Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bende yi satın aldım. Kamera şuan gemide. Benim sorum şu olacak. Kamera ptt ye teslim edildiğinde bana ptt üzerinden takip edebilmem için bir barkod numarası verilecek mi? Benim bulunduğum yerin adresi karışık olduğundan bulamadıkları anda uğraşmayacaklarından eminim. En azından nerde olduğunu bilirsem gider ben alırım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ben yolda yürürken xiomi yi ile yol boyu çekim yapmak istiyorum,ama insanların çekim yaptığımı görüp bana bakmalarından rahatsız oluyorum. sorum şu bu aleti kimse çekim yaptığımı anlamadan nasıl kamufye edebilirim?
  • cello1234 C kullanıcısına yanıt
    3 dolarlık kartlar takipli Türkiye Yolunda Hollandada Cikis Yapti Post Nl

• qLhF Q kullanıcısına yanıt
    mesaj atabilirsiniz yöneticilere ^^
    şikayet edildiğini sizden duydum, konunun sahibi siz misiniz
    görmek istemiyorsanız engelle diye bir buton var ^^
    yinede saolun hatırlatma için üç kuruş için sizin gibi insanları konuşturmanın lüzumu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cello1234

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: cello1234

Tarantula x6 ne zaman indirime girerki ne zamandır bekliyorum gearbestte 54 dolarda takıldı kaldı

+1

Gearbest 41.67 den satmıştı bir ara
    O indirimi bekliyorum

Jd.com da yakın zamanda 44.5 dolara sattı

Ben gearbestten almayı düşünüyorum bir sıkıntı olursa türkiyede ekip varya onlar hallediyor
    Bu arada tüm forumu gaza getirip aldığınız 3 dolarlık kartlar geldimi :)

arkadasın da dedıgı gıbı kartlar yola cıktı
    takıplı

• ahmetbayram A kullanıcısına yanıt
    Rica etsem o uc kurusluk malı babanin hayrina bana gonderirmisin kargo benden...

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

selam mıllet,

hobbykıng den quanum nova aldım bıraz önce

nova ve kumandadan olusan paket
    yanında 4 adet pervane ve tıtresım engelleyıcı kamera takılacak aparat da var

bu da aldıgım urunun lınkı
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=55108

su an ıcın bana lazım olanlar;

batarya ve yedek batarya
    yedek pervane
    balanslı şarj aletı
    gımbal (2 veya 3 axıs)
    7 ınch monıtor (alıex de 23 dolar cıvarına buldum)
    5 km kadar veya daha fazla goruntu aktarımı ıcın alıcı ve verıcı (yı kameraya takmak ıcın)
    monıtore 12 volt sarj edılebılır batarya
    kumanda menzılını uzatmak (hangı aletle oluyosa bu ıs )

bu urunlerden tavsıye ettıklerınız varsa yurtdısı lınk alabılırım

tahmınen kaç gunde gelır?

deneyımlı arkadaslar tavsıyelerde bulunursa sevınırım

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Harbi aldınmı ya sonunda çok sevindim

Evet aldım
    ekıpman bakıyorum
    baya ıhtıyac var

buna benzer alıcı dusunuyorum

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-FPV-5-8GHz-600mW-32-Channels-Mini-Wireless-A-V-Transmitting-TX-Module-TS5828/32299796347.html?spm=2114.031010208.3.28.ULwXUU&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_4_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62_61,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6148

Boscam TS5828 RC FPV Mini 5.8Ghz 600mW 32 Channels Wireless A/V 5km range transmitter qav250 DJI phantom gopro hero3 hero4

ucu xıaomı ye uyacak kablo ve alıcı almak gerekecek

http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-Price-FPV-AV-cable-Video-Output-TX-Cable-Line-For-XiaoMi-Yi-Sport-Camera/32427114903.html?spm=2114.031010208.3.1.pR2XGn&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_4_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62_61,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6148

o da bu

acaba alıcı verıcı ıkısını set alsam uyum sorunu ortadan kalkar mı
    yoksa 5,8 g olunca bırbırıne uyar mı hepsı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 7 Ocak 2016; 19:55:02 >

• Arkadaşlar Merhaba,

Ürünüm bugün elime ulaştı. Gearbest ten almıştım ve gelmesi 14 gün sürdü.

Şimdi kamera için sd card ve aksesuar almak istiyorum. Aksesuardan kastım su geçirmez kap ve çeşitli tutacaklar. Hepsini toplu olarak almak istiyorum daha önce alan arkadaşlar link verebilirlerse çok memnun olurum. SD card konusunda forumdaki yazıları okudum ama çok arada kaldım o yüzden bu konuda da fikirlerinizi bekliyorum.

Çeşitli ayarlardan bahsedilmiş bunların tek videoda toplanmış halini buldum bunları yapmam gerekli midir ?

https://www.youtube.com/watch?v=fL5ogP8qdTc

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

• Arkadaşlar merhaba,

Aleti 1 aydır kullanıyorum aksesuar almaya karar verdim, sizin tavsiye edeceğiniz satıcılar, ürünler, siteler vs şeyler varsa yazar mısınız? Daha önce aldığınız ürünlerin linkini ya da kullanıcı yorumlarını yazarsanız sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar,

Gayri ihtiyari araştırırken kulübü farkettim. Süper bir oluşum, emeği geçen herkesi tebrik ederim.

1 adet beyaz sipariş ettim şimdi yolda. Şimdi 1 tanede siyah sipariş edeceğim. [Ekli foto]

Bu arada inanılmaz aksesuarlar var, hevesleniyorum. Ama biliyorum ki, bir süre sonra gereksiz hale gelerek çöp olacaklar :/ Yardım lütfen.. [ İlk ürünü kardeşim için aldım, fixed gear bisiklet kullanıyor, allah muhafaza :) ]

TF kart ihtiyacı çıktığı için araştırma yaptım. Lafı gelmişken onu da paylaşayım, sahibinden'de $7 dolara buldum. Bir tane alıp bir inceleme yapmak lazım. Gerek okuma/yazma hızı, gerekse F/P oranı...

Şimdilik bu kadar, gelsin tekrar yazarım
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• Mert103 kullanıcısına yanıt
    ocRA* kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=1133863
    Stok bitmis ama siz yinede takip edin isterseniz. Ben pny aldim fakat kullanma firsatim olmadi henuz....

Hocam siyahi bende dusunuyorum suan piyasada tek amazonda gordum. Farkli yerde gorunce haber ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 7 Ocak 2016; 20:45:57 >
  • 1080P 60 FPS izleyip focus hakkında yorumlar yaparsınız sevinirim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ocRA*

Merhaba arkadaşlar,

Gayri ihtiyari araştırırken kulübü farkettim. Süper bir oluşum, emeği geçen herkesi tebrik ederim.

1 adet beyaz sipariş ettim şimdi yolda. Şimdi 1 tanede siyah sipariş edeceğim. [Ekli foto]

Bu arada inanılmaz aksesuarlar var, hevesleniyorum. Ama biliyorum ki, bir süre sonra gereksiz hale gelerek çöp olacaklar :/ Yardım lütfen.. [ İlk ürünü kardeşim için aldım, fixed gear bisiklet kullanıyor, allah muhafaza :) ]

TF kart ihtiyacı çıktığı için araştırma yaptım. Lafı gelmişken onu da paylaşayım, sahibinden'de $7 dolara buldum. Bir tane alıp bir inceleme yapmak lazım. Gerek okuma/yazma hızı, gerekse F/P oranı...

Şimdilik bu kadar, gelsin tekrar yazarım
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

herşeyi tüm aparatları geç bunu kesin al derim manyak şeyler çıkıyor

http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_264075.html

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    hocam videonuz guzel olmus.
    burasi turkiye mi isvicrede bunu gormustum ancak turkiye de varmiydi bilmiyorum. eger varsa ilk firsatta giderim:)

• Bu sistemin stok antenle 5km çekmesi biraz zor ancak 1km rahat görüntü alırsınız. 5.8ghz olursa uyması lazım ama siz yinede aynı marka alıcı aldığınızda sıkıntı çıkmaz.

• Tarantula kullanan ve ya kullanacak arkadaşlar bu alet kontrol etmesi oldukça zor onu açıkça fark ettim kontrolü kolaylaştırmanın en basit yolu GYRO ayarını çok düzgün yapmaktan geçiyor bunun için zemin düzgün olmalı ve de %40 güç seçeneğinde kullanın ilk başta çok zorladı beni kalkışlar ve inişler füze gibi gerçekten alıştıktan sonra anlatılmaz yaşanır zevklerinden biri diyebilirim.. Yeni başlayanlar düşerken drone a gaz verirseniz düştüğü yerde pervaneler dönerse bir daha kullanılamayacak biçime gelebiliyor.

Ondan dolayı düşerken kumandayı kapatın saygı duruşuna geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

hocam videonuz guzel olmus.
    burasi turkiye mi isvicrede bunu gormustum ancak turkiye de varmiydi bilmiyorum. eger varsa ilk firsatta giderim:)

Yok hocam Macaristan'da

Allah nasip ederse bir sonraki sefere çok daha uzununa bineceğim
  • Yeni aldigim kameramda daha hafiza kartim gelmeden bir sorunla karsilastim. Dandik hafiza kartimi takip birkac fotograf cekiyordum oylesine 'allah allah ne kadar hizli gidiyo sarji' dedim wifi da kapaliydi neyse taktim sarja tam doldurdum ve cikartip yattim. Biraz once kamerayi tekrar elime aldim gun icinde hic kullanilmadi %100 sarjla yatan kameranin sarji simdi %0. Yazilim guncellemesini yapmadim diyecegim ama tamamen kapaliydi yani. Z22 serisi kameram bununla daha once karsilasan var mi? Yardimci olan herkese simdiden cok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=1133863
    Stok bitmis ama siz yinede takip edin isterseniz. Ben pny aldim fakat kullanma firsatim olmadi henuz....

Hocam siyahi bende dusunuyorum suan piyasada tek amazonda gordum. Farkli yerde gorunce haber ederseniz sevinirim.

Hocam link yanlış galiba :)
  • 1 amper ile sarj edin veya daha düşük 0.7 amper gibi

2 amper ile sarj edince şarj aniden bitebiliyor

Samsung siyah şarj aleti ile şarj edebilirsiniz veya usb den

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.