Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
22
Favori
203.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cancanax @ 5 Mayıs 2019 11:56:01

Hizli soru...: cocuk kolundan cikarinca sinyal veren cihaz varmis alcatel de yokmus mt30 icin soruyorum...koldan cikinca sinyal vermiyor mu?ya da hepsi veriyor bu vermiyor mu?saygilar...

Vermiyor.
  • 4 ay önce akllı saat aldım alcatel trcel kullnıyodum hat olarak pahalı diye türktelekoma geçiş yaptım fakat şebeke hatası veriyor kullanamıyoruz çözüm nedir trceldeyken sorun yoktu
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı problemi yaşamaktayım. İmei sorguladığımda kayıtlı görünüyor ancak uygulama kabul etmiyor. Sorunu nasıl çözebiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinemugun S kullanıcısına yanıt
    Hocam biz ne yaptıysak olmadı. En sonunda güç bela iade edip kurtulduk

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürünün kutusunu çocuk yırtarak açtı iade pek mümkün gibi durmuyor :/ telefonculardan destek aldınız mı?

• 2 gündür saat de şebeke yok. Acaba genel bir arıza mı yoksa saat bozuldu mu sonunda?
    Yardımcı olabilecek var mı?

• Selamlar

Kişileri kaydederken verilen isimleri değiştirebiliyormuyuz
    (Hem hala var hem teyze nasıl yapılır bilen?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de kutudan adaptör çıkmadı, normal mi?

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam. 2. el MT30 aldım ama bir türlü telefondaki uygulama ile eşleştiremedim. Telefonu aldığım kişi de telefonu sıfırlamamış sanırım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Düzeltme Alcatel Müşteri hizmetleri yardımcı olsu sağolsun. Fatura ve garanti belgesinin fotoğrafını gönderdim. Sıfırladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 18 Haziran 2019; 11:53:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

Selamlar saati tamamen nasıl sıfırlıyoruz bir arkadaşıma sattım tamamen nasıl silebilirim teşekkürler
    Fabrika ayarlarına şu şekilde çevirebilirsiniz:
    -Saatin ayarlarına giriyoruz
    -Saat hakkında bölümüne giriyoruz
    -Saatin Imei numarasına 10 kere dokunuyoruz
    -Gelen seçeneklerden "Manu" olanı seçiyoruz
    -En altta factory reset’i seçiyoruz
    -Okeyliyoruz (Çince tek bir bir yazı olacak)
    -Çince çıkan yazılardan sağdakine (sağda değilse alttakine) tıklıyoruz
    Saatiniz sıfırlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 18 Haziran 2019; 11:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqwes

Selamlar

Kişileri kaydederken verilen isimleri değiştirebiliyormuyuz
    (Hem hala var hem teyze nasıl yapılır bilen?)
    Değiştirebiliyoruz. Örneğin Teyze seç, altta Düzeltme çıkıyor. Hala yaz kaydet.
  • Saat gayet guzel problemsiz kullaniyoruz. Fakat bazi ozellikleri muallakta. Ornegin kizim arkadasiyla sesli mesajlasiyor. Aile gurubuna ekledigim kisilerden kimseye sesli mesaj gonderemiyor ve alamiyor. Mesajda gonderilemedi isareti uyarisi cikiyor. Saati sallayarak arkadas oldugu kizla sesli mesaj gonderip aliyor. Bir gariplik var. Bu sorunu yasayan var mi. Movetime mt30 modelini kullaniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat34 -- 20 Haziran 2019; 17:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqwes

Bir de kutudan adaptör çıkmadı, normal mi?
    Evet normal. Adaptör cikmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat34

Saat gayet guzel problemsiz kullaniyoruz. Fakat bazi ozellikleri muallakta. Ornegin kizim arkadasiyla sesli mesajlasiyor. Aile gurubuna ekledigim kisilerden kimseye sesli mesaj gonderemiyor ve alamiyor. Mesajda gonderilemedi isareti uyarisi cikiyor. Saati sallayarak arkadas oldugu kizla sesli mesaj gonderip aliyor. Bir gariplik var. Bu sorunu yasayan var mi. Movetime mt30 modelini kullaniyoruz.
    Bizde böyle bir problem yok.

• Merhabalar. Konu başında anlatılan Alcatel Move halen güncel bir modelmidir acaba ? Bende kızım için almayı düşünüyorum. Halen operatörler satıyormu ben baktığımda Vodafone da göremedim ama ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Saygılarımla.
  • Rehbere isim yazamıyormuyuz, kızımın bütün arkadaşları kızkardeş olarak kayıtlı olması kullanım zorluğu yaratıyor.

• Merhaba, MT30 modelinde aylık internet kullanımı yaklaşık olarak ne kadar oluyor acaba? Vodafone'dan 250 mb'lık paket almak istediğimde bu modeller için 250 mb'ın yetmediği bilgisini aldım. 250 mb 4-5 günde bitiyormuş.

Ekleme: Alcatel Müşteri Hizmetleri ile konuşmama göre bu model aylık ortalama 500 mb kullanıyormuş, yine de 1 GB'lık paket alınması tavsiye edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi []LuCkY[] -- 1 Temmuz 2019; 9:51:32 >
  • merhabalar
    benim sorum acaba saati telefondaki program üzerinden bizim istediğimiz zaman kapatma imkanımız var mı yani saatli kapatmayı gördüm fakat Manuel kapatma göremedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinemugun

Merhaba, aynı problemi yaşamaktayım. İmei sorguladığımda kayıtlı görünüyor ancak uygulama kabul etmiyor. Sorunu nasıl çözebiliriz?
    yanlış uygulamayı kullanıyorsunuz. mt30 için play store dan tlc move uygulamasını kurmanız gerekiyor.
  • multeci kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımız bahsettiğiniz model değildi onun alt modeliydi. Firma kabul ederek para iadesi yaptı. Ardından mt30 aldık şükür şu ana kadar Bi sorun yaşamadık

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.