Şimdi Ara

Alan Wake's American Nightmare Türkçe yama sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Could not read from file memoryfile hatası veriyor.
    Oyun orjinal, steam sürümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 23 Temmuz 2016; 14:03:24 >

• Hocam aynı sorun ile ben de karşılaştım bir çözüm bulabildiniz mi ?
  • YAMA

Hocam şu sürümü yükledim oyun sorunsuz bir şekilde türkçe oldu.
  • yanalake Y kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam.
    İlk başta olmadı ama dosya doğruma yapıp sizin yamayı kullanınca oldu, tekrar teşekkürler.
    Verdiğiniz link ne alaka, bu linkte inen dosya Türkçe dosyası değil bildiğin oyun Trainer'ı? Bu kurulan bir şey değil ki arka planda çalışan bir şey. Bunun ile oyun dosyası nasıl Türkçeye döndü ben anlayamadım.
  • bende de hiç açılmıyor steam de. Format dahi attım açılmıyor. 64 bit win 7 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler bu yamadan sonra sorunsuz bir şekilde türkçe oldu. Bilmeyenler için söyleyelim, içindeki dosyaları Steam/steamapps/common/data'nın içine atmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanalake

YAMA

Hocam şu sürümü yükledim oyun sorunsuz bir şekilde türkçe oldu.

eyvallah hocam işe yaradı
  • Çok teşekkürler
  • İnternette şu anda mevcut olan yamalar steam versiyonunda çalışmıyor. Yukarıda bahsedilen hatayı veriyor. Çalıştığı söylenen linklerinde dosyaları silinmiş. Elinde steam versiyonu için güncel çalışan yaması olan varsa atabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rencaveno -- 29 Kasım 2023; 14:53:44 >
  • Rencaveno R kullanıcısına yanıt

20 gün önce Steam'de oyunu bitirdim. Dediğiniz gibi internette yer alan yamalar ya çalışmıyor yada linkleri ölmüş durumda. Elimde şuan 2 tane yama dosyası var ama hangisi çalışmıştı hatırlamıyorum.

O yüzden ikisini de upload ettim. Büyük ihtimal ikinci link olacak. Dener, sonucu yazarsınız. 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

İlk linkteki dosya internetteki diğer dosyalarla aynı boyuttaydı. O yüzden direkt ikincisini indirdim ve çalıştı. Açıkçası bulabileceğime dair pek umudum yoktu. O yüzden çok teşekkürler gerçekten. 

• Rencaveno R kullanıcısına yanıt

İyi sevindim hocam.  Alan Wake maratonu yapıyordum bende, American Nightmare'i daha önce hiç oynamadığım için yamayı bulamayınca üzülmüştüm biraz.

• Bu ne lan 7 yıllık hort olmuş :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.