Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

atlastan uzak durun, dandik ötesi

Memlekette ev yaptırıyoruz, ufak tefek işlerde makina,usta aramadan halledelim istiyorum. taşlama,vidalama ve matkap yeterli benim için. ekstradan da dekupaj veriliyor. garantisi olduktan sonra sıkıntı olurmu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Memlekette ev yaptırıyoruz, ufak tefek işlerde makina,usta aramadan halledelim istiyorum. taşlama,vidalama ve matkap yeterli benim için. ekstradan da dekupaj veriliyor. garantisi olduktan sonra sıkıntı olurmu ki ?

Memlekette ev yaptırıyorsanız size tavsiyem biraz paraya kıyın kaliteli bir şey alın.. Yer neresi bilmiyorum ama oralarda bunların servisini bulmak işkence olur.. İşiniz yarım kaldıktan sonra, iki üç gün kullanımdan sonra zora gelince dağılan makinanın servisi garantisi olsa ne olur olmasa ne olur..

Bu arada geçen günde Bauhaus'dan Aeg 720W avuç içi taşlama aldım.. O da oldukça sıcak.. 119 TL.. 670W olanlar 129 TL ye satılıyordu..

• Arkadaşlar başlık Metabo Powermaxx 12 ürününden ziyade diğer aletlerin de konuşulduğu güzel bir başlık oldu.. İzninizle başlığı genel yapıyorum.. İsteyen arkadaşlar bu başlıkta bu tip aletlerin sıcak fırsatlarını paylaşsın diye..
  • 2009 yılından beri İş yerimizde makita 18V kullanıyoruz bu güne kadar o kadar ağır işlerde çalışmamıza rağmen tık demedi kesinlikle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boray1 -- 24 Temmuz 2013; 9:46:29 >
  • Ben de araştırmıştım, 300 küsürü gözden çıkarmışken, Hepsiburada'dan Black&Decker 14,4 v. Darbeli Lityum pilli çift Akülü makapı 299 TL'ye aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

quote:

quote:

Memlekette ev yaptırıyorsanız size tavsiyem biraz paraya kıyın kaliteli bir şey alın.. Yer neresi bilmiyorum ama oralarda bunların servisini bulmak işkence olur.. İşiniz yarım kaldıktan sonra, iki üç gün kullanımdan sonra zora gelince dağılan makinanın servisi garantisi olsa ne olur olmasa ne olur..

Bu arada geçen günde Bauhaus'dan Aeg 720W avuç içi taşlama aldım.. O da oldukça sıcak.. 119 TL.. 670W olanlar 129 TL ye satılıyordu..

Tşk.ler. fakat sizin dediginiz markadan bana lazım olan vidalama, avucici taşlama ve darbeli matkap almaya kalksam en az 600-700tl yi gözden çıkarmam gerekiyor. baya masraflı olacak benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

quote:

Orijinalden alıntı: zonta

fiyat çok pahalı bende 200 küsur isterse torunlarımın çocuklarına kalsın bu parayı vermem 30-40 tl ye bir vidalama alırım kullanırım işimi görür

Evet bende bir ara bahsettiğiniz rakamları vererek black decker vidalama için matkap almıştım.. Şu an takım çantasının kuytularında bir yerde duruyor.. Ne şarz tutuyor, ne de vida sıkılıyor..

de 40 liraya yıllar önce bi skill almıştım 4 vida sonra işi bitiyordu şarjı 12 saatte doluyordu 2 ay sonra şarjı boşalıyordu vs

sonra 15 liraya aldım bi tane bulunsun diye 1 vida bile sıkmıyordu

totalde zaten bi bosch parası harcıyorsun nerdeyse

şimdi dolapta duruyor 6 ay sonra bile alsam şarjı hazır

• quote:

quote:

garanti herşey değil

ürünün tanesi zaten 20 liraya geliyor nerdeyse

bu paraya defalarca servise gidip gelmeye değermi

bu tarz üürnler kullan at bile değil kullanma at
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

garanti herşey değil

ürünün tanesi zaten 20 liraya geliyor nerdeyse

bu paraya defalarca servise gidip gelmeye değermi

bu tarz üürnler kullan at bile değil kullanma at

Eyvallah. ben daha önce atlas marka 800watt kırıcı delicisini almıştım. ondan memnun kaldığım için bu markadan ürün tercih etmek istedim. araştırmaya devam ozaman.

• Benimde elimde mac marka darbeli şarjlı matkap var 14.4 volt. Baya kullandık inşaatta falan hala gayet güzel çalışıyor. Tavsiye ederim

Çift bataryalı olarak koçtaştan almıştım, 170 TL idi sanırım
  • redloves kullanıcısına yanıt
    hala kullanıyormusun

mesela bizde bi dewalt matkap vardı

yaklaşık 4 yıl kullandık işyerinde

bunun 2 senesinde 13lük mandrene mecburiyet dolayısıyla 22lik uç takıp 10 mm kalınlığında metal levhaları delmekle geçti

ama bi keresinde titreşimli zımpara lazım oldu ufak bi iş için praktikerden bu ucuz ürünlerden aldık einhell di herhal markası ama 1 defa bile kullanamadık

bozuldu gidip bi tane daha aldık oda işi anca bitirdi diyelim

servise gitsek diyecekki prof işte kullandın

tamam kullandımda 10 dakikada dayanmazmı

o yüzden benim fikrim kalite bi ürün al bidahada unutmak

kendi evimdekiş takımlarıda bozuldukça değiştim

skill taşlama matkap ve akülü vidalama vardı

hepsi bozulunca

ki içlerinde birtek matkap adamakıllı kullanılmıştı

hepsini dğeiştim

taşlama ve matkap aeg aldım akülüyüde boscf prof lityumlardan aldım

lşimdi bi derdim yok lazım olduğunda düşünmeden çıakrıp kullanıyorum

aeg bosch dewalt metabo makita hitachi hilti bunların hepsi iyi üründür

3 aşağı 5 yukarı aynıdır

benim önceliğim aeg ve dewalt tır ama diğerleri kötüdür demiyorum

biraz alışkanlık meselesi

bunun dışında alınacaksa black decker alırım dahada aşağısına bakmam açıkçası

• arkadaşlar benimde dekupaj testereye ihtiyacım var, öyle ayda yılda bir kullanırım, 70 TL ye black&decker buldum ks 500 , ama bu konyu görünce yazim istedim. Belki az cüzi farkla daha kaliteli bir ürün tavsiye ederseniz onlara yönelebilir.

Birde mavi seri yeşil seri ne oluyor, bizde black&decker bir matkabı var ev için mavi renk 15 yıldır halen maşallah sapasağlam.

EDİT: 2,5MM lik MDF kesicem, ve belki ilerde mutfak tezgahı kesimi içinde gerekli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 24 Temmuz 2013; 12:44:54 >
  • Evet halen kullaniyorum. bir kaç tas kırma ve beton delme işleminde kullandım. gayet görevini iyi yapıyor.

• h@ydut kullanıcısına yanıt
    Mavi-yeşil Boschlar için geçerli renklerdir, mavi prof. yeşil ise amatör serilerdir.
    Mavi serileri yapı marketlerde bulamazsınız, Bosch bayi ya da hırdavatçılar satar.
  • anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.....2 sene önce bimden aldıgım alpha tools marka şarzlı matkap var 18v..çok nadir kullanıyorum tabı uzun süre kullanmayınca şarzı tutmuyo...bu matkaba şarzını 1 sene civarı koruyan pillerden takılabılırmı..yada hiç uğraşmayıp yeni bir makınamı almalıyım
    yeni makına alırsam eğer dediğim şekilde şarzını uzun süre koruyacak şarzlı matkap ne tavsiye edersınız..
    teşekkürler şimdiden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.....2 sene önce bimden aldıgım alpha tools marka şarzlı matkap var 18v..çok nadir kullanıyorum tabı uzun süre kullanmayınca şarzı tutmuyo...bu matkaba şarzını 1 sene civarı koruyan pillerden takılabılırmı..yada hiç uğraşmayıp yeni bir makınamı almalıyım
    yeni makına alırsam eğer dediğim şekilde şarzını uzun süre koruyacak şarzlı matkap ne tavsiye edersınız..
    teşekkürler şimdiden...

Çok kısa sürede (15 Dk-40 Dk) şarz olan Lityum piller şarzlarını çok uzun süre muhafaza edebiliyorlar.. Yanlız diğer pillere göre fiyatları daha yüksek.. Yukarıda bahsi geçen Metabo Powermaxx 12 Lityum pilli..
  • Aradığınız cevap imzamda.

• CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADASLAR......YALNIZ ŞARZLI MATKABIN 18 V OLMASI DÜŞNDÜRÜYOR BENİ...18/1.2=15 PİL YAPIYO.....18 V AKÜ VARMIDIR ACABA...YADA 3.7 VOLTLUK ENDÜSTİRİYEL PİLLER OLABILIRMI..............?
  • 5 x 3.7 Volt li-ion işinizi görür. Çin sitelerinden ucuza temin edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.