Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.600
Cevap
64
Favori
165.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • war3z kullanıcısına yanıt
    Bugün Sony Hdr-as100 kutusunu elime aldım icim gitti ama sj4000 tahmini alınacak :) Ben alana kadar belki sj5000 çıkar da direk aliriz artık hayırlısı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sj4000'im elime geçti. Bugün de hafıza kartı alayım dedim fiyatlar fırlamış.
    Class 10 şart mı?
    Class 4 alırsak ne olur?
    Şart ise marka ne kadar farkeder?
    Sandiske o kadar para vermeyip Silicone power 32gb class 10 alınabilir mi?

• Güle Güle kullanın hocam class 10 olması her açıdan sizin için en iyisi ben 16gb class 10 sandisk kullanıyorum
    16gb ile 2 saat 10 dk civarı kayıt yapılabiliyor (1920*1080p 30FPS de ) oda 2 bataryayı full kullanılırsa ancak o kadar yapıyor
    16gb class 10 alın bence fiyatlar yüksekse ama para sıkıntınız yok ise 32gb daha mantıklı
    adı sanı duyulmadık markalar veya sahte (replika) sandisk ,kingston almayın orjinal güvenilir bir yerden alın
  • kerimkaraman kullanıcısına yanıt
    Silicone power`ı rahatlıkla tavsiye ederim.
    1080p için class 10 almanız doğru olur.Aksi takdirde hafıza kartı,kameranın yazma hızına yetişemeyeceğinden donma ve kitlenmeye sebep olabilir.

hocam 20 günlük bekleyişin ardından kamera elime ulaşmış durumda birkaç deneme videosu çektim kendimce.
    edit: sorunun cevabı yukarıda varmış kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi act02 -- 30 Haziran 2014; 8:28:09 >
  • Class 10 alinacak o tamam. Bimeks'den almayi dusunuyorum hem cakma satmayacak hem en uygun fiyatli ve guvenilir hem de kartla alabilecegim en mantikli orasi. Yanlissam duzeltin. Fakat silicone power'ın micro sd sine degil de sd sine bakmisim ucuz diye. 61 tlye Kingston'un class10'u yeterli mi yoksa 7lira daha verip Lexar, 8 lira daha verip Sandisk android ultra, 17 lira daha verip Silicone power almak mi mantikli. Bir fark hissettirmeyecekse fiyat çok yukselmezse iyi benim için.
    Bir de normal micro sd degilmiş bunlar microSDHC imiş, her cihaz desteklemezmiş. Acaba sj4000 sorun çikarir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimkaraman -- 30 Haziran 2014; 4:03:05 >
  • Benim SJ4000, nihayet 24 gün sonra geldi.Şu an için bir problem görünmüyor.Şarj ediyorum.

Lcd ekranda pil simgesi ve sürekli ekran açık şarj ediyor.Sizde de böyle mi?

Bir de merak ettim postacı 2.6TL para aldı.Gümrük parası falan dedi.Sizden de aldılar mı?
  • Hocam bende şu an sipariş vermiş bulunuyorum. Satıcıya not düşücezmi GÜMRÜK konusunda yani fiyatı düşük göster nasıl dicez.
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Banggood firmasından alabilirsiniz.Müşteri hizmetleri çok iyi. Şu an 99$ ama mail atıp indirim isterseniz 87$'a kadar veriyorlar.

www.banggood.com

E-posta: cservice@banggood.com
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den sipariş vermistim ama iptal mi ediyim :)

İptal edip etmeme size kalmış birşey ama ben olsam şahıs yerine firmaları tercih ederim.

Ben bu banggood'dan Tricopter aldım motoru yandı.Mail attım bana ücretsiz yedek parça gönderdiler.
    Başka bir seferde ürün elime geçmedi.Mail attım ister paranızı iade edelim isterseniz bir daha gönderelim dediler.Bir daha gönderin dedim ürünler geldi.
    Karşınızda sürekli muhatap buluyorsunuz ve sizle ilgileniyorlar.Bu benim görüşüm ve tercihim.
    Bakalım artık verdik siparişi de şu gümrük için fiyatı düşük göstermenin faydası varmı? Birde bu benim aliexpressden ilk siparişim ma daha önce bu sene içinde ebaydan çok ürün aldım sizce ismi değiştiriyimmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Benim SJ4000, nihayet 24 gün sonra geldi.Şu an için bir problem görünmüyor.Şarj ediyorum.

Lcd ekranda pil simgesi ve sürekli ekran açık şarj ediyor.Sizde de böyle mi?

Bir de merak ettim postacı 2.6TL para aldı.Gümrük parası falan dedi.Sizden de aldılar mı?

Aynı sekilde oluyor hocam kabloyu yakında cihaz açılıyor ekrana pil simgesi geliyor ama ben makina acik olarak şarj Olmasın diye kapatma düğmesinden tekrar kapatıyorum ekran kapanıyor sadece arkada kırmızı ışık yanıyor o şekilde şarj ediyorum

Sağol hocam bende onu farkettim kapatıyorum ekranı.Benim açma kapama tuşuna biraz sert basmak gerekiyor.İlk başta cihaz bozuk sandım.Sonradan sıkı basınca açıldı.
    Bütün çin firmaları gümrükte sorun yaşanmasın diye tutarı düşük gösteriyorlar.Herhalde Aliexpress'tekiler de bunu uyguluyorlardır.
    Teşekkürler hocam inşallah sorunsuz gelir. Birde gopro nun aksesuarları oluyor dimi bunlara

benim ürün geçen hafta gelmişti. paketin üzerinde webcam 21$ yazıyordu ve aynı anda 6 ürün birden geldi farklı satıcılardan almıştım gümrükte birleştirmişler
  • Buradan almıştım. Bugün veya yarın gelecek ürünüm :) İstanbul'â gelmiş. UNboxing videosu ve inceleme videosu da hazırlayacağım.

http://www.aliexpress.com/item/Action-Camera-Full-HD-DVR-Sport-DV-SJ4000-1080P-Helmet-Waterproof-Camera-1-5inch-G-Senor/1881608695.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 1 Temmuz 2014; 2:35:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.