Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaliteli 32 gb micro sd kart önerisi olan var mı? Ben şu anda xiaomi içinde bir tane çin malı sd kart kullanıyorum arka arkaya fotoğraf çektirmiyor kaydederken gecikme yapıyor. Videolarda da 4. saniyede bir takılma oluyor hep? Sizlerin kullanıp memnun olduğu kart varsa öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranchoddas Chanchad

quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

Kamerayı banggood dan, aksesuarları da değişiklik olsun diye gearbest ten aldım. Hayatımın hatası.

Bugün 11. gün halen göndermediler aksesuarları. Göndermemelerini geçtim, ne canlı yardımla iletişime geçebiliyorum ne iletişimden yardımcı oluyorlar. 1 haftadır yollamıyorsunuz, iptal edin siparişimi diye sorduğum soruya kargolamalar 5 güne kadar sürebilir diye cevap attılar. Bir daha da kullanırsam bu siteyi.

Banggood dan yıllardır alışveriş yapıyorum, maksimum 3 güne gönderiyorlar. Canlı yardımdan düzgünce yardımcı olup bilgi veriyorlar. Gearbest in ne yaptığı bile belli değil.

Şimdi 10 güne kamera elime geçecek, aksesuarlar olmadığı için yine kullanamayacağım.

Paypal dan itiraz açtım, adamlar onu bile cevaplamadı. 3-5 gün gecikme hadi olablir, yılbaşı yoğunluk falan ama 1 ay bu adamların 2 parça ürünü yollamasını mı bekleyeceğiz anlamadım.

Hocam 11 gün diyorsun. Benim kargo 2 ay oldu hala gelmedi.

Kargonun gelişi 1-2 ay sürebilir ama adamlar daha yollamadı ki. Paypala bile cevap vermiyorlar.

En iyisi Banggood.Sadece bir alışverişimde sorun yaşadım ondada hemen paramı iade ettiler sağolsunlar.Bundan sonra Gearbest bitmiştir daha Gearbest'ten bir şey almam.

• canboca kullanıcısına yanıt
    Samsung evo öneririm,kendim de kullaniyorum.Sandisk 32gb dan daha hizli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube yüklediğimiz videoları 1080p de seyrederken donmalar yaşanıyor, bunun çözümü windows edge tarayıcısı ile çözülüyor. edge de 1080p de donma falan olmuyor bilginize. ama aynı videoyu crome da açınca 1080p de donmalar oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kamerayı banggood dan, aksesuarları da değişiklik olsun diye gearbest ten aldım. Hayatımın hatası.

Bugün 11. gün halen göndermediler aksesuarları. Göndermemelerini geçtim, ne canlı yardımla iletişime geçebiliyorum ne iletişimden yardımcı oluyorlar. 1 haftadır yollamıyorsunuz, iptal edin siparişimi diye sorduğum soruya kargolamalar 5 güne kadar sürebilir diye cevap attılar. Bir daha da kullanırsam bu siteyi.

Banggood dan yıllardır alışveriş yapıyorum, maksimum 3 güne gönderiyorlar. Canlı yardımdan düzgünce yardımcı olup bilgi veriyorlar. Gearbest in ne yaptığı bile belli değil.

Şimdi 10 güne kamera elime geçecek, aksesuarlar olmadığı için yine kullanamayacağım.

Paypal dan itiraz açtım, adamlar onu bile cevaplamadı. 3-5 gün gecikme hadi olablir, yılbaşı yoğunluk falan ama 1 ay bu adamların 2 parça ürünü yollamasını mı bekleyeceğiz anlamadım.

Hocam 11 gün diyorsun. Benim kargo 2 ay oldu hala gelmedi.

Kargonun gelişi 1-2 ay sürebilir ama adamlar daha yollamadı ki. Paypala bile cevap vermiyorlar.

En iyisi Banggood.Sadece bir alışverişimde sorun yaşadım ondada hemen paramı iade ettiler sağolsunlar.Bundan sonra Gearbest bitmiştir daha Gearbest'ten bir şey almam.

Katılıyorum. Ortalama 10-30 gün içerisinde geldi benim paketler. Bir defa aldığım bir ürün Çin gümrüğüne takıldı, onda da 3-4 gün içerisinde iade ettiler parayı.
    Gearbest konusu ne olacak bilmiyorum.

• arkadaşlar merhaba. çok memnun olduğum yeşil xiaomi yi kameramı sattıktan sonra Z23 versiyon beyazından sipariş verdim. genişçe bir sipariş oldu 4 farklı siteden verdim siparişleri( banggood, aliexpress, geekbuying, gearbest ) kamerayı 62 dolara geekbuyingden aldım.

xiaomi kameranın orjinal çantasını yapmış konuda daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. bütün orjinal aksesuarların beraber taşınabileceği hoş bi çanta. benim çok hoşuma gitti. gearbestten sipariş verdim onu da.(aşağıda linkini veriyorum)

siparişlerin linkleri;

Kamera- geekbuying
    Orjinal su altı kılıfı- banggood
    orjinal monopod, kumanda - banggood
    Orjinal yüzen el tutacağı - gearbest
    bahsettiğim orjinal taşıma çantası - gearbest
    kingma ikili batarya ve şarj aleti - aliexpress
    kingma kafa ve göğüs askı aparatları - aliexpress
    telesin koruyucu çerçeve, uv filtre, kanca ve j bağlantı aparatı seti - aliexpress
    telesin sualtı kabı için buğu önleyici pedler - aliexpress

Kamera hariç diğer ürünler kargoya verildi. umarım bir an önce gelirler. Yorumlarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Rica etsem o uc kurusluk malı babanin hayrina bana gonderirmisin kargo benden...

O üç kuruşluk malı size göndermem ama forumdan herhangi birine verebilirim kargosu da benden
    bana laf sözlüyorsunuz ya, kendi imzanıza bakmıyorursunuz, yazık ....
    bundan sonra size cevap vermicem, sizi adam yerine koymayacağım
    o mesajı sizin gibi belki yüz kişi okudu ama sadece siz rahatsız oldunuz, neden acaba
    diğerleri neden rahatsız olmadı ...
  • 5.8ghz frekansları genellikle yakın mesafe için kullanılır. Ama youtubede uzun mesade gidenler oluyor onların kullandığı sistemi kullanım derim.
    Uçuş suresini fazla etkileyeceğini zannetmiyorum.
    Kumanda mesafesi için de 2.4ghz Booster olarak adlandırılan sistemler kullanılıyor.
    Telemetry denilen şey pilin voltajını gosterir. Fpv için daha çok osd kullanılır. Osd'nin de özelliklerine gore fiyatları artar. Sizin için mini osd yani sadece voltajı göstermesi yeterli olacaktır.
    Bu arada hangi şehirdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal_byk -- 8 Ocak 2016; 18:05:38 >
  • ahmetbayram A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sanırım beni yanlış anladınız şu verdiğiniz cevaplar falan hiç hoş değil. 2.olarak bende sizi öyle anladım uzunda bir mesaj yazmıştım ama, ben sizin yazdığınız gibi bir mesaj yazmak istemiyorum.Kendimi anlatmak istiyorum. Ben size sadece ufak bir uyarıda bulundum. Daha önceki mesajlarınıza baktım şikayet edilmiş. Bu durumdan ötürü yöneticilerin neden sizi bilgilendirmediğine sitem ettim. Sizle bir alıp veremediğim yok, olamazda zaten. Ama sizde hak verirsiniz ki her önüne gelen burada satış yapmaya kalksa konu yalan olur. Satış yapmak için 2.el bölümü var. Buyurun oraya girin satışınızı yapın. Hatta sanalpazar,sahibinden gibi sitelerede ilan açıp buyrun imzanıza koyun ;) Yani benim lafım size değil, yöneticilereydi aslında... Sizin malınızı satıp satmamanız beni neden ilgilendirsin ki ? Bana bir faydanızda yok zararınızda... Ayrıca adam yerine koymayacağım falan ben size gram kötü bir şey söylememişken bu laflar falan sizcede kötü cümleler değil mi ? Neyse beni yanlış anladığınızı düşünüyorum size adam gibi cevap veriyorum. Amma velakin sizde adamlığınızı gösterin. Çekiliş yapın kamerayı birine hediye edin. Sizin ananıza sövmemiş, babanıza sövmemiş kişilere böyle adam yerine koymayacağım tarzında cümeleler kurarken tekrar düşünürsünüz belki... Benimde size bir faydam olur. Kim bilir kaç yaşında insansınız ama ders almak her yaşta olur... Siziden ricam lafınızın arkasında durun. Birilerinden de hayır dua'sı almış olursunuz....

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram

quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Rica etsem o uc kurusluk malı babanin hayrina bana gonderirmisin kargo benden...

O üç kuruşluk malı size göndermem ama forumdan herhangi birine verebilirim kargosu da benden
    bana laf sözlüyorsunuz ya, kendi imzanıza bakmıyorursunuz, yazık ....
    bundan sonra size cevap vermicem, sizi adam yerine koymayacağım
    o mesajı sizin gibi belki yüz kişi okudu ama sadece siz rahatsız oldunuz, neden acaba
    diğerleri neden rahatsız olmadı ...

Hocam adam sana insan gibi bir uyarıda bulunmuş nedir bu saygısızca tavrın.Yok adam yerine koymuyorum yok umursamıyorum.Böyle yapınca kendini mi tatmin ediyorsun yoksa ?

Bahsettiği durumu bende yaşadım.Ürünümü satmak için burada ilan verdim tıpkı senin gibi daha sonra şikayet edildi mesajım ve ceza puanı aldım.Eski mesajlara bakarsan zaten satışın yasak olduğunu çok rahat bir şekilde görebilirsin.

• Arkadaşlar kamerayı arabaya takıp araç kamerası niyetine kullandığım bir video'yu youtube'a attım ama kalitesi sadece 360p olarak mevcut.Halbuki 1080p olarak kaydeymiştim.Okuduklarıma göre kendi kendine kalitesi artıyormuş.Sizde de aynı problem oluştumu yoksa benim şanssızlığımdan dolayı mı kalite düştü ?

Edit:Kalitesi 1080p/60fps olarak güncellendi.Direk video olarak eklemeyi beceremedim.Link olarak yazıyorum

https://youtu.be/tGLF5s3AxMg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 8 Ocak 2016; 19:30:04 >
  • Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    ilk yüklediğinde öyle oluyor sonradan düzeliyor, sıkıntı yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

ilk yüklediğinde öyle oluyor sonradan düzeliyor, sıkıntı yok yani.

Anladım hocam.Zaten 15 dk sonra kalitesi 1080p60fps olarak güncellendi
  • Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    çekmiş olduğunuz video çok net bunda odak sorunu var mı ki,ben anlayamadım odak sorunu olup olmadığını.
    acaba benimkisinde de var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

çekmiş olduğunuz video çok net bunda odak sorunu var mı ki,ben anlayamadım odak sorunu olup olmadığını.
    acaba benimkisinde de var mıdır?

Var hocam var.Farkettiysen önümdeki aracın plakası çok net değil.Yanımdan geçerken daha net gözüküyor.Ayarları yaptıktan sonra yine video çekip atmayı düşünüyorum.O zaman farkını daha net anlayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: bilal_byk

Bu sistemin stok antenle 5km çekmesi biraz zor ancak 1km rahat görüntü alırsınız. 5.8ghz olursa uyması lazım ama siz yinede aynı marka alıcı aldığınızda sıkıntı çıkmaz.

600 mw ıdeal mı acaba
    5 km alınabılıyormus

kafama takılan şu
    yuksek mw degerı olanlar uçuş süresini ne kadar etkiliyor?
    200mw ısımı gorur mu
    600 mw ıle arasında guc tuketımı fazla mıdır

600 mw olanlar daha fazla satmıs
    burdan yola çıkarak bunu mu alsam

dıger parçaların da uyumlu olmasını ıstıyorum
    telemetry nedır onu daha çözemedık gereklı mıdır

arkbırd sıstemlerı çok pahalı 120 dolardan bahsedılıyor

Bak dji 2 pervane de al performans artıyor diyorlar

Balans şarj cihazı unutma :)

performans derken pil süresını mı kastettınız?
    +1 dakıka farkeder mı mesela

• quote:

Direk video olarak eklemeyi beceremedim.Link olarak yazıyorum

https://youtu.be/tGLF5s3AxMg

bunun ıcın DHtup yazan kutuya tıklayıp açılan pencereye lınkı yapıstırın
    olustur yazısına tıklayın

• arkadaşlar kameram yeni geldi bana ayarlar konusunda yardım edecek varmı? sanki netlği tam değil gibi?Birde kaç saat video cekiyor beni biraz bilgilendirirmisiniz?
  • Ürünü alacaktım 1 haftadır takip ediyordum.Bugün Geekbuying ten almak üzeriydim son 10 saat yazmasına rağmen ürünün fiyatını artırmışlar.Karta şuan 195 lira var.Bu fiyata ürünü alacak güvenilir bir site var mı?

Edit:Firefly 6s için vergi ödemek gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalemberbat44 -- 8 Ocak 2016; 21:24:35 >
  • Yok kameranin kendisinde ya da pilinde sorun var. Tamamen bitirdim pili ve 0.7 amperle sarj ettim tamamen. Sonra kapattim ve 1 bucuk saat bekledim sarji %100 den %93 e dusmus. Kamera tamamen kapaliydi eminim. Sorunun bir cozumu var mi? Daha once bu sorunu yasayan var mi?

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.