Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.600
Cevap
64
Favori
165.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: omerfarukakcay57

videoları telefona atınca ses gelmiyor ama bilgisayara atınca geliyor sizde de böyle mi

Telefonun videonun ses codec'ini desteklemiyordur. Normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Arkadaşlar sjcam sj 4000 wifi modelini aldım araç kamerası olarak kullanmak istiyorum ama ayarlarını yapamadım nasıl yapmam gerekiyor?

Menüden Car Mode - On yapın. Cyclic Record'u da "10 min"e ayarlayın.
  • Sj 4000 hala alinabilir bir cihaz mi acaba ? Eken h9r ye gore video kalitesini (renkler daha gercekci) daha cok begeniyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye eder misiniz motosiklet için yoksa bunu değil şunu al diyeceğiniz var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar oldu 4 tl
    belkı 2.el alabılırım yarı fıyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Tavsiye eder misiniz motosiklet için yoksa bunu değil şunu al diyeceğiniz var mıdır

Ben motorda kullanıyorum. Fazlasıyla yeterli.

Yalnız piliyle değil de USB kabloyla motorun şarj girişine bağlayarak kullanacaksanız bir süre sonra kameranın USB girişi gevşiyor ve temassızlık oluyor. Tekrar yerine lehimletmek gerekiyor.
  • Arkadaşlar selam bende sj4000 wifi aldım ilk kez bir aksiyon kamera kullanıyorum bugün kaskıma taktım kayıt yaptım kameradan izliyorum sıkıntı yok fakat kaydı telefona atıyorum ses desteklenmiyor diyor görüntü var ses yok , telefona indirdiğim vlc uygulamasında ses de geliyor problem yok ama galerideki videoyu açıyorum ses desteklenmiyor diyor , kaydettiğim videoyu vatsapdan arkadaşıma atıyorum gitmiyor , instagrama yüklemeye çalışıyorum oraya da yüklemiyor yani böyle saçma bişey olur mu ben bu işten hiçbişey anlamadım lütfen yardım edin noluyor ??

((Bu arada kameranın yazılımını güncelleyim belki düzelir dedim V1.7 idi güncelledim V.1.8 oldu fakat değişen bişey yok.))

• tempe vıdeoyu en dogru kendı oynatır zaten sorun yok
    yuklerken olmuyorsa vıdeo uzantısı uymuyor ayrıca ızlerken eksık ızlemek oynatıcıyı tutturman lazım
    sonuc olarak bs player yukle dene bır bak olmazsa onlıne vıdeo donusturucu kullan
    sahıbınden ılanları goz gezdırdım neredeyse her ılanda soyle yazmıslar
    deneme amaclı bır kez acıldı satılık,ıkı uc kez kullanıldı satılık,hevesle aldım kullanmadım satılık
    yani bunları o kadar moda edıp bırsuru aksesuar satıyorlar,kımse pek kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 25 Mayıs 2018; 23:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tempesty

Arkadaşlar selam bende sj4000 wifi aldım ilk kez bir aksiyon kamera kullanıyorum bugün kaskıma taktım kayıt yaptım kameradan izliyorum sıkıntı yok fakat kaydı telefona atıyorum ses desteklenmiyor diyor görüntü var ses yok , telefona indirdiğim vlc uygulamasında ses de geliyor problem yok ama galerideki videoyu açıyorum ses desteklenmiyor diyor , kaydettiğim videoyu vatsapdan arkadaşıma atıyorum gitmiyor , instagrama yüklemeye çalışıyorum oraya da yüklemiyor yani böyle saçma bişey olur mu ben bu işten hiçbişey anlamadım lütfen yardım edin noluyor ??

((Bu arada kameranın yazılımını güncelleyim belki düzelir dedim V1.7 idi güncelledim V.1.8 oldu fakat değişen bişey yok.))
    Bende de aynı durum var videoyu telefona atınca ses gelmiyor ama pcden açınca ses geliyor. Telefona attığım videoyu instagramsa paylaşmak istiyorum mesela ama ses gelmiyor paylaşınca da çok sinir bozucu bir durum çözümü yok mudur bunun?

• arlkadaşlar birşey soracaktım.
    bu aldığınız makina örneğin herhangi bir telefondan iyi çekim yaparmı.telefonlar 12 mp ve üstü buda galiba 12 mp ara fark varmı sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

arlkadaşlar birşey soracaktım.
    bu aldığınız makina örneğin herhangi bir telefondan iyi çekim yaparmı.telefonlar 12 mp ve üstü buda galiba 12 mp ara fark varmı sizce
    Megapiksel hikaye. Önemli olan sensör kalitesi. Full HD çekim yapıyor yani 1920x1080. Kalitesi de fiyatına göre gayet iyi. 3000-4000 liralık telefonlarla yarışamaz tabii ki. Bunun görüntü açısı 160-170 derece civarı. Telefonlarınki çok daha düşük.

Youtube'daki video örneklerine bakın.
  • Merhabalar,
    Kusura bakmayın birazcık eski konuyu ön plana çıkaracağım ancak 64 GB hafıza kartını bu kameraya taktığımda hata veriyor ve kayıt yapmıyor. 64 GB kartı kullananlar olduğunu yazanlar olmuş forumda. ekstra bir şey mi yapmak gerekli?
  • golgebir kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Herhangi bir şey yapmadım. Kartı biçimlendirmeyi deneyin. Sandisk Ultra Class 10.
  • benim cihaz evde boş boş duruyor satsak kaça gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

benim cihaz evde boş boş duruyor satsak kaça gider
    200'e alayım hemen.
  • Daha önce yazıldı mı bulamadim ama kamerayı araç kamerası olarak kullanıyorum.ekran koruyucuyu açtığımda kamera kayıt yapmayı bırakıyor. Çözümü nedir bilen var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sj4000 wifi ekran kırıldı nerede bulabiliriz.

• Bunun air olan modeli nasıldır acaba?
  • Merhaba, şok markette 350 liraya satılıyor. Fiyatı nasıl sizce? Şuan piyasanın biraz altında

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.