Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aktif Gürültü Engelleme özellikli AKG N700NC Kablosuz Kulaklık Fırsatını Kaçırmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
4.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Aktif Gürültü Engelleme özellikli AKG N700NC Kablosuz Kulaklık Fırsatını Kaçırmayın!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj
    Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip bir kablosuz kulaklık arıyorsanız AKG N700NC tam size göre! Bulunduğunuz ortamın gürültüsünü minimuma indirebilen AKG N700NC ile müzik dinleme keyfini doruklarda yaşayın.
    Şimdi AKG N700NC Kablosuz Kulaklığa %50 indirim fırsatıyla sahip olma şansını kaçırmayın!
    Detaylı bilgi için: https://shop.samsung.com/tr/akg-n700nc-kablosuz-kulaklik-gumus

AKG imzalı ses

AKG, yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayan bir ses deneyimi sunmaya adanmıştır. Denge özelliğiyle kusursuz, çok boyutlu tonlar sunarken, olağanüstü detaylar da her ses katmanını hissetmenizi sağlar. Müziği, yaratıcılarının hayal ettiği şekilde duyduğunuzda, zihninizi sayısız olasılığa açmış olursunuz.

Ödüllü müzik deneyimi

Grammy ödüllü ses deneyimini yaşayın. Ne kadar arka plan gürültüsü duyacağınızı kontrol edin veya gürültüyü tamamen engelleyin. Hafızalı köpük yastıklar, ayarlanabilir dolgulu bant ve 20 saat pil ömrüyle* saatlerce rahatlıkla müzik dinleyin, oynatın ve telefon görüşmeleri yapın. Düz ve katlanabilir tasarımıyla her yerde yanınızda.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yarbay
    2034 Mesaj
    Bilemiyorum Altan. Pahalı gibi bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    arkadaşa sony aldım ama bu üründe 380 dolardı..şimdi baktım en ucuz 350 dolara buldum...bu fiyat harbi mükemmel...ihtiyacı olana tabi...

yaşamam bana....

ölümüm bile hamallık,

cenaze alayına.....
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    verilen linkte fiyat farklı
    |
    |
    |
    |

Arkadaşlar, sitede indirim mevcut. Detay linkine tıkladıktan sonra pop-up yardımıyla indirimi alabilirsiniz :) https://ibb.co/g9NF77y 

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aktif gürültü engelleme nasıl oluyor?

Sonynin hangi modelini aldınız?

|
    |
    Bahsedilenler: aviregal
    doğumum anama hamallıktı,

yaşamam bana....

ölümüm bile hamallık,

cenaze alayına.....

• Yarbay
    4505 Mesaj

• Yarbay
    3247 Mesaj

dostum ben kendime degil arkadaşa aldım...
    |
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaşamam bana....

ölümüm bile hamallık,

cenaze alayına.....
  • Yarbay
    7515 Mesaj
    Hb de aynı satıcı 1400 e satıyor, bu linkteki iyi fiyat

|
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: MKemalinAskeri

Mrblar, 10 yaşında oğlum kulak üstü kulaklık istiyor. Heves tabi. Fazla para vermeden uygun f/p ne önerirsiniz, nerden ne almalıyım, bı akıl verin.
    https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-p-HBV00000OELMR?magaza=Hepsiburada

su anda indirimde, sicak firsatlarda konusu da var. buna bakabilirsiniz

|
    |

• Binbaşı
    1396 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostlar 2 hafta önce amerikadan geldim ..
    arkadaşa sony aldım ama bu üründe 380 dolardı..şimdi baktım en ucuz 350 dolara buldum...bu fiyat harbi mükemmel...ihtiyacı olana tabi...
    Ağam bizimle eğleniy 350 dolar burada 350 lira değil ki hocam sıkıntı orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 24 Kasım 2019; 5:8:49 >
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Black Friday için kampanya düzenlemeyi düşünüyor musunuz? Mesela ay başındaki indirim kuponları gibi?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 25 Kasım 2019; 15:18:52 >
    |
    |
    Ürünün amazon.com yorumları kötü. 5 üzerinden 3.5 puan almış kullanıcılar bir kaç ay sonra plastiklerin çatlayıp kırıldıklarını kafalarına takamadıklarını söylemiş hiç çalışmadığını söyleyende olmuş. Almadan amazon.com yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim ben de biraz araştırınca gördüm.
    |
    |
Reklamlar
son dakika
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.