Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilal_byk

Bu sistemin stok antenle 5km çekmesi biraz zor ancak 1km rahat görüntü alırsınız. 5.8ghz olursa uyması lazım ama siz yinede aynı marka alıcı aldığınızda sıkıntı çıkmaz.

600 mw ıdeal mı acaba
    5 km alınabılıyormus

kafama takılan şu
    yuksek mw degerı olanlar uçuş süresini ne kadar etkiliyor?
    200mw ısımı gorur mu
    600 mw ıle arasında guc tuketımı fazla mıdır

600 mw olanlar daha fazla satmıs
    burdan yola çıkarak bunu mu alsam

dıger parçaların da uyumlu olmasını ıstıyorum
    telemetry nedır onu daha çözemedık gereklı mıdır

arkbırd sıstemlerı çok pahalı 120 dolardan bahsedılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

1 amper ile sarj edin veya daha düşük 0.7 amper gibi

2 amper ile sarj edince şarj aniden bitebiliyor

Samsung siyah şarj aleti ile şarj edebilirsiniz veya usb den

Sağolun hocam yardim ettiginiz icin. Deneyeyim bugun sonra tekrar yazarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 amperlik xiaomi power bank ile şarj ediyordum

şu anda kameranın usb girişi iptal. kameraya usb ile ulaşamıyorum artık :)

görüntüleri kart okuyucu yoluyla bilgisayara atıyorum, şarj işini de bataryayı çıkarıp dışarıda hallediyorum :)

aman dikkat :)
  • arkroid kullanıcısına yanıt
    Ben de soyle bir taktik vereyim o zaman. Telefonunuzu kamerayi sarj edeceginiz sekilde sarj edin o arada verdigi akimi olcun(play store da galaxy charger current uygulamasinin free versiyonu isinizi gorecektir) ona gore sarj edin.

Sizden de duydugum iyi oldu bundan sonra yuksek akimla sarj etmemeyim kamerayi. Bende powerbank in 1 amperlik cikisi da var mecbur kalirsam ordan ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: bilal_byk

Bu sistemin stok antenle 5km çekmesi biraz zor ancak 1km rahat görüntü alırsınız. 5.8ghz olursa uyması lazım ama siz yinede aynı marka alıcı aldığınızda sıkıntı çıkmaz.

600 mw ıdeal mı acaba
    5 km alınabılıyormus

kafama takılan şu
    yuksek mw degerı olanlar uçuş süresini ne kadar etkiliyor?
    200mw ısımı gorur mu
    600 mw ıle arasında guc tuketımı fazla mıdır

600 mw olanlar daha fazla satmıs
    burdan yola çıkarak bunu mu alsam

dıger parçaların da uyumlu olmasını ıstıyorum
    telemetry nedır onu daha çözemedık gereklı mıdır

arkbırd sıstemlerı çok pahalı 120 dolardan bahsedılıyor

Bak dji 2 pervane de al performans artıyor diyorlar

Balans şarj cihazı unutma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Ocak 2016; 10:27:30 >

• Yeni firmware çıkmış sanırım ama bahseden olmamış. Nelerin değiştiğini nerden bulabiliriz?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Hocam 1 set dji pervane 120 lira aldigimiz drone 750 lira ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanb35

Olgu Hocam 1 set dji pervane 120 lira aldigimiz drone 750 lira ;)

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• pili 1000mah daha yuksek akımla sarj etmeyin piliniz aşırı ısınıp bozulabılır.

1080 mah lik pil zaten normal 1000 mah usb sarj aletiyle 1 saate doluyor.

iphone sarj aleti kullanıyorum 1000 mah ve yaklasık 50 dk cekım yappyıyor min.
  • Gearbest' ten aldığım cam vantuzu ve uv filtreli lens koruma kapağı bugün ulaştı.
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• quote:

Orijinalden alıntı: ZuLaN

Gearbest' ten aldığım cam vantuzu ve uv filtreli lens koruma kapağı bugün ulaştı.

Hocam ürünleri ne zaman almıştın ?
    Benim 2 ay oldu hala ses seda yok

• 3.58 Dolara aldığım hafıza kartlarından 3 tanesi ve Xiaomi Mi Band şu an başakşehire ulaşmış durumda arkadaşlar.Bugün yarın adrese teslim edilir.
  • Ben daha ne hafiza karti ne de aksesuar satin aldim ama hala bakiyorum :D sizce 2400 luk pil ile housingi almak mi daha mantikli yoksa ayrica 2 pil almak mi?

Bir de aksesuarlari topluca satan en iyi ilan hangisidir acaba aliexpresste? Ben birkac tane gozume kestirdim ama birinde vantuz yok birinde kasktan uzayan selfie aparati yok isin icinden cikamadim.

• arkadaşlar android 6.0 ile yi uygulaması düzgün çalışmamaya başladı bağlanma sıkıntısı var mobil ağı kapatınca ancak bağlanıyor bir iki kaynak gördüm ama tam çözümü bulamadım , başına gelip çözümü bulmuş olan varsa bana yardımcı olursanız sevinirim
  • Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    28 Kasımda sipariş vermiştim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

Orijinalden alıntı: Ranchoddas Chanchad

Kamerayı banggood dan, aksesuarları da değişiklik olsun diye gearbest ten aldım. Hayatımın hatası.

Bugün 11. gün halen göndermediler aksesuarları. Göndermemelerini geçtim, ne canlı yardımla iletişime geçebiliyorum ne iletişimden yardımcı oluyorlar. 1 haftadır yollamıyorsunuz, iptal edin siparişimi diye sorduğum soruya kargolamalar 5 güne kadar sürebilir diye cevap attılar. Bir daha da kullanırsam bu siteyi.

Banggood dan yıllardır alışveriş yapıyorum, maksimum 3 güne gönderiyorlar. Canlı yardımdan düzgünce yardımcı olup bilgi veriyorlar. Gearbest in ne yaptığı bile belli değil.

Şimdi 10 güne kamera elime geçecek, aksesuarlar olmadığı için yine kullanamayacağım.

Paypal dan itiraz açtım, adamlar onu bile cevaplamadı. 3-5 gün gecikme hadi olablir, yılbaşı yoğunluk falan ama 1 ay bu adamların 2 parça ürünü yollamasını mı bekleyeceğiz anlamadım.

Hocam 11 gün diyorsun. Benim kargo 2 ay oldu hala gelmedi.

Kargonun gelişi 1-2 ay sürebilir ama adamlar daha yollamadı ki. Paypala bile cevap vermiyorlar.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu abi bu cx-20 kaça patladı sana herşeyiyle beraber tüm aksesuarlarıyla

• Bu fiyatlara ne olmuş yaw? Biraz popüler olan kameraların direk fiyatları artmış. 64$ falan olan kamera 72-75$ aralığına çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluxa20

Olgu abi bu cx-20 kaça patladı sana herşeyiyle beraber tüm aksesuarlarıyla

http://forum.donanimhaber.com/m_111834374/tm.htm

Aksesuarları karıştırma hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Ocak 2016; 14:53:57 >
  • Gearbestten dün verdiğim bluetooth uzaktan kumanda ve aksesuarlar bugün kargoya verildi. Sipariş verecekler için söyleyim dedim.

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.