Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
22
Favori
203.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bızde alcatel movetime aldık, gercı 1 gunluk server arızası gozumuzu korkuttu ama 1 hafta deneyelm dedık. Suan hattı takıp sarja koyduk. Kurulum ıçın video aradım ama bulamadım. Yonlendırebılecegınız bıryer varmı? Android veya ios hangısınde kurulum yapalım fark edermı? Bılgı verırsenız sevınırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MT30 movetime android market uygulaması icin güncelleme gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Mevcut Sorun: Uygulamadaki '' Bu imei en az bir hesaba zaten bağlanmış'' ... uyarısını aşalabilen var mı?

Hesap sildim saat sildim ama hata devam ediyor.

Hikaye:

6 aydır saati kullanıyoruz. 1 kere servise gitti parça değişti garanti kapsamı dışında dediler doğru eywallah dedik yaptırdık kulanımdaydı. Okullar açıldı genel sorun program çöktü ne bileyim çöktü? beklemedim. önce programı hesabı ekli saati sildim. Yeniden yükledim. Saat ekle aşamasında kaldım. Yukarıdaki uyarı veriyor. Destek hattına 2 haftayı geçti ulaşamıyorum. Twitter instagram dan en kısa sürede iletişime geçeceğiz diyorlar yalan!! Adresleri yok? gideceğim. SAKIN ALMAYIN şansınıza ne kadar kullanırsınız bilmem Alcatel diye iletişime geçecek bir firma muhatap bulamıyorsunuz!!!

• bu saatin SAR değeri ne durumdadır acaba, malum çocuklar kolunda baz istasyonuyla geziyormuş gibi olmasın ben bunun için her seferinde erteliyorum alma isteğimi
  • bu saati kullanan çocukları olan arkadaşlar data paketi olarak ne kadarlık kullanım yaptınız?

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-data-paketi-rezilligi--135272122#135272122

bu konu da burada dursun.
  • kumutlu kullanıcısına yanıt
    29 günlük data kullanımı bende bu şekilde oldu. 3 dak yenileme süresi ve yüksek doğruluk konum ayarında...

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    ben türk telekomun data paketini gasp ettiğini iddia ediyorum.

ülkede adalet de yok. 100 mb için thh ye gitsem 5 ay sürecek geri dönüşü. hiç bir yaptırımı da olmayacak.
  • Vodafone hat ile kullanıp sorun yaşayan varmı son 1 haftadır saati kapalı gösteriyor. Türktelekom hattını takınca sorun yok. Vodafonda sorun yaşayıp çözen oldumu

• Dun aksamdan beri konum ve guvenli bolge bildirimi saglikli calismiyor herkeste boyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro16

Dun aksamdan beri konum ve guvenli bolge bildirimi saglikli calismiyor herkeste boyle mi?
    Hocam aynı sorun bende de var. Yüksek doğruluk konumuna aldım yine aynı. Şarj olayında da problem var sanırım şarjı tam doluyken kapatsam bile ertesi sabah 87-85 civarına iniyor.

• Merhaba arkadaşlar bana saatin sim kartının takıldığı parça lazım bunu nereden temin edebilirim serviste bulabilirmiyim servisin numarası konusunda yardımcı olurmusunuz acaba
  • Merhaba Arkadaşlar alcatel move time kullanıyorum bir sorum olacak kendi telefonumuzdan göndelilen sesli mesjaları silme şansımız varmıdır baya uğraştım ama yapamadım. Yani deneme amaçlı kendi cep telefonumdan göndermiş olduğum saçma sesli msj lar var onları silebilirmiyim.

Birde kızım kolundan çıkardığı zaman herhangi bir ileti ya da msj geliyormu böyle bir ayar varmı? kullandığımız akıllı saat dokunmatik olmayandan teşekkür ederim cevaplarınız için şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunerol -- 15 Ekim 2018; 9:54:48 >
  • Sesli mesaj konusunda bilgim yok ancak saat çıktığında maalesef herhangi bir uyarı yapmıyor keşke yapsaydı bugün çocuğum saati kolundan düşürmüş neyse ki servise düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosyalci33 -- 15 Ekim 2018; 22:10:35 >
  • Merhaba, MT30 dokunmatik olan modelini almayı düşünüyorum. Wiky'nin yeni modeli Wiky's ile bu model arasında kaldım açıkçası ama bu daha çok aklıma yattı. Bunda da bir dönem server arızası sorunu olmuş ama sonrasında düzelmiş sanırım yorumlardan anladığım. Wiky's modelinin hem takıp çıkarması çocuk için zor, hem de teknosadaki görevli wiky modellerinin çok fazla servise gönderildiğinden bahsetti. MT30 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlerse benim gibi ikilemde kalanlara faydası olabilir. Şimdiden teşekkürler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Cihazımızda 18 eylülde yaşanan problemlerden dolayı servise gitti. 21 iş günün sonunda nihayet geldi kullanabileceğiz derken yine aksilik oldu. Serviste güncelleme yapıldığına dair bir yazı ile birlikte gelmiş. Fakat sorun giderilememiş. Üstüne üstlük telefon ile akıllı saati eşleştirmemiz için saat üzerinde “G” Harfi çıkması gerekiyor ama Malesef tüm uğraşlarımıza rağmen olmadı. Gerek Vodafone operatörünü aradım destek istedim 2G de olması gerekiyor dediler onu yaptık, güvenli internet kapalı olması gerekiyor dediler kapattık. Ama olmadı olmadı olmadı. Acaba Bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi lütfen

• Kimsenin konu hakkında yorumu yok belli ki

• Malesef bilgisi yada tecrübesi olan Yok sanırım :(((

Cihazı tekrar garantiye gönderdik. Bakalım ne olacak.

3. Gidiş gelişinden sonra da olmazsa değişim oluyormuş yoksa olmuyormuş bilginize arkadaşlar.

Almayı düşünen var ise farklı marka araştırsın. Biz rezil olduk siz olmayın...

• Arkadaşlar bende 2 gün önce alcatel mt30g aldım. Uygulama bende de IMEI NOT FOUND diyor. Btk da kayıtlı ama sanırım alcatel sunucularında kayıtlı değil. Ne yapacaz. Saati iade etmek istemiyorum. Çözüm olan var mı?

• Arkadaşlar bende bimden saati almıştım ve bir gün kullandıktan sonra saatteki G simgesi kaybolmustu. İçindeki hat Bimcell. Saatle baglantimiz kopmuştu. Tuktelekom mobil iygulamasindan güvenli interneti kapattım ve G simgesi geldi. Saatle tekrar bağlantı kurdum cok sukur.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.