Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.257
Cevap
56
Favori
317.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 360
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 32
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Şeref60 (195 mesaj) .montana. (169 mesaj) duygusal4802 (133 mesaj) _TUTANKHAMUN_ (119 mesaj) MUTAF (103 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (910 mesaj) Mobil (964 mesaj) Tablet (31 mesaj) Mini (70 mesaj) Uygulama (349 mesaj) (16 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hoş geldin faizi yok. 200 TL’nize de 750.000 TL’lik yatırımınıza da tüm vade boyunca yüksek faiz.

Vade boyunca bekleme sıkıntısı yok, paranızı istediğin an bozup o zamana kadar kazandığınız faizi alıyorsunuz.

Bononuzu elinizde tuttuğunuz sürece EFT/Havale ücreti ödemiyorsunuz. Hesap işletim ücreti zaten yok.

5 DAKİKADA N KOLAY BONO NASIL ALINIR?

NKolayBono TMSF Kapsamında değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camino Del Rio -- 3 Aralık 2020; 18:45:57 >

• Bir tane bile şubesi olmayan kredi ödemesi için her ay 4.75 para isteyen birilerinin kara parasını aklayan düzenbaz bir banka yakında imarbank gibi olur
    çok da yakın dememek lazım, yarın bir gün ne halt yiyeceği belli değil bunlarında. bkz.FETÖ.
    Birde zamanında yüksek faiz verip piyasayı sallayan ve sonrasında offshore yapıp arkasına bile bakmadan kaçıp giden hükümet yalakası imar bankası olayını unutmayın derim. Benden uyarması.
    TMSF garantisi olmayan bir yatırım aracına para yatırmak için piyasa ortalama faizinden en 4-5 puan fark olmalı ki ben risk alayım yoksa üst limiti 250 bin tl de en yakın rakiplerine 250 lira fark atıyor sadece. Neden riske gireyim ki?
    Özel sektörün çıkardığı Bonolara devlet garantisi yok... şirket batarsa yada ödeyemezse hak talep edemezsiniz.
    Dikkat et batarsa "Para yatırırken bana mı sordunuz?" demesin. Yüzlerce kez gördük bu tarz çarklarını...
    Bu bankanın mevduat toplama izni bile yok ama bono yoluyla bunu bir şekilde deliyorlar.O yüzden aman dikkat...
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    eft ücreri filan yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    818 Mesaj
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    yaptım başvuruyu sağol.turuncu ve oksijenden çok çok iyi ya.
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Hazine bonosu nasil bisey vadeli gibi mi bilen yazsin bi zahmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    1 günlükten 365 güne kadar var pazartesi hmen geçicem

|
    |
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    O oran olmadığı için boşa ugrasmayin

|
    |
  • DH Yönetici
    5048 Mesaj
    %12,49 mu olmuş ben mi öyle görüyorum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bir tane bile şubesi olmayan kredi ödemesi için her ay 4.75 para isteyen birilerinin kara parasını aklayan düzenbaz bir banka yakında imarbank gibi olur

• Yüzbaşı
    462 Mesaj
    Hazine bonosunu devlet cikartir bankalar araci sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 3 Mart 2017; 23:21:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Hazine Bonosu

Devlet tarafından çıkarılan, orta ve uzun vadeli borçlanma senetleridir.

Devlet garantilidir.

Sabit getiri sağlar ve likittir.

Alım satım işlemleri 09:30-16:00 saatleri arasında yapılır.

Hazine bonosu iskontolu olarak satılır, vade sonunda elde edilecek kazanç bellidir.

Hazine bonoları T.C. Hazinesi'nin çıkarmış olduğu bir yıldan kısa vadeli; devlet tahvilleri ise bir yıl ve daha uzun vadeli TL veya döviz cinsinden devlet iç borçlanma senetleridir. Her iki senedi de vade tarihine kadar elinizde tutarsanız, anaparanın ve faizinin size geri ödenmesi garantilidir. Yatırımlarınızı orta veya uzun vadede değerlendirerek güvenli bir getiri sağlamak istiyorsanız, hazine bonosu ve devlet tahviline yatırım yapabilirsiniz. Hazine bonosu veya devlet tahvili işlemi yapmak için Vadesiz Hesabı’nız olması yeterli.
    Devlet tahvili iskontolu ya da kupon ödemeli olabilir. Kuponlu tahviller sabit veya değişken kupon faizi ile ihraç edilir.

İkinci el piyasası vardır.

Edit: hazine bonosu değilmiş.dağılabiliriz.başlıktaki hazine bonosu yazısını kaldırabilirmisiniz

Tırt hatta leş çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodiag -- 4 Mart 2017; 10:18:33 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    985 Mesaj
    1 yıla kadar olan borçlanma senetleri bono 1 yıldan fazla olan borçlanma senetleri tahvildir. Hazine tahvilleri ve bonoları hazine garantisi altındadır. Şirket bonoları ve tahvillerinin garantisi yoktur.

Şirket Çalık grubuna ait ona göre araştırma yapıp yatırımınızı yapabilirsiniz yada yapmayabilirsiniz.

oran aslında %13 ama . mevduat da stopaj kesintisi %15 bono da %10 ondan faydalanıp bir şey çıkarmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 4 Mart 2017; 0:27:2 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1594 Mesaj
    Özel sektörün çıkardığı Bonolara devlet garantisi yok... şirket batarsa yada ödeyemezse hak talep edemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 4 Mart 2017; 7:29:20 >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    100 bine kadar mevduat (devlet) garantisi var arkadaşlar. 100 binden fazla paranız varsa aktarmamayı düşünebilirsiniz.
  • Binbaşı
    1107 Mesaj
    Bu bankanın mevduat toplama izni bile yok ama bono yoluyla bunu bir şekilde deliyorlar.O yüzden aman dikkat...
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    Aradim 3 gun once kayit aldik dediler ses yok

Hesap acarken bu kadar musteri odakli olmayan bir banka

Hesaptaki paralari nakite ceviririken kac gun ugrastirir!

Ben vazgectim.

Tavsiye etmiyorum mh felaket

Internet ten kayit olamıyorsun

Sube zaten yok neredeyse....

|
    |
  • Binbaşı
    1048 Mesaj
    Bunlarınki de imar bankası gibi hayali bono olmasın

http://www.hurriyet.com.tr/amp/bddk-imar-bankasi-hayali-bono-satmis-166317

|
    |
  • Emekli Yönetici
    8407 Mesaj
    Daha dün akşam 2015 yapımı the big short filmini izledim...2008 krizinin geleceğini birkaç yıl önceden tahmin eden bir grup finans uzmanı üzerineydi film...Aktif bank ve bono başlığını görünce o aklıma geldi...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    passolig den milyarları ihalesiz indiren bank.

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Hükümete yakın grup

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.