,12,2014 tarihinde vermiş olduğum toplam 6 adet altını ise 1 saatte kargo logosu olmasına rağmen 11 gün geçti henüz kargoya verilmedi.

• Yarbay
    4150 Mesaj

Herhangi bir bilgi verdiler mi? Eğer göndermeyecekler gibiyse çok fazla vakit kaybetmeden iptal ve geri ödeme için işlemleri başlatın.
    |
    |
    livingston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Herhangi bir bilgi verdiler mi? Eğer göndermeyecekler gibiyse çok fazla vakit kaybetmeden iptal ve geri ödeme için işlemleri başlatın.

telefonla mh ye ulaşmak mümkün değil 38 dk bekleyip kapattım.
    siteden atılan mesajlarada keyifleri yettiğinde 3-5 güne anca cevap veriyorlar.
    En son mesajla sorduğumda banka işleme onay vermedi bankanızla görüşün dediler (bunuda sormasam arayıp bilgi verecek bir personelleri dahi yok)
    bankamla yaptığım görüşmedeyse beklemede olan bir işlem olmadığı ürünlerin bedeli firmaya ilk gün iletildi bilgisini aldım. (3d ile alışveriş yapıldı)
    bu bilgilere ulaşmam 7-8 gün o günde aldidoya yeniden mesaj atıp bankada sorun olmadığını ürünleri gün içinde göndermedikleri taktirde ödeme itirazında bulunacağımı bildirdim.
    ertesi gün gene hareket olmayınca itirazda bulundum.

bu günde pazar olmasına rağmen mesaj müşteri memnuniyeti adına vs birşeyler zırvalayarak ürünleri göndermesi için tedarikçiye bilgi verildiğini yazmışlar.

netice itibariyle bu yaklaşımı pek iyi niyetli göremedim. ve gelen kargoyuda almayarak ödeme itirazımın arkasında duracağım.

• Yarbay
    4150 Mesaj

Hocam malesef bende bir dönem böyle bir firmada çalıştım. Firma sahiplari niyeti bozunca çalışanlar pek birşey yapamıyor. Eğer altını gönderirlerse bence alın yoksa gereksiz yere baya bir beklersiniz. Gerçi ben göndereceklerini sanmıyorum. Birkaç güne hareket olmazsa tekrar bankanızla görüşüp ödeme itirazınızın hemen işleme konulmasını isteyin. Banka böyle durumlarda gereğini yapmak zorunda.
    |
    |
    livingston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.