Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.599
Cevap
64
Favori
165.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoları birleştirmek,kesmek biçmek,müzik indirmek için ücretsiz ideal program hangisi?
  • Hayırlı olsun hocam benim inceleme biraz aceleye geldi sizden daha profesyonel bir şey bekliyoruz .
    Cihazı kullanan arkadaşların isimlerini ilk mesaja ekledim varsa ürüne sahip olan msj atsın ekleyeyim ,
    cihazın yanında kullandığınız hafıza kartını marka ve modelinide veya hazırladığımız videoları tek bir yerde toplarsak arkadaşlara faydalı olur diye düşünüyorum
    Şuan msj lardan cihaza sahip 7 kişi gibi gözüküyor
    @cnr0663 @goku2 @GoldPunch @kerimkaraman @soran2 @act02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 1 Temmuz 2014; 15:17:30 >

• Herkese merabalar
    bende bugün yabancı sitelerde gezerken sj4000 kamerasına rastladım. Bir gopro meraklısı olarak böyle bir fiyata kalitesiz olacağını düşündüm ancak burada yapılan yorum ve videolardan goprodan çok da aşağı klaır yanı olmadığını gördüm.
    diğer yabancı sitelere nazaran daha düşük fiyatlı bir site buldum. acaba bu siteden alışveriş yapan var mı? geri dönüşleri nasıl?
    http://www.dx.com/p/sj4000-1-5-tft-12-0-mp-2-3-cmos-1080p-full-hd-outdoor-sports-digital-video-camera-black-288812#.U7KGlPl_tPI

• kırnapcı K kullanıcısına yanıt
    O ürün 15günde elinize geçebilir, 24saat içinde kargoya veriyorlar. Ben bir kac parça bisiklet malzemesi aldım tracking number ile gelirse 13.15günde geliyor. Müşteri hizmetleri de hep sorularımı cevapladı bi sorun ile karşılaşmadım. Bende aliexpress den sipariş verdim ordada 85dolardı. Önceki sayfada linki mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimeksten sandisk ultra 32gb class 10 aldim 70tl'ye. Sorunsuz calisiyor. Ben de cihazi bekliyordum inceleme yapilmasa ben de yapmayi dusunuyordum. Simdi madem bir konu altinda toplandik sorularimizi sorunlarimizi paylaşalim. Benimkiler;
    Cycling record nedir?
    Batarya omrunuz ne kadar?
    Alet kapaliyken usbden şarj edemiyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimkaraman -- 1 Temmuz 2014; 15:36:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimkaraman

Bimeksten sandisk ultra 32gb class 10 aldim 70tl'ye. Sorunsuz calisiyor. Ben de cihazi bekliyordum inceleme yapilmasa ben de yapmayi dusunuyordum. Simdi madem bir konu altinda toplandik sorularimizi sorunlarimizi paylaşalim. Benimkiler;
    Cycling record nedir?
    Batarya omrunuz ne kadar?
    Alet kapaliyken usbden şarj edemiyor muyuz?

http://www.novabazar.com/32GB-MICRO-SD-ADP-C10-ULTRA-ANDROID-SANDISK-SDSDQUA-032G-U46A_236860.html#0?ref=akakce&v=1.80.3

Hocam moralinizi bozmak istemem ama pahalıya almışsınız. Ben 64 GB lığı 95 liradan aldım.

Bu arada benim kargo da gelmedi henüz.

• Benim batarya 1 saati geciyor ortalama 70-80dk arası ekranın açık kalma süresine göre değişiyor çift batarya kullanıyorum.
    Cycling record bisiklet modu heralde 3-5-10dk. lık parçalar halinde sürekli kayıt yapıyor @kerimkaraman @GoldPunch
    64gb destekler inşallah hocam @GoldPunch
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Benim batarya 1 saati geciyor ortalama 70-80dk arası ekranın açık kalma süresine göre değişiyor çift batarya kullanıyorum.
    Cycling record bisiklet modu heralde 3-5-10dk. lık parçalar halinde sürekli kayıt yapıyor @kerimkaraman @GoldPunch
    64gb destekler inşallah hocam @GoldPunch

http://actioncamfaq.com/2014/01/11/sj4000-setup-menu-options/

quote:

I have an SDHC 64 GB card and it is_work_ well with this SJ4000 camera (original firmware).

Burada birisi desteklediğini söylemiş hocam.

• o zaman ne güzel 64GB doldurmak için 4 batarya lazım heralde
    Ben birde telefonun resim çekme kalitesini hiç beğenmedim GoPro da olduğu gibi saniyede 30 fotoğraf çekme gibi bir modu yok
    ondan dolayı video çekiyorum sonra videonun içinden fotoğrafı alıyorum StillShot (https://itunes.apple.com/us/app/stillshot/id520436425?mt=8)
    uygulaması ile sonra fotoğrafta düzenleme yapıyorum Snapseed ile ancak o zaman bir şeye benziyor
    @GoldPunch
  • Çok güzel bi inceleme olmuş hocam teşekkürler,bende sipariş verdim aliexpressten
  • Yaptığım deneme çekimlerinde gördüğüm kırmızı nokta.

Gece dış ortamda ışık kaynağına doğru yönelttiğimde kırmızı nokta beliriyor ve videoyada çıkıyor.Sensör yada mercekle ilgili olsa gerek.
    Arıza mı yoksa yapısal birşey mi merak ettim.
    Sizdede oluyor mu?

• SJ4000'i cam kenarına bıraktım.Tam dolu şarjla 72dk çekim yaptı.Merak edenlere duyrulur.
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    Şarjdayken çekim yapıyormu hocam. TimeLapse yapmak için çok iyi olurdu.
  • Evet çekim yapıyor ama içinde dahili timelaps menüsü olmadığı için biraz uğraştırıyor (bilgisayara fotoları atıp orada timelaps yapmak) bide en erken 5sn de bir fotoğraf çekiyor ben onun yerine timelaps yapmak için iphone kullanıyorum telefon için birde küçük bir tripod aldım lapseit programı ile çok başarılı timelapsler elde edilebiliyor hem ios hem android de mevcut
    @tlserkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 2 Temmuz 2014; 22:42:43 >
  • war3z kullanıcısına yanıt
    Artık gelince bakıcaz hocam güzel şeyler çıkar umarım 2 gün önce aldım aliexpress den ama daha kargolanmadı. Bayrama kadar gelir umarım
  • Beyler SJ4000'in içinden kamerayı kafaya/kaska takma aparatı çıkıyor mu acaba?
  • Kafaya takma aparati çıkmıyor ama kaska takmak icin yapıştırıcılar var @PHI

• quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Kafaya takma aparati çıkmıyor ama kaska takmak icin yapıştırıcılar var @PHI

Olmadı. Kafaya takmak için lazım :)

Babam balık tutma meraklısı. Sürekli "bi kamera olsaydı da çekseydik" falan der. Bundan alayım diyorum. Taksın kafasına çeksin balıkları
    Yanına bir kafaya takma aparatı bir de yedek batarya almak lazım desenize.

Kayıtlar ne kadar tutuyor? 1 batarya 70-80 dakika çekiyormuş. 70-80 dakika kayıt kaç gb tutuyor? 32 gb'lık kart 2 bataryaya yeter mi? (720p çözünürlük yeterli)
  • Kafaya takma aparatı ucuz 5$ bir şey bende alıcam daha http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Arrival-Adjustable-Camera-Head-Strap-Mount-For-GoPro-Hero3-Go-Pro-2-3-Hero/1722576315.html
    ben Çift batarya ile ancak 16GB lık kartımı ancak doldurabiliyorum oda 2 saat 10-20dk arası bir kayıt yapıyor. (1080P 30FPS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 3 Temmuz 2014; 14:18:59 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.