Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

https://****/2GoftnK

155 tane için 46 $ set çok iyi fırsat

yi 4k sahibi olduğum halde bunu da sipariş verdim. Kampyanyayı kaçırmak istemedim :)) ama 44 tl civarı vergi çıkıyor çünkü satıcı düşük ücret yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

quote:

yi 4k sahibi olduğum halde bunu da sipariş verdim. Kampyanyayı kaçırmak istemedim :)) ama 44 tl civarı vergi çıkıyor çünkü satıcı düşük ücret yazmıyor

Aynen son 15 kaldı :https://m2.tc/81W4

Ayrıca Türkiye'den alsak fiyat 460 tl yi geçiyor.

https://urun.n11.com/outdoor-kameralar/xiaomi-yi-aksiyon-kamerasi-2-yil-garantili-P189515741
    https://urun.n11.com/tripod-ve-monopod/xiaomi-yi-kumandali-monopod-P200300697

Yurtdışı bile kampanya bitince fiyatı en az 86 dolar

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bitmiş,

Sadece almanyada var görünüyor o da tr ye göndermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    ara ara kontrol et hocam stok güncelleniyor ben bu şekilde aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 29 Mart 2018; 13:57:13 >
  • XiaoMi yi 38 dolar ve Yi lite 4k 67 dolar arasında kaldım sizce aradıki farka değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

quote:

Düşük ücret niçin yazmıyor?
    Genelde yazıyorlar diye biliyordum :(

• Şimdi baktım da evet :(

Politika gereği yapmayız yazmışlar siparişten sonra!!!

71 dolar ın yüzde kaçını ödeyeceğiz?

Öf :(((()

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elindeki kamerayı satmak isteyen arkadaşlar varsa alıcıyım

• Bende geçen ki aliexpress indiriminde Xiaomi Yi sipariş verdim bu monopod ve kumandasıyla birlikte fakat elinde kalmamış. 10 Gün daha uzat dendi. Bakalım bizde katıldık aileye

• Sabah indirim baslar baslamaz bende hemen verdim siparisi ama ayni sekilde satici sureyi 10 gun uzatmami soyledi. Bakalim ne zaman kargoya verilecek 😀

• 11.11de bu satıcıdan yi4k ve gimbal set almıştım. Çok uygun fiyata geldiği için sorularıma cevap vermediği halde süreyi uzattım ve 12 gün sonra kargoya verdi. Sabırsız müşteriler için tam işkencedir haberiniz olsun :)) bu defa şansa aldıktan 2 saat sonra kargoya verdi ama

• Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    Sabirsizlik degilde kamera gelmeyecek diye bir belirsizlik korku var hocam 😀 satici aldigim gun stokta yok istersen 10 gun sureyi uzat 1 hafta icinde gelecek dedi ama hala bi haraket yok ustelik mesajlarada cevap vermiyor. Kendi kendine iptal olmasi icin 11 gun kaldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aynı satıcıdan yi lite aldım, fakat bu satıcı ürünün fiyatını düşük beyan etmediği vede ek vergi ödememek için ayrıca

yi authorized store'dan da aynı üründen sipariş verdim, eğer yi authorized store ürünü önce kargolarsa bu satıcıdan verdiğim siparişi iptal edecektim. 8 gün oldu her ikisinden de ses seda yok, siparislerden önde her ikiside mesajlarıma cevap verirken siparislerden sonra mesajlarıma cevap vermiyorlar, işin ilginç tarafı her iki satıcıda da hala stok gözükmekte,bence indirimli aldığım için bilerek gondermiyorlar, eğer gondermezler ise nasıl bir yol izlemem gerekiyor onu da bilmiyorum.

• cokoy kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal indirimden aldik diye gonderme yapmiyorlar. Ayni sekilde siparisten once mesajlara cevap gelirken simdi her gun yazmama ragmen bi cevap yok. Yi official store ve yi-store adli iki magazadan iki ayri siparis verdim. Ikisindede hala kargolama yok ve urunler stokta gozukuyor. Aliexpress musteri hizmetlerine durumu anlattim sizin yerinize saticiyla iletisime gecip bilgilendirme yapacagiz dediler ama onlardanda bi cevap gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: kurttomer

Buyuk ihtimal indirimden aldik diye gonderme yapmiyorlar. Ayni sekilde siparisten once mesajlara cevap gelirken simdi her gun yazmama ragmen bi cevap yok. Yi official store ve yi-store adli iki magazadan iki ayri siparis verdim. Ikisindede hala kargolama yok ve urunler stokta gozukuyor. Aliexpress musteri hizmetlerine durumu anlattim sizin yerinize saticiyla iletisime gecip bilgilendirme yapacagiz dediler ama onlardanda bi cevap gelmedi

O zaman bende aliexpress in müşteri hizmetleri ne yazayım, ama bir yaptırımları olur mu bilemiyorum.

• Ben yazdigimda satici ile aramizda kurallar var ve ona uymak zorunda diye cevap aldim. Ama hala bi degisiklik yok

• uygun bi yi4k bulursam bende almayı düşünüyorum, yi ler artık çok eski kaldı, uzun süre kullandım ama başarılı bi kamera.
  • Satıcının elinde stok var büyük ihtimalle göndermicek ama genede bekliyoruz

• Saticidan sonunda cevap geldi 😀 7 is gunu icerisinde gonderecegiz diyor

• kurttomer K kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi satıcıdan cevap geldi? Official olandan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokoy -- 6 Nisan 2018; 20:43:9 >
  • 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.