Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
22
Favori
203.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar saati tamamen nasıl sıfırlıyoruz bir arkadaşıma sattım tamamen nasıl silebilirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam saat açılıyor fakat kısa sürede kendini kapatıyor. Şarjı var. Neden olabilir?
  • bende a101 den sentar v80 almıstım. yaklaşık 4 gündür kullanıyorum. bimcell kart taktık. konusmada felan bı sorun yok. tek sıkıntı KONUM BİLGİSİ. tam nokta atışı yapmıyo. bu yüzden gönderp alcatel almayı düşünüyorum.

konum bulma nokta atısı oluyomu yoksa oda aynımı?

yardımcı olursanız ona göre karar vericem

• saatte kurumsal hat yani şirket hattı kullanan varmı turktelekom hat kullanıyoruz ama kurumsal hatlar arama yapamıyor bireysel hatlar arama yapabiliyor saati kurumsal hat arayınca sürekli meşgül calıyor saat
  • bende a101 den sentar v80 almıstım. yaklaşık 4 gündür kullanıyorum. bimcell kart taktık. konusmada felan bı sorun yok. tek sıkıntı KONUM BİLGİSİ. tam nokta atışı yapmıyo. bu yüzden gönderp alcatel almayı düşünüyorum.

konum bulma nokta atısı oluyomu yoksa oda aynımı?

yardımcı olursanız ona göre karar vericem

• merhaba, genel olarak nasıl, tavsiye eder misiniz?
  • Slm arkadaşlar Bende oğluma aldım ancak Ben aldıktan sonra bir arkadaş ta aynı ürünü kullandığından bana hediye aldı.

Almak isteyen varsa sıfır olan ürünü satabilirim.
  • Telefona gönderdiğimiz sesli mesajlar sürekli telefonda kalıyor. Bunu silmenin bir yolu var mı?
  • selamlar. ben de ikinci el bir aldım. hale’n elime geçmedi ama aklımdaki birkaç soruyu sormak istedim. aralarda göremedim. operatör fark ediyor mu? bimcell 15 tl lik hattı almayı düşünüyorum. 1 gb + 600 dk. sms yok. başka bir öneriniz varsa değerlendiririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Saati sorunsuzca aylardır kullanıyoruz.. Yalnız saati şarja takarken siz de zorlanıyormusunuz? Şarj kablosunu takınca hemen şarj etmiyor, eve gelince 5 dakikamı harcıyorum kaboyu yuvasına oturtmak için. oynatıyorum, bastırıyorum, vs ancak 5 dk'lık uğraş sonucunde şarjı almaya başlıyor. Saatin şarj yuvasını kürdan ile temizliyorum, biraz iyileşiyor ama 1-2 gün sonra aynı problemler.

siz nasıl çözüyorsunuz bu durumu?
  • kızıma aldım alcatel dokunmatik olan son çıkan modeliymiş. aylık 88 tl 12 ay taksitle vodafone den aldım.. memnunuz.faydalı bir ürün. ama gereksiz pahalıya satılıyor.
    şu an en tepe markalar alcatel ve wiky's son cihazları , diğer çin malları sorunlu diye araştırdım...
    wiky2s servis konusunda iyiyiz diyorlar.
    sağlamlık olarak alcatel daha sağlam ve ergonomik duruyor.
    ses kalitesi gayet iyi .
    şarjı normal kullanımda 1 gün gidiyor.
    şarj kablosu kısa ve biraz zayıf gibi. bunun dışında olumsuz birşey görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Arkadaşlar merhaba
    Saati sorunsuzca aylardır kullanıyoruz.. Yalnız saati şarja takarken siz de zorlanıyormusunuz? Şarj kablosunu takınca hemen şarj etmiyor, eve gelince 5 dakikamı harcıyorum kaboyu yuvasına oturtmak için. oynatıyorum, bastırıyorum, vs ancak 5 dk'lık uğraş sonucunde şarjı almaya başlıyor. Saatin şarj yuvasını kürdan ile temizliyorum, biraz iyileşiyor ama 1-2 gün sonra aynı problemler.

siz nasıl çözüyorsunuz bu durumu?
    şarj konusundan hiç bir sorun yaşamadık
  • ilk yorum çok güzeldi hatrına konunun tamamını okudum ama sonra problemler o kadar çoğalmış ki almadan soğudum cihazdan.
    yok mu adam gibi alternatif?

https://tr.aliexpress.com/item/Greentiger-Q02-ocuk-Ak-ll-kameral-kol-saati-Ayd-nlatma-Dokunmatik-Ekran-SOS-a-r-Izleme/32920019231.html?spm=a2g10.10010108.1000014.3.26e6185fHoPfYW&pvid=7a6827c5-1856-483c-926a-eea94975e3cf&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0

şunu alsam iemi kaydettirmem gerekir mi? gerekirse 500 TL kayıt ücreti var anlamı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prens

ilk yorum çok güzeldi hatrına konunun tamamını okudum ama sonra problemler o kadar çoğalmış ki almadan soğudum cihazdan.
    yok mu adam gibi alternatif?

https://tr.aliexpress.com/item/Greentiger-Q02-ocuk-Ak-ll-kameral-kol-saati-Ayd-nlatma-Dokunmatik-Ekran-SOS-a-r-Izleme/32920019231.html?spm=a2g10.10010108.1000014.3.26e6185fHoPfYW&pvid=7a6827c5-1856-483c-926a-eea94975e3cf&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0

şunu alsam iemi kaydettirmem gerekir mi? gerekirse 500 TL kayıt ücreti var anlamı kalmaz.
    Bazı satıcılar istediğiniz IMEI ile yükleyip gönderiyor. Böylece kayda gerek kalmaz. Eski bir telefonun varsa IMEI'si ile değiştirttirebilirsin.

Alcatel süpersonik bir saat olmasa da kullanılmaz değil. Biz kullanıyoruz. Alıp kullanabilirsiniz.

• takip
  • Arkadaşlar
    Telefonumda akıllı saati göremez oldum
    Karekod istiyor
    Saatte kare kod çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbilen

Arkadaşlar
    Telefonumda akıllı saati göremez oldum
    Karekod istiyor
    Saatte kare kod çıkmıyor
    Saatte kare kod çıkmayacak zaten. Saati ilk ekleyen ana hesap hangisi ise, o hesaba girip oradan karekodu okutacaksınız.
  • Bendeki saatin ekranı açılmıyor, sorun ne olabilir. Dün şarjı bitmiş sabah şarja taktım şarj %97 gösteriyor ama ondan sonra simsiyah ekran. Açma kapama tuşuna ne kadar bassam fayda yok 🤯

• Hizli soru...: cocuk kolundan cikarinca sinyal veren cihaz varmis alcatel de yokmus mt30 icin soruyorum...koldan cikinca sinyal vermiyor mu?ya da hepsi veriyor bu vermiyor mu?saygilar...

• Sıfırlama için ayarlar, hakkında menüsüne girin. ekrana arka arka 5-10 defa hızlıca basın. çince bir şeyler çıkacak. 2 seçenek çıkarıyor karşınıza, yanlış hatırlamıyorsam sağ taraftakini seçince sıfırlıyor. Yalnız bu işlem sadece saati sıfırlıyor. Bir hesaba tanıttıysanız onu silmiyor. Telefondaki programdan (movetime) tanıtılan hesaba giriş yaparak silebiliyorsunuz. Bu arada saat kurumsal hatlarla çalışmıyor. Bireysel hat olmalıymış.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.