Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır cihaz var elimde+ selfie cubuğu ile birlikte set halinde. Bunun dısında exproof koruma kabı ve 2400'lük ekstra güçlü batarya mevcut.
    Düşünen varsa iletişime geçmenizi rica ederim.
  • Ben de cihazı alanlardanım. Amma ve lakin, zorda olsa wi-fi problemini çözdükten sonra bluetooth kumanda ile başım ciddi anlamda belada. Ne yaptıysam bağlanmıyor kameraya. Onlarca video izledim, versiyon güncelledim, fabrika ayarları, uçak modu, tren modu vs. vs. Oysa ki yapılacak şey çok basit. Kamerayı aç, (Wi-fi açılışta kapalı olsun) 2 kez wi-fi tuşuna bas, kumandadaki foto/video geçiş tuşuna bas. Videolarda başka anlatılan bir şey yok zaten, olay bu. ama yok, bağlanmıyor. Her seferinde mavi ışık yanar umuduyla bastığım tuş kırmızı yanıyor ve hüsran. Nasıl bir şey anlamadım? Önereceğiniz ne var merak ediyorum? Yazdıklarımı bir video ile detekleyeyeyim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kompetan -- 11 Nisan 2018; 19:29:9 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Bende 28 mart indiriminden siparis gectim ama siparisler hala kargoya verilmedi 😀 keske yesil renk secseymisim belki gelirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurttomer -- 11 Nisan 2018; 21:18:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuygur

Sıfır cihaz var elimde+ selfie cubuğu ile birlikte set halinde. Bunun dısında exproof koruma kabı ve 2400'lük ekstra güçlü batarya mevcut.
    Düşünen varsa iletişime geçmenizi rica ederim.
    Özelden msj attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Anlaşılan piskilojik savaşa devam, ama adam isterse yine göndermeye bilir, bu durumda yapabileceğimiz başka bir şey yok mu acaba?
    Bende benzer durumdayım aldığımda Mesaj attı elimde yok 10 gün sonra gönderebilirim diye iptal talep ettim onaylamadı üstüne birde kargo numarası girmiş 11 gün oldu kargo takip edilemiyor. Dalga geçiyor resmen ürün gelse de olumsuz yorum yazacağım.
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Valla hocam nasil bir saticiya denk geldik boyle. Benim anlamadigim indirim baslar baslamaz 1 dakika icinde siparisi gectim. Urunler stokta gozukuyordu aldigim zaman. Sahibinden.com a bakarsaniz kamerasi gelenler satmaya baslamis bile ama bizimkilerde hic haraket yok. Saticidan cevap yok aliexpress sorunu bir cozume ulastirmiyor 4 gun sonrada sure dolacak. Aylarca boyle bekleyecez gibi

• Sonunda bende kamerayı alabildim arkadaşlar.Trden aldım sıfır kamera ve kıngma housing 269tl verdim benide ekleyin listeye.

• harun2413 H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Guzel fiyata almissiniz gule gule kullanin

• Kameranin kargolanmasini bekleyen arkadaslar satici mesaj atti 3 is gunu icinde stokta olacak diye

• Konuyu yukarıda görünce hasret gidereyim dedim. Kameramdan çok memnunum lakin keşke harici mikrofon desteği olsaydı diyorum. Bir de gimbal almak yakışır güzel videolar için. Herkese iyi eğlenceler kamerasıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurttomer

Kameranin kargolanmasini bekleyen arkadaslar satici mesaj atti 3 is gunu icinde stokta olacak diye
    Bende mesaj attim geri dönmedi bekliyoruz bakalım

• vivianas kullanıcısına yanıt
    Satici cok cins biri. Normalde mesajlara cevap yazmiyor ama aliexpress'e sikayette bulununca hemen geri donuyor

• kurttomer K kullanıcısına yanıt
    Yine bu forumdan bir arkadaş sayesinde satıcının mail adresini öğrendim, mail gönderdim cevap bekliyorum, ayrıca satıcının resmi Facebook sayfasına da aynı şekilde yazdım, bence ürünleri sevk edilmeyenler aynı yöntemi denesinler.

support@yitechnology.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokoy -- 13 Nisan 2018; 15:39:22 >
  • cokoy kullanıcısına yanıt
    Her yerden saldiralim 😀 benim anlamadigim 28 martta sabah 10.01 de hemen siparisi gectim. Stokta varsa tukenmesi imkansiz. Neden is bu kadar uzadi anlam veremiyorum. Sahibinden.com da kamerasi gelenler satmaya bile baslamis

• cokoy kullanıcısına yanıt
    Mail gonderdim. Facebook sayfasinin ismi nedir ordanda yazayim kendilerine

• kurttomer K kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/YITechnologyOfficial/

• Benim aletin bluetooth kumandası bozuk, ona kanaat getirdim, kesin. Ne yaptıysam yok arkadaş, kameraya bağlanmıyor. Ha kamerada mı bişey varda bağlanmıyor orası meçhul. Arkadaşlardan ricam şu. Acaba bu kumandayı telefonlarımız görüyor mu? Bilmiyorum öyle bir durum var mı? Eğer telefonlar görüyorsa ki sanmıyorum ama yine de bilmiyorum. Eğer siz görebiliyorsanız, ben göremediğime göre kumanda bozuk. Telefonlar görmüyorsa kamerada mı bir şey var onu anlamam mümkün görünmüyor. Ne yapacağımı şaşırdım

Satıcıya yazdım, kumanda ile kamera eşleşmiyor, sanırım kumanda bozuk diye 3 gündür ses yok. Sizce ne yapmalıyım?

• kompetan K kullanıcısına yanıt
    Youtube ta izledigim videolarda kumandayi telefonla eslestiren bazi kisileri gormustum. Buyuk ihtimal kumanda bozuktur. Satici cevap vermiyorsa aliexpress musteri hizmetleriyle irtibata gecmeyi bi deneyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kurttomer

Hayirli olsun. Guzel fiyata almissiniz gule gule kullanin
    Teşekkürler.

• Kamera için buğu önleyici bezler satılıyor 10 tl onlardan mi almak mantıklı yoksa forumda birkaç farklı malzemeden buğu önleyici yapmışlar onları kullanmalıyım.

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.