Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13,5 ile verdiği rakamı çok da buyutmeye gerek yok

tmsf garantisi olması çok büyütülecek bir durum değil.. arkasında tmsf den daha buyuk biri olduğunu bilmeyen sanırım yoktur.. o yasadıkça tek bir sorun yaşanmaz

2,7 milyon dolaylı yoldan müşterisi oldu bu bankanın 3 yılda.. 3 yıl da bu ulke de hangi banka bu kadar kişiye ulaşabildi

şuan hızlı kredi sağlayarak diğer bankalardan zor kredi alan kişilere 25-33 oran ile 48 ay kredi sağlıyor

15 verse ne olur 13,5 verse ne olur.. sağ cepten sol cebe giderken para yüzde 20 kazanıyor

bjk -gs en son da ts ye bile yapılandırma kredisi açtı bu banka..

çadırbank muamelesi yapmaya gerek yok.. kimse yatırsın yatırmasın beni ilgilendimez ama sanki herkes 1 er trilyonluk bono alacak şekline giriyor mevzuya

her alım satım ozelinde MKK bildirimi de geliyor.. kayıtdışı bir olay yok
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Diğer Finans kuruluşlarından piyasa şartlarından veya daha fazla oranlardan borçlanamayacak durumda olan kişilere yüksek faizlerle kredi veren bu kuruma, verilen bu kredilerin geri dönüşü ne kadar sağlıklı olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Sanki 1'er milyonluk bono alacaksınız deyip birikim yapanları küçümsemeye gerek yok.
  • eve kasa yaptırıp fiziki döviz saklayın bunlar güvenli görünmüyor
  • Paramizin güvenliğinden endişe etek için 1 trilyon olması gerekmiyor. Zor kazanılan paranın 1 kuruşu bile değerlidir. Boş konuşmuşsun.

• yatırmayın arkadaş bu kadar paranız değerliyse.. adamın 1 kuruşu değerli .. gelmiş güvenilmez yerde dolaşıyor daha fazla kazanmak için.. güvenilmez yer burası.. batacak bu yatırma bir kuruşunu

dolu konuşsan da anlayan boş olunca bu kadar oluyor işte
  • Para yatirmayi dusunuyorsaniz arsa alin. En yuksek gelir, neredeyse vergisiz, degeri dusmeye sansi olmayan en baba yatirim enstrumani.
    Madem nakit olarak dursun diyorsaniz bankalar %12 vadeli de veriyor. Benim kullandigim iki banka:

1. Cepteteb 11,75% veriyor, arkasinda BNP Baribas
    2. Deniz 12% veriyor, arkasinda dev Sberbank.

Birde bunlar TMSF sigortali. Yani risk sifir.

Daha yuksek gelir ve risk almak isteyen var ise borsa acik veya kibrisa gidip kumar da oynanabilir.

Selamlar
  • yeni açılan bu kadar çok değişik banka düşündürücü biri batarsa domino taşı gibi arkası gelir tmsf de olsa imar bankası mağdurları gibi paramızın ne kadarını alacağımızı ne kesinti yapılacağını nereden ne zaman alacağımızı düşünürüz imar bankası 70 yıllık bankaydı
  • banka'daki mevduatın da tmsf garantisi de 100 bin'e kadar, sonrasında bankayla baş başasın, burada da bir şirketle aynı durumda oluyorsun da bence asıl mesele yarın öbür gün adamlar sebepsiz borcum borç deseler yapabilecek bir şeyin olmayacak olması.
  • Benim için 20bin TL büyük paradır ötekisi için 500bin TL. Herkesin parası değerli. Ayrıca çoğu yerde şubesi yok, istediği kadar güvence olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

yatırmayın arkadaş bu kadar paranız değerliyse.. adamın 1 kuruşu değerli .. gelmiş güvenilmez yerde dolaşıyor daha fazla kazanmak için.. güvenilmez yer burası.. batacak bu yatırma bir kuruşunu

dolu konuşsan da anlayan boş olunca bu kadar oluyor işte

yatırmıyoruz zaten. insanları da uyardık diye ne bu şiddet bu celal? Gören babanın bankası sanacak. Sen kendi çapında dolu konuşmaya devam et...
  • İng bank %13 yapmış aktif %13.5 de ?

devlet garantisi yok deniliyor ve insan açıkçası korkuyor

Benimde param var ama işin özu korkmuyor değilim bence aktif bank in oranı %14.5 ye çıkarması gerekiyor ve stopaj düşünce %15.5 lara denk gelmesi lazım çünkü devlet garantisi olan banka %13 lere çıkıyorsa ve 1 milyona kadar yatırım yapılır diyorsa o zaman ing daha ağır basıyor mantiken. ..

• Arkadaslar bir sorum olcak.

Bono %13.5 faiz %12 diyelim.

30 gün üzerinden fark ne kadar olur.

Faiz toplam gün sayisindan hesaplaniyor.

Sanirim bonu sadece hafta içi. Bu yüzden fark olur mu?

• Haydi %15 yap artik

• Odeabank bugun 100 bin tl ye kadar 13.5

fibabankta 13.5 yaptı

Artık aktif bank tan bi hareket gelmesi lazım 14.5 lere çıkarması lazım Bonoyu

• Serkan ben mesaj attim aktifbanka az once.sen de atki uyansınlar.iletisim bölümünden.

• Yazdığının konumuzla alakası yokki başka foruma git

• Mesele ülke meselesi takım tutar gibi parti borazanlığı yapmayı feraset sahibi yüzde 52 ye saygı duyun bu referandum zaten stabil krizsiz koalisyonsuz bir yönetim icin yapıldı ve gecti saygı duyun oturun.

• Tmm saygı duyduk yeterki bu forumdan git.

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Serkan ben mesaj attim aktifbanka az once.sen de atki uyansınlar.iletisim bölümünden.

Bende attım öğlen arasında bütün bankalar artiriyor dedim piyasa %13.5 civarı falan :)

Üst birime soylemisler bakalım bu aralar bekliyoz en az %14.5 ye çıkarması gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.