Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.848
Cevap
60
Favori
224.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    500 tl civarı ikinci el sub düşünüyorum
    ev sinema ve müzik dinleyecem odam küçük ama ses açma sorunum pek yok.
    bu cihazlardan sıralama yapar mısınız yada başka öneriniz var mı?

Pure Acoustics RB-1200
    JBL E150p/230
    MAGNAT MOTION SUB 300-A
    JBL SUB200/230
    Jamo subwoofer 210
  • Herkese selamlar,

Uzun bir süredir 5.0 ilerlediğim setup için 5.1 olma zamanının geldiğini düşünüyorum.(Hop ları aldığımda dolar 1.60 idi ,keşke o zaman bitirseymişim şu sw olayını😩)

Mevcut sistem;

Denon3808CI

Bowers &Wilkins CM7/CMCenter 2/CM1 şeklinde

Amfi ile sw uyumu konusuna ne dersimiz?? Denonun sinerji yarattığı yada çatıştığı ürünler varmı?

Haliyle apartmanda oturuyoruz... 30 m2 ilk bir salona sahibim.

Velodyne DD10? Fiyat ulaşılabilir ama küçük mü olur acaba?

DD12 3xxx dolar ile uzak ihtimal maalesef

Rel S-3 2000 dolar ile psikolojik sınırın üzerinde...ama çok seveceksem zorlarmıyım acaba :))

Farklı ürün önerilerine açığım.. fiyat aralığını tahmin ediyorsunuzdur.1500$ suları işte...

Bu kadar açılmayıp daha basit bişeymi alsam diyede düşünmüyor değilim.Apartman vss sebepler ile..

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi güzel alın birini

• Selamlar arkadaşlar polk audio tsı setim için yine

polk audio dsw pro 660wii subwoofer aldım 12" downfring sürücüsüyle ve 3 kelimeyle tarif etmem gerekirse gümmm gümmmm gümmmm 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Selamlar arkadaşlar polk audio tsı setim için yine

polk audio dsw pro 660wii subwoofer aldım 12" downfring sürücüsüyle ve 3 kelimeyle tarif etmem gerekirse gümmm gümmmm gümmmm 😀

Hayırlı olsun.Bir ara polk sistem dizecektim.Tam olarak sizin aldığınız sub aklımdaydı.

Fotolar paylaşabilirsiniz detaylıca.Bir de kablosuz özelliği var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dandanakan44

quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Selamlar arkadaşlar polk audio tsı setim için yine

Hayırlı olsun.Bir ara polk sistem dizecektim.Tam olarak sizin aldığınız sub aklımdaydı.

Fotolar paylaşabilirsiniz detaylıca.Bir de kablosuz özelliği var mı?

Teşekkür ediyorum hocam cihaz kablosuz model kumandası felan var ama bende yok ilerde alırım belki.
    Resimleri düzensiz çektim bir de zor yerdeydi subwoofer.

AKTİF SUBWOOFERLAR

AKTİF SUBWOOFERLAR

AKTİF SUBWOOFERLAR

AKTİF SUBWOOFERLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 9 Şubat 2017; 21:55:0 >

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun makina

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Hayirli olsun makina

Teşekkürler hocam
  • Bower&Wilkins PV1D için ne dersiniz??

• Linekerr kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı günden beri takip ettiğim hifi dünyasında teknolojisi ile adeta bir başyapıttır.Subwoofer olarak evde 30 m2 üzerindeki bir odada sinema sisteminin kalbi olacak kadar otoriter olmayabilir hatta imanılmaz alt frekanslara inmeyebilir ancak o kadar kaliteli soundu vardır ki bir çok hi-end hoparlörü utandırır.
    Eğer stereo ağırlıklı bir sisteminiz var ve özellikle de ön hoparlörleriniz bass sesleri çevirmekte zorlanıyor böyle bir sistemi şahlandırır talep edilen yüksek bedelini de hak eder.
    Ancak kocaman florstander hoparlörleriniz var odanız da 30m2 den büyük ve yüzdesel olarak daha fazla sinema izlenecek onun yerine alınabilecek çok daha canavar sublar bulunur.

• Türkiye'de 4500 TL'ye satılan SVS PB1000'i, yurtdışından herşey dahil 2400 TL'ye almış bulundum. Neredeyse yarı yarıya farketti. Ama cihaz çok büyük çıktı, o ayrı mesele.

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

İlk çıktığı günden beri takip ettiğim hifi dünyasında teknolojisi ile adeta bir başyapıttır.Subwoofer olarak evde 30 m2 üzerindeki bir odada sinema sisteminin kalbi olacak kadar otoriter olmayabilir hatta imanılmaz alt frekanslara inmeyebilir ancak o kadar kaliteli soundu vardır ki bir çok hi-end hoparlörü utandırır.
    Eğer stereo ağırlıklı bir sisteminiz var ve özellikle de ön hoparlörleriniz bass sesleri çevirmekte zorlanıyor böyle bir sistemi şahlandırır talep edilen yüksek bedelini de hak eder.
    Ancak kocaman florstander hoparlörleriniz var odanız da 30m2 den büyük ve yüzdesel olarak daha fazla sinema izlenecek onun yerine alınabilecek çok daha canavar sublar bulunur.

Önde cm7 ve cmc2 arkadada cm1 surroundlar ile genelde sinema odaklı takılıyorum..oda 29m2 falan.. pv1d için genelde müzikal olarak yorumlar var.home cinema ile öne çıkmamış okuduğum kadarıyla... o sebeple acabamı diyorum...
    Ancak yinede cm7 setup'ı için yeterli olacağınıda düşünüyorum.
    Diğer bir düşüncemde BW markası üzerinden sisteme yabancı karakterde bir ürün sokmasammı diyorum? Böyle bir düşünceye gerek varmı ki??
    Yine BW Asw10s2 de diğer bir aklımda olan..

Cm serisi için asw serisi öneriyor sitedeki setuplarda BW ,pv ise daha alt kademe için öneriyor olsada kullananlar oldukça fazla..
    Hifi ürün seçimi hep zor olmuştur zaten ,maliyet,performans,dizayn...

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Türkiye'de 4500 TL'ye satılan SVS PB1000'i, yurtdışından herşey dahil 2400 TL'ye almış bulundum. Neredeyse yarı yarıya farketti. Ama cihaz çok büyük çıktı, o ayrı mesele.

Hayırlı olsun sanırım Amazon.com dan aldınız .amazon.de göndermiyor çünkü

• Ben Amazon.de'den aldım. 428euro mal bedeli artı 200 Euro ithalat vergisi odedım. Gayet iyi fiyat. Ancak şu an gönderim durmuş olabilir. Ara ara bakmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Ben Amazon.de'den aldım. 428euro mal bedeli artı 200 Euro ithalat vergisi odedım. Gayet iyi fiyat. Ancak şu an gönderim durmuş olabilir. Ara ara bakmak lazım.

Satıcı Amazon muydu yoksa şahıs mıydı ?

Çünkü Almanya vergisini çıkarıp tr vergisini peşin fiyatın içine dahil ediyor Amazon ve bu durumda her şekilde listelenen fiyatla aynı paraya hatta saha ucuza geliyor ürün

• Evet maalesef Amazon.de olayı patladı gibi çünkü siparişlerde alt tarafta bir açıklama çıkıyor ve ithalat ücreti depozitosu şeklinde bir ücret pörtlemiş ve 900-1000 euro'luk bir ürün için 300 Euro gibi bir ücret çıkıyor ve ürünler neredeyse tr fiyatıyla aynı hale geliyor geçmiş olsun

• Düzelir rahat olun

• Linekerr kullanıcısına yanıt
    Evet CM serisinin subwooferı ASW10 ama ben o subı birkaç kez dinledim bence olması gerekenden pahalı ve etkisi düşük.

Bunun yerine
    GOLDEN EAR SUPER SUB X
    REL S5
    JL Audio E110
    Gibi modeller tercih edilebilir.ya da B&W nun Nisan ayında piyasada olacak canavarı DB3D beklenebilir.

http://www.bowers-wilkins.com/Speakers/Home_Audio/Subwoofers/DB-Series/DB3D.html

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Evet CM serisinin subwooferı ASW10 ama ben o subı birkaç kez dinledim bence olması gerekenden pahalı ve etkisi düşük.

Bunun yerine
    GOLDEN EAR SUPER SUB X
    REL S5
    JL Audio E110
    Gibi modeller tercih edilebilir.ya da B&W nun Nisan ayında piyasada olacak canavarı DB3D beklenebilir.

http://www.bowers-wilkins.com/Speakers/Home_Audio/Subwoofers/DB-Series/DB3D.html

Bu listeye PV1D yi eklemiyorsunuz!!
    Farklı Klasmanı olduğu için mi yoksa yeterlimi değil bu ürünlere kıyasla

DB3D çoğhhh iyi görünüyorda maliyeti ikiye katlayabilir pv1 i !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linekerr -- 25 Şubat 2017; 11:50:13 >

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.