Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://s.aliexpress.com/aAbaaU7B?fromSns=Panoya kopyala

Bu linkteki fiyat nasıl gerçek olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibokubat -- 20 Ocak 2018; 20:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monopot ile bir kamera 64 $ çok iyi fiyat

https://goo.gl/YYnsr9

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu satıcının fiyatları gerçek olamayacak kadar iyi sizce sebebi nedir bir sorun çıkar mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackmagic_502

Hocam bu satıcının fiyatları gerçek olamayacak kadar iyi sizce sebebi nedir bir sorun çıkar mı acaba?

Çıkmaz, aliexpress alıcı koruması baya iyi.

• Arkadaşlar elimde 1 adet Yi kamera için çerçeve mevcut. yi 4k için sipariş verdim ama yanlış vermişim dolayısıyla boşta duruyor. İsteyen olursa yollayım.
  • Kamera selfie monopod ve kumanda şuanda 183 tl. inanılmaz bir fiyat sadece çubuk ve kumanda 110 tlye satılıyor kamera 75tlye denk geliyor
  • bayadır ürünü kullanmıyordum bugün kayak yapmaya gittim erzurumdayım ürün soğuktan kendini kapatıyor :D yani komik değil mi aksiyon kamerasının kendini kapatması
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

bayadır ürünü kullanmıyordum bugün kayak yapmaya gittim erzurumdayım ürün soğuktan kendini kapatıyor :D yani komik değil mi aksiyon kamerasının kendini kapatması

Çok normal, telefonlar bile kapanıyor soğukta. Pili yenilemeniz bir nebze çözecektir yada çekimden önce pili sıcak yerde ısıtın.
    iyi güzelde :D aksiyon kamerası bu adamlar neyle çekiyor alp'lere gidip illaha gopro mu olması lazım :D iphone da kapatıyor kendini zaten'de samsung sorun yaşamıyor telefon değiştirdim ben bunun için
  • quote:

iyi güzelde :D aksiyon kamerası bu adamlar neyle çekiyor alp'lere gidip illaha gopro mu olması lazım :D iphone da kapatıyor kendini zaten'de samsung sorun yaşamıyor telefon değiştirdim ben bunun için

ya sizlere bir şey sorsam ben masaüstü inceleme videosu çekmek istiyorumda bu ürün ile ucuza hangi tripod alabilirim bilginiz var mı uyumlu sabitlenebilir bir şey arıyorum elde tutulan selfie benzeri zımbırtı varda o işe yaramıyor sabitlenmediği için :D
  • quote:

ya sizlere bir şey sorsam ben masaüstü inceleme videosu çekmek istiyorumda bu ürün ile ucuza hangi tripod alabilirim bilginiz var mı uyumlu sabitlenebilir bir şey arıyorum elde tutulan selfie benzeri zımbırtı varda o işe yaramıyor sabitlenmediği için :D

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-samsung-lg-sony-mini-tripod-gorillapod-stand-cubugu-323922056

Gibi ?

bu uyar mı bizim yi cihaza alayım fiyatıda güzelmiş
  • quote:

bu uyar mı bizim yi cihaza alayım fiyatıda güzelmiş

ürün geldi teşekkür ederim güzel de uydu işime yarar umarım :)
  • Arkadaşlar merhaba, gördüğüm kadarıyla kameranın ekranlı versiyonu Yi Lite olarak 99$ olarak satılıyor. Elimde ilk YI kameradan var, onu satıp Yi Lite'a geçmeye değer mi sizce, sadece ekran farkı mı var yoksa çekim kalitesi olarak da fark ettirir mi?
  • Teşekkürler alıyorum hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: bbo1717

Arkadaşlar merhaba, gördüğüm kadarıyla kameranın ekranlı versiyonu Yi Lite olarak 99$ olarak satılıyor. Elimde ilk YI kameradan var, onu satıp Yi Lite'a geçmeye değer mi sizce, sadece ekran farkı mı var yoksa çekim kalitesi olarak da fark ettirir mi?

Yi nin çekimi başarılı buluyorum.
    Şöyle bir karşılaştırma mevcut:
    https://pevly.com/yi-lite-released/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yi aksiyon kameraları arasında 5.1 destekleyen var mı biliyor musunuz?

• 27 martta aliexpress'in yıldönümü indirimlerinde yi lite 79 dolara satılacakmış. Fiyat nasıl arkadaşlar, alınır mı?

İlk kez aksiyon kamerası alacağım, başlangıç için idealdir sanırım

Bir de işin teknik kısmına hakim değilim, normal yi ile arasındaki fark nedir lite modelin?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32828781978.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32828781978

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blnmynx -- 22 Mart 2018; 7:29:57 >
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.